Pages:
Author

Topic: [ANN] UBEX.com - Merkezi Olmayan Küresel Reklam Borsası - page 14. (Read 3316 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110

Ubex 16000 Ethereum yatırım seviyesine ulaşmış durumda. Hardcapa göre %67 yatırım alan projenin satışlarının bitmesine yaklaşık 1 ay gibi bir süre kaldı. Ücretsiz 500 Ubex Token kazanmak için www.ubex.com adresinden web sitesine üye olarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
copper member

Rica ederim. Ubex Uygulamasını indirip denemek isteyen arkadaşlar https://app.ubex.com/ adresinden platformu inceleyebilir. An itibariyle Ubex'in aldığı yatırım 15250 Ethereum. Etherscanda ve önemli ico inceleme sitelerinde de sıkça reklamları çıkmaya başladı projenin.
member
Activity: 462
Merit: 10
Hocam imzası ne zamana kadar sürecek baktım göremedim

Yukarıdaki resimden kampanyayla ilgili detaylı tarihleri görebilirsiniz. 13 Ağustos tarihinde kampanya sona erecek. O tarihe kadar imza kampanyası devam edecek. İmza sayım işlemleri bitmeden imzanızı kaldırmayın imzaya girdiğiniz taktirde. O tarihte yine duyururuz imzadan çıkabilirsiniz yada tam tarihi.

bilgilendirmeler için teşekkürler iş yapabilcek gibi görünüyor bu ico izleyip göreceğiz.. yatırımcısına, bountycisine şimdiden bol şanslar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
İmzaları güncellememeleri bana süpheli geliyor . Fakat 4 harfli alan adı bile almaları önemli bir durum .
copper member

Evet kayıt olanlara 500 Ubex hediye ediyor websitesinde Ubex. Kampanyadan yararlanın derim, satışları iyi giden bir proje neticede. Bir çok patlayan kampanyanın olduğu bir mevsimdeyiz, aldıkları yatırım hiç fena değil.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Sanırım ubex sitesine kayıt olanlara da 500 ubex veriyorlar.  Diğer bounty kampanyaları hakkında ne düşüyorsunuz mesela twitter kampanyasına girilir mi?
copper member

Yukarıdaki resimden kampanyayla ilgili detaylı tarihleri görebilirsiniz. 13 Ağustos tarihinde kampanya sona erecek. O tarihe kadar imza kampanyası devam edecek. İmza sayım işlemleri bitmeden imzanızı kaldırmayın imzaya girdiğiniz taktirde. O tarihte yine duyururuz imzadan çıkabilirsiniz yada tam tarihi.
member
Activity: 406
Merit: 14
copper member
  O işte bir iş olduğunu düşünüyorum ben, çok ters ve başarısız bir süreç geçirdiler. Piyasalar gerçekten çok sıkıntılı, yine de UBEX iyi gidiyor. Bakalım ne olacak hep birlikte göreceğiz. Hardcap olmasa bile rahatlıkla 20k Ethereum yatırım alırlar gibime geliyor.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Daha öncede yazmıştım tekrar belirteyim bu proje tutar valla reklam borsası falan tam insanların rağbet ettiği şeyler.Keşke elde avuçta bişeyler olsada girebilsek 3-5 ama kalmadı kuruduk Sad

Hocam Nedense sizdeki umut bountysine girdiğim halde bende Yok. Eğer tutacak bir proje olsa 60 küsür gün satış süresi vermezlerdi. Diyelim ki verdiler şimdiye satışın çoktan bitmesi lazımdı. Umarım dediğiniz gibi olur hardcap yapar , proje de tutar da bari repuxda harcadığım 4 ayımın zararını çıkarır. Bu arada 4 aya şuanın değeri ile 5 dolarlık token yolladılar şaka gibi değil mi  Grin imzanızı iyi seçin arkadaşlar
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Sağlam ortaklara sahipsiniz bence en önemli özelliklerden biri ve savunma sisteminiz olması çok iyi reklama klasik olmanın dışına çıkma vizyonu getirecek özeliklere sahip
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Daha öncede yazmıştım tekrar belirteyim bu proje tutar valla reklam borsası falan tam insanların rağbet ettiği şeyler.Keşke elde avuçta bişeyler olsada girebilsek 3-5 ama kalmadı kuruduk Sad
newbie
Activity: 22
Bir reklamcı olarak oldukça başarılı bulduğum ve sonucunu merak ettiğim güzel bir proje.
newbie
Activity: 28
Hardcap hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Çok güzel işler yapacak bir proje. Tebrikleri.
member
Activity: 910
Yapay zeka ve reklamı birleştiren bir proje adını bu aralar bolca duydum yatirimcisina bol şans.
member
Activity: 462
Emeğinize sağlık hocam çeviri için teşekkürler, ilginiç bir proje gibi görünüyor bakalım iş yapacak mı göreceğiz.
full member
Activity: 350
Merit: 105
Gerçekten güzel bir proje. Umarım katılan arkadaşlar en sonunda güzel miktarlar kazanır.
copper member

Ubex şuanda 15000 Ethereum civarında yatırım almış durumunda ve hardcap 24000 Ethereum. Yatırım yapanlara %10 bonus kampanyası da devam ediyor. Satışlar sona ermeden bir hardcap gelebileceğini belirtmek istiyorum. Detaylı bilgi için https://www.ubex.com/ adresinden satış ve diğer sorularınız hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.
copper member
Video yarışması oldukça yüksek ödüllü gözüküyor. Katılmaya değer açıkçası. 1 video ile hem bounty kampanyasına hem de yarışmaya katılabiliyor muyuz?

Bununla ilgili bir açıklama yok ama problem olacağını sanmıyorum. En azından dereceye giremese bile bountyden ödül kazanılır ki bu video kampanyası sadece 3 kişiye ödül verecek, sıralamaya giremeyebilirsiniz.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Video yarışması oldukça yüksek ödüllü gözüküyor. Katılmaya değer açıkçası. 1 video ile hem bounty kampanyasına hem de yarışmaya katılabiliyor muyuz?
Pages:
Jump to: