Pages:
Author

Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol - page 11. (Read 3005 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
İmzacıların eski stake'leri tabloda görünmüyor daha doğrusu çıkarılmış silinmiş, ayrıca ether adreslerimizde kaldırılmış tablo sütununda. Geri gelecek mi acaba neden böyle yaptı anlamadım icat çıkarıyorlar sürekli umarım bir sorun yoktur yoksa çıkacağım imzadan iyice de soğudum kampanyalardan hiç doğru dürüst yöneten kalmadı.
member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
Bir ATLANT bir Pundi X havası seziyorum. Atlant hala ödülleri dağıtmadı aylarca sürdü icosu. PundiX daha sağlam duruyor ancak hala tokenler hesaplanmamış ve onunda ıcosu epey uzadı. Her iki projeyede çok sayıda katılım olmuştu, bountysine. Ödülleri dağıtırlarsa katılanlar iyi kazanacak ancak dağıtırlarsa tabi. RepuX da bu yolda ileriyor gibi hissettim.

Hocam Pundi X projesini ben çok beğendim zaten binance ile anlaştığı haberleri var.Borsa da işlem görmeye başladı mı bilmiyorum piyasa kötü gittikten sonra binance'ye girmek içimden gelmiyor açıkcası. Grin Pundi X kampanyasını colorlessk yönettiği için sürecin uzaması çok normal.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
proje hakkında yeni gelişmeler var mı acaba? bilenler paylaşabilir mi? hardcap için çok var mı daha telegramlarını pek takip edemiyorum

hocam adamlar pre sale açmışlar ama kaç token sattıklarını dahi göremiyorsun ki sitelerinde. bir şekilde bence boşuna imzalarımızı kitledik ama umarım yanılırım. hardcap yapacağını sanmıyorum ama 4 haftadır imzadayım kalacam sonuna kadar artık ne çıkarsa bahtıma.
member
Activity: 308
Merit: 10
proje hakkında yeni gelişmeler var mı acaba? bilenler paylaşabilir mi? hardcap için çok var mı daha telegramlarını pek takip edemiyorum
full member
Activity: 266
Merit: 242
full member
Activity: 518
Merit: 102
Bir ATLANT bir Pundi X havası seziyorum. Atlant hala ödülleri dağıtmadı aylarca sürdü icosu. PundiX daha sağlam duruyor ancak hala tokenler hesaplanmamış ve onunda ıcosu epey uzadı. Her iki projeyede çok sayıda katılım olmuştu, bountysine. Ödülleri dağıtırlarsa katılanlar iyi kazanacak ancak dağıtırlarsa tabi. RepuX da bu yolda ileriyor gibi hissettim.
member
Activity: 210
Merit: 11
benim beğenmediğim bir proje yani şirkletler neden müşteri verilerini versinler ki, benim işletmem olsa müşterimin verilerini vermem ne kadar anonimleştirlsede vermem yani hem etik degil
full member
Activity: 350
Merit: 106
Forumda ne yana baksam repux imzasına denk geliyorum, baya bi giren olmuş ama proje pek dikkatimi çekmedi.umarım girenler kazançlı çıkarlar genelde amzixin yönetmiş olduğu projeler kazandırıyor gibi bi izlenmi oluştu son günlerde bir zamanlarda sylon böyleydi.nerdeyse her projesi çok sağlam paralar kazandırdı insanlara
full member
member
Activity: 532
Merit: 18
Forumda Repux kampanyasına katılan çok sayıda arkadaş gördüm benim şahsi görüşüm bu proje için çok fazla bir beklentiye girilmemesi yönünde.Zaten gözlemlediğim kadarıyla globalde çok fazla bir heyecan uyandıramadı proje.
full member
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
imza süresi çok uzun degilmi arkadaşlar bende baktım forumda girenleri görünce dikkatimi çekti ama süre çok uzun, bu merit sistemide zaten bizi mahvetti.

şunun şurasında ico oldu bitti demek için 1.5 ay var. neden çok uzun diyorsunuz ki? tamam bounty kampanyalarının uzun süreli olması dezavantaj gibi görünüyor ama aslında avantajları da yok değil. yakın zamanda repux katılımı kısıtlayabilir. bu iyi bir haber olurdu.

Seni uzmek istemem ama hocam ben ozelden bounty manager e yazmistim kisitlama olacak mi yoksa bountye katilim ico sonuna kadar surecek mi diye. Adam herhangi bir kisitlamamiz yok token satisi bitene kadar herkes katilabilir dedi
o zamaan insanlar güzel topladığını görürse akbaba gibi saldırırlar bence. ico başladığında alımların kapanması gerektiğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
imza süresi çok uzun degilmi arkadaşlar bende baktım forumda girenleri görünce dikkatimi çekti ama süre çok uzun, bu merit sistemide zaten bizi mahvetti.

şunun şurasında ico oldu bitti demek için 1.5 ay var. neden çok uzun diyorsunuz ki? tamam bounty kampanyalarının uzun süreli olması dezavantaj gibi görünüyor ama aslında avantajları da yok değil. yakın zamanda repux katılımı kısıtlayabilir. bu iyi bir haber olurdu.

Seni uzmek istemem ama hocam ben ozelden bounty manager e yazmistim kisitlama olacak mi yoksa bountye katilim ico sonuna kadar surecek mi diye. Adam herhangi bir kisitlamamiz yok token satisi bitene kadar herkes katilabilir dedi
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329

hocam giren sayısı gün ve gün artıyor. nasıl avantajları olabilir ki bunun? millet bi haftada ne paralar kaldırıyor bountylerden haberiniz var mı
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Uzun bir imza süreci var arkadaşlar herkes haklı bu konuda ben bitclave imzasında 5-6 ayda rahat kaldım sonunda ne oldu şu an çöp ediyor bir ara yükseldi ama hakkında scam dedikoduları çıktı rezil oldu. Ben hala tutuyorum aldıklarımı ama parada etmıyor zaten
member
Activity: 378
Merit: 11
Pages:
Jump to: