Pages:
Author

Topic: [ANN] UBEX.com - Merkezi Olmayan Küresel Reklam Borsası - page 12. (Read 3316 times)

newbie
Activity: 210
Merit: 0

3 kez sordum, her seferinde çok kısa süre içerisinde güncelleyeceğiz cevabını aldım. Smiley Biraz ağır çalışıyorlar, olmazsa ekibe yazacağım artık.

ekip stake miktarlarıyla hiç uğraşmıyor sanırım. ICO bitimine bırakacaklar gibi görünüyor bütün güncellemeleri. proje güzel gdiyor sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
copper member
Activity: 476
Merit: 110
Ubex'in bounty kampanyasına da baya bir ilgi var sanırım. Stakeler de dediğiniz gibi artık güncellenir sanırım bounty başlayalı baya bir zaman oldu çünkü.

Evet ilgi arttı kampanya bitmeye yaklaştıkça daha da artıyor. Stake konusunda bazı güncellemeler yapmışlar sanırım, kısa süre içerisinde tamamlayacağız dediler. Bekliyoruz bakalım.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Ubex'in bounty kampanyasına da baya bir ilgi var sanırım. Stakeler de dediğiniz gibi artık güncellenir sanırım bounty başlayalı baya bir zaman oldu çünkü.
copper member

Rica ederim. Bakalım sözde bu hafta bir aksiyon olacak,stakeleri girecekler. Ubex de iyi yatırım almış durumda. Dikkatimi çeken bir durum da şu, insanlar 1er 1er elinden geldiğince yatırım yapıyor projeye, bu da Ubex'in dump yemeyebileceğini gösteriyor.
sr. member
@vipganyan tekrar teşekkürler. @bitcoinmuseum evet stake konusunda henüz bir şey yapmadılar, aslında güzel bir sistemleri var ama nedense güncellemediler.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Bütün spreadsheet hala bomboş duruyor. Yeni katılımlar bile en erken 3-4 gün içerisinde kabul ediliyor. Bounty yönetimi bence oldukça kötü ama projenin kendisi oldukça başarılı. Umarım bounty'de sıkıntı çıkarmazlar.
copper member

3 kez sordum, her seferinde çok kısa süre içerisinde güncelleyeceğiz cevabını aldım. Smiley Biraz ağır çalışıyorlar, olmazsa ekibe yazacağım artık.
sr. member
@vipganyan bilgi için çok teşekkür ederiz. Bounty Managerları ile tekrar irtibata geçtiniz mi usta stake güncellemesi ile ilgili başka bir konuda bir arkadaş daha sormuş.
copper member

Ubex an itibriyle 18400 Ethereum yatırım almış durumda. Projenin satışları %2 bonusla yatırıma kadar düştü. Satışların sonuna doğru yaklaşırken toplam %77 token satıldı.
copper member
Bu ubex in stake güncellemeleri ile alakalı bir bilgi var mı acaba, ben twitter kampanyasına girmiştim henüz kimsenin güncellenmemiş stakeleri sanırım.

Bounty Managerları kısa süre içerisinde güncelleneceğini söyledi. Sadece twitter değil birçok kampanyada eksiklikler mevcut. Stakelerde henüz güncelleme yapılmadı, hafta sonu sanırım düzenleyecek.
sr. member
Bu ubex in stake güncellemeleri ile alakalı bir bilgi var mı acaba, ben twitter kampanyasına girmiştim henüz kimsenin güncellenmemiş stakeleri sanırım.
copper member

Piyasa bir türlü toparlanamıyor ama ilk sinyalleri geldi 2-3 gün önce boğanın. Normal şartlarda çoktan hardcap yapmış olmaları gerekiyordu ama yine de satışları fena değil. Bu arada bu projeye yatırım yapan insanlar 1er 2şer ethereum yatırım yapan küçük yatırımcı. Büyük grupların elinde tokenler olmaması bir anlamda avantaj. Bakıp göreceğiz gelişmeleri, ICO'nun bitmesine az kaldı.
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Yapay zekayla alakalı olayları hep sevmişimdir. İnsanoğlunun sınırlarını zorlayan projeler her zaman gıpta edilecek şeylere yol açabiliyor. Bu projeye de ne zamandır bakıyordum yatırım yapmayı düşünüyorum ciddi ciddi. 17000 küsür ETH toplamak büyük hype yapacak gibi bakalım. hangi borsada işlem görmeye başlayacakları büyük önem kazandı şu anda.
copper member

UBEX Telegram kanalı an itibariyle 100.000 kişiye ulaşmış durumda. Proje bakalım nasıl bir hype yapacak hep birlikte göreceğiz. ICO'nun bitmesine kısa bir süre kaldı.
copper member

UBEX %6 yatırım bonusu kampanyası 7 saat sonra sona erecek. Proje şuana kadar 17150 Ethereum civarı yatırım almış durumda, bu rakam da Ubex'in %70' ten fazla yatırım aldığı anlamına geliyor.
copper member

Ubex şuanda 17000 Ethereum civarı yatırım almış durumda. Yukarıda da arkadaşın söylediği gibi yatırımla birlikte girecekleri borsa önemli, Kucoin anketinde gördüm isimlerini. Göreceğiz zamanla nasıl bir strateji izleyeceklerini.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Şuan 16798 eth toplamışlar. 8k sonra hardcap yapacaklar ama çok önemli değil açıkçası. Şuanki satışla bile kapatsalar bence bu dönemde bir başarıdır. Ayrıca hardcap yapmış çoğu projeninde halini görüyoruz. Önemli olan ICO'dan sonra ekibin ne yapacağı.
sr. member
Twitter bounty kampanyasına girmiştim ubex in listeler güncellenmiş onay verilmiş kampanya katılım için. Katılan arkadaşlar varsa kontrol etsinler listeler güncelleniyor.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Ubex bencede yapay zeka olarak bir çok proje ile fazlasıyla yarışabilecek kapasitede , piyasa şuan çok kötü durumda olmasına rağmen yüzde 70 satış yapabilmeyi başardılar, önümüzdeki dönemde güzel işler yapacaktır.
copper member

Nasip, projeye yatırım iyi olunca bir çok arkadaşın dikkatini çekmiştir doğal olarak. Smiley Birşeyler karalayın yine de, yapay zekayı tutturabilen adı her ne olursa olsun ilk proje çok iyi kazandıracak.
Pages:
Jump to: