Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 7. (Read 21892 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
bounty dağıtımı, pre-alpha sorunu ve fiyat düşüşü derken proje tam özünden çıktı. bu projenin yol haritası gibi bir çizelgesi var mı acaba? sitelerine göz gezdirdim ama bir şey bulamadım. proje tam olarak vadettiklerini ne zaman yerine getirecek? bununla ilgili bir gelişme var mı acaba?

Yol haritasi olarak sitelerinde şu bilgileri gorebilirsinde bana cok gercekci gozukmedi...
https://blog.sonm.io/sonm-roadmap-overview-f7c1833fa7db
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Mutaka bir noktada ico fiyatının üzerine çıkacak, hatta geçecektir de. Ben sonm' un değerini bulacağını biliyorum ama söylenilenler gibi zamanla. Bir kaç günlüğüne 50-60 cent düzeyine kadar tırmanabilir. Bunun için bittrex bile yetebilir.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
şu an satsak bile yine zarardayız. acaba biraz daha umut ederek bekleyelimmi zararın neresinden dönersen kar diye satalımmı kararsız kaldım.

Presale hariç 42 milyon dolarlık satış yaptılar. Bunun birazını bitcoine ya da fiata çevirmiş olmalılar. O yüzden ellerinde en az 30 milyon dolar para var. Bu da SNM'nin piyasa değerinin 2 katı eder.

Rusya gibi teknik iş gücünün ucuz olduğu bir yerde bu kadar parayla yapmak istediklerini başaracaklarını düşünüyorum.

Sadece biraz sabır.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
şu an satsak bile yine zarardayız. acaba biraz daha umut ederek bekleyelimmi zararın neresinden dönersen kar diye satalımmı kararsız kaldım.

Zararda olman o kadar önemli değil illaki yükselir bence beklemekte fayda var illaki bir balina uğrar ve yükselişe geçer diye düşünüyorum.
full member
Activity: 448
Merit: 100
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
Yükselişin sebebi belli oldu 8k snm kaybettim.. Smiley

https://novaexchange.com/market/BTC_SNM/
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Ben bountyden gelen miktarı sattım, bir daha da dönüp bakmayı planlamıyorum. Umarım herkes zararsız bir şekilde atlatır Smiley
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
bounty dağıtımı, pre-alpha sorunu ve fiyat düşüşü derken proje tam özünden çıktı. bu projenin yol haritası gibi bir çizelgesi var mı acaba? sitelerine göz gezdirdim ama bir şey bulamadım. proje tam olarak vadettiklerini ne zaman yerine getirecek? bununla ilgili bir gelişme var mı acaba?

Ekip çok hantal ve umursamaz, kampanya yönetici 3 kağıtcı, biz de bir umut girdik maliyet azaltırken terste kaldık.
Gözüme öyle bir tablo ilişmedi.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Adamlar işlerini adam gibi yapmıyorlar ki neden artsın ki bence bu fiyatta tutunması bile mucize adamlar bugün yarın diye diye bountyleri unutturmaya çalışıyor galiba. Ne ses var ne seda artık dağıtsınlar zaten üç kuruş bir şeye tekabül edecek fiyatı düştüğü için.

Haberiniz yok sanırım bounty'ler zaten dağıtıldı.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17
Adamlar işlerini adam gibi yapmıyorlar ki neden artsın ki bence bu fiyatta tutunması bile mucize adamlar bugün yarın diye diye bountyleri unutturmaya çalışıyor galiba. Ne ses var ne seda artık dağıtsınlar zaten üç kuruş bir şeye tekabül edecek fiyatı düştüğü için.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
1k satoşi'de pusu kurup bekleyenler burada mı?
küçük borsalarda sarkmalar yaşanabiliyor, bu fiyatlardan da toplayacağım ben biraz. Oralara duvarlar örmeyi unutmayın Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
İki katı fiyatına sazan gibi aldık inanıp. Sonumuz Sonmdan olmaz inşallah. Güvendik, elimizde patladı. 11c nerede, 4-5c' ler nerede?

7 ether civarında yatırım yaptım. Söylentilere kafayı takmamak lazım. Benim de keyfim çok kaçık ama muhakkak beklediğimize değeceğini düşünüyorum. 1 Ağustos gümbürtüsü ve yaz ayının rehaveti geçsin  dileğim - umudum fiyata olumlu yansıması. Bunun içinde sağlam platformlara girmeleri lazım.
Liqui , hitbtc , tidex ile olmaz bunlar.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
İki katı fiyatına sazan gibi aldık inanıp. Sonumuz Sonmdan olmaz inşallah. Güvendik, elimizde patladı. 11c nerede, 4-5c' ler nerede?
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bu adamlar uyku moduna geçmişler sanırım bountyler dağıtılınca tabloyu görmek dahi istemiyorum. 1-2 aydan fazla bir sürede anca toparlar gibi duruyor ama önce bountyler dağıtılması lazım.

Piyasada genel bir "Altcoin sat BTC' ye geç" rüzgarı esiyor. Ağustos sonuna kadar da dinmeyecek gibi görünüyor. Fork'mu gelecek ne gelecekse gelse de bir nefes alsak. Sinir stresden kurdeşen döktük.

Adam BTC ye ceviriyor ve forklarısa karım olacak diye bekleyecek. Bence çok mantıklı BTC kadar yeni bir coin olacak. Ama 1 ağustos geçtiğinde BTC den yine alt coinlere kayacak yatırımlar . Çünkü kazanma potansiyeli daha fazla oluyor.

Yanlış. Empatiyle yaklaşmak lazım. Kişiler BTC' ye dönüyor olsa, fiyat böyle ölmezdi. Fiat'a dönüyorlar. Kar da edecekler. Bu forktan gelen ekstrayı alamayacakları anlamına da gelmez. Zaman önemli.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bu adamlar uyku moduna geçmişler sanırım bountyler dağıtılınca tabloyu görmek dahi istemiyorum. 1-2 aydan fazla bir sürede anca toparlar gibi duruyor ama önce bountyler dağıtılması lazım.

Piyasada genel bir "Altcoin sat BTC' ye geç" rüzgarı esiyor. Ağustos sonuna kadar da dinmeyecek gibi görünüyor. Fork'mu gelecek ne gelecekse gelse de bir nefes alsak. Sinir stresden kurdeşen döktük.

Adam BTC ye ceviriyor ve forklarısa karım olacak diye bekleyecek. Bence çok mantıklı BTC kadar yeni bir coin olacak. Ama 1 ağustos geçtiğinde BTC den yine alt coinlere kayacak yatırımlar . Çünkü kazanma potansiyeli daha fazla oluyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Bountylerden haber yokmu daha. Sözde gönderiyorları. Huh

gelen giden henüz yok. gönderseler de zaten erimiş gitmiş durumda. umarım yakında toparlar biraz.
full member
Activity: 351
Merit: 100
1700 civari yuklu miktarda aldim kendimce. Bittrex'e girdiginde ufak bir dumpin ardindan piyasanin genel havasi da uygun olursa ciddi yukselecegini dusunuyorum. Ancak basta biraz biktirabilirler, ozellikle ICO yatirimcilarini.
Pages:
Jump to: