Pages:
Author

Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol - page 12. (Read 3005 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
Tomasz Tybon'un Repux Başkanı, blockchain tabanlı veri pazarındaki RepuX ve gelecekteki işletmelerin neler kazancağını ayrıntılarıyla açıkladı.
https://www.youtube.com/watch?v=3YfCFqQ6yk8

dinledim ama girdi olması lazım ki biz kazanalım. 5 yıllık anlaşmaları var diye girdim imzasına sonuç olumlu olsun da değsin o kadar ay beklemeye
full member
Activity: 266
Merit: 242
Tomasz Tybon'un Repux Başkanı, blockchain tabanlı veri pazarındaki RepuX ve gelecekteki işletmelerin neler kazancağını ayrıntılarıyla açıkladı.
https://www.youtube.com/watch?v=3YfCFqQ6yk8
full member
Maalesef arkadaşlar bu işler böyle bitclave imzasında 6 ay kalan arkadaşım var uzadıkca uzuyor erteleniyor falan, fortysevenbank a oyle kaç ay oldu devam edıyor ve daha 2 aydan fazla var. Imzadan çıkarsanız Azamix stakelerinizi vermez, projeyi iyicene inceleyin bakın kafanıza yatmazsa çıkarsınız ama proje tutarsa 700bin dolar iyi para.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Aliyagız tam bir acıklama varmıdır? Token bitiş tarihi hakkında?

Arkadaşlar maalesef ico uzadı, presale biliyorsunuz 10milyon dolara kadar devam edecekti ama iconun süresini uzatmaya karar verdiler bunu sordum neden diye anlaşma imzalanacak ortaklar varmış ve bu işlemler uzun sürüyormuş o yüzden tarihi ileri atmak zorunda kalmışlar.

5 Mart 2018'e kadar 10 milyon toplanmazsa presale devam edecek, sonrasın da 6 mart- 6 nisan arasında ico sonlanacak ve yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi mayıs da anca ödüller verilecektir.

açıklamalar için teşekkürler . Peki imza kampanyası daha kaç hafta devam edecektir ? Bu yönde bir bilgi var mı ? Eğer ki Mart - Nisana kadar da bu süreyi uzatırlarsa çoğu kişi vazgeçecek bounty konusunda ..

ICO bitiminden 30 gün sonra bounty ler dagıltalacak diye ibare var ben vakit bulup ilgilenemedim. Bu imza kampanyasından bi cacık cıkmaz su halde.
full member
Activity: 238
Merit: 102

Arkadaşlar maalesef ico uzadı, presale biliyorsunuz 10milyon dolara kadar devam edecekti ama iconun süresini uzatmaya karar verdiler bunu sordum neden diye anlaşma imzalanacak ortaklar varmış ve bu işlemler uzun sürüyormuş o yüzden tarihi ileri atmak zorunda kalmışlar.

5 Mart 2018'e kadar 10 milyon toplanmazsa presale devam edecek, sonrasın da 6 mart- 6 nisan arasında ico sonlanacak ve yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi mayıs da anca ödüller verilecektir.

açıklamalar için teşekkürler . Peki imza kampanyası daha kaç hafta devam edecektir ? Bu yönde bir bilgi var mı ? Eğer ki Mart - Nisana kadar da bu süreyi uzatırlarsa çoğu kişi vazgeçecek bounty konusunda ..
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
Dana önce hiç imza kampanyasına katılmamıştım ilk defa girecektim forumda repuX projesinin imzasını çok görüyorum bunamı yoksa red projesinemi gireyim diye çok düşündüm ve red e yatırımm yapmak istedigim için onu tercih ettim, sanıyorum şanlı günümdeymişim
full member

full member
Activity: 238
Merit: 100
Ben de katılmıştım şansıma ilk iki haftada stake almaya hak kazanmıştım.Şimdi de bırakıp gitsem mi bilmiyorum araştırdığım kadarıyla çokta iyi bounty kampanyaları bulunmuyor bu aralar. Cry Bundan dolayı kararsız kaldım.
sr. member

Hocam telegramda adama ingilizce sorablirsiniz soyle bir cevap verecek muhtemelen. Daha iyi bir hizmet icin pre ico surecini 31 gun erteledik ve 6 martta token satisina baslayacagiz. Bana boyle dediler 31 gunde token satisi surse 7 nisan yapar 30 gun icinde tokenleri dagiticaz diolar onuda en erken mayista yaparlar. Su surede 2 3 hafta kalmis icolara yonlenip az buz token elde etmeye calisicam guvendigim ins tarzi ico cikana kadar.

Aynen yaw sordum repux bounty yalan oldu. Yenisine bakiyorum suan bu cok uzun sürecek 2 ay kitlenip kalmanın bir anlamı yok.
member
Activity: 490
Merit: 16

Hocam telegramda adama ingilizce sorablirsiniz soyle bir cevap verecek muhtemelen. Daha iyi bir hizmet icin pre ico surecini 31 gun erteledik ve 6 martta token satisina baslayacagiz. Bana boyle dediler 31 gunde token satisi surse 7 nisan yapar 30 gun icinde tokenleri dagiticaz diolar onuda en erken mayista yaparlar. Su surede 2 3 hafta kalmis icolara yonlenip az buz token elde etmeye calisicam guvendigim ins tarzi ico cikana kadar.
sr. member
member
An itibariyle repux kampanyasindan cikmis bulunuyorum. Satis sonrasi tokenlerin dagitilmasi mayis ayini bulacak ben mayis ayina kadar kitlemek istemiyorum kendimi. Kaldi ki bu imzanin yuzde 70 i turk forumu globalde cok ragbet gormemis ve de vaadediklerinden cok cabuk donduler. Kalan arkadaslara basarilar.
member
evet üzücü bir haber vermek istemezdim ama maalesef az önce telegrama baktım ve presale 6 mart a kadar sürecek ve ico 6 martta başlayacak artık ne kadar sürecekse. anlaşılan o ki global de boşuna güvenmemezlik yapmıyorlarmış. şimdiden daha adamlar taahhüt ettikleri tarihi geciktirdi. biz imzaya ico 9 martta bitecek diye girmiştik. 2 haftalık stakelerimi yakıp düzgün bir imza bulabilirsem çıkıcam. çok fazla türk olduğu için haberiniz olsun istedim dostlar.
member
Activity: 756
Merit: 17
İmzasına katılan arkadaşların neredeyse tamamı Türk üyelerden oluşuyor. Grin Global forumda çok fazla ilgi görmeyen bir proje bundan dolayı imzasından gelir bekleyen arkadaşlar daha sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilir.
full member
Activity: 364
ben de bir beklenti yaratmıştı repux ama öyle güçlü bir topluluk göremedim arkasında. nedense beklenti içine girdiğimiz icolar hep başarısız oluyor. ya da beklentiyi karşılayamıyorlar.  umarım bu defa yanılıyorumdur. icolar son zamanlarda güzel paralar topluyorlar. repux projesi de iyi toplayabilecek icolardan biri
full member
RepuX, Blockchain Veri Paylaşımı ve Ödül Platformu için Yeni nesil bir platform oluşturmayı amaçlıyor

https://goo.gl/x5MY6N

full member
Repuxun sitesine girdim de 31 mart a kadar token satisi gozukuyor bu durumda ico 7 nisana kadar devam edecek gibi. Boyleyse ben bu bountyden cikarim aliyagiz bizi bilgilendirirse sevinirim. Ico bitis tarihi nedir

9 Mart 2018 de ico bitişi tarihi hocam yanı şu an 44 gün sayıyor geriye. Sitesinde gösteriyor zaten
https://www.tokendesk.io/ico/repux/    6 şubat 9 mart arasında
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Repuxun sitesine girdim de 31 mart a kadar token satisi gozukuyor bu durumda ico 7 nisana kadar devam edecek gibi. Boyleyse ben bu bountyden cikarim aliyagiz bizi bilgilendirirse sevinirim. Ico bitis tarihi nedir
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
repux patlayacak bir projedir. hemde hiç birimizin inanamayacağı şekilde patlayacaktır. isteyen şu sözlerimi tavsiye olarak alsın, isteyen kulak asmasın. herkesin canı sağolsun ama inanın ico sonrasında göreceklerimiz bizi şaşırtacak.

Hocam hevesinizi kirmak istemem ama ortaya bir iddaa atiyorsaniz bunu kanitlamaniz yada destek aldiginiz seyleri bizede gostermeniz lazim. Zira siz patlicak dediniz diye patlamaz. Bende batcak dersem batmaz. Soylemeyle olmaz. Ama su bir gercek mart ayina kadar bountye katilanlarla imza herhalde 300 400 kisi olur bizede bu rutbeyle anca bir corba parasi kalir.
full member
Activity: 224
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
repux patlayacak bir projedir. hemde hiç birimizin inanamayacağı şekilde patlayacaktır. isteyen şu sözlerimi tavsiye olarak alsın, isteyen kulak asmasın. herkesin canı sağolsun ama inanın ico sonrasında göreceklerimiz bizi şaşırtacak.
Pages:
Jump to: