Pages:
Author

Topic: [ANN] UBEX.com - Merkezi Olmayan Küresel Reklam Borsası - page 15. (Read 3316 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110

Evet yeni bir youtube video ödül kampanyası da başlattılar bounty kampanyasından bağımsız olarak.

İlk 3'e ödül verecekler en beğendikleri videolar arasından seçim yapacaklar. Ödüller aşağıdaki gibi olacak.

Prizes:
   1st Place: $5,000
   2nd Place: $2,000
   3rd Place: $1,000
member
Activity: 518
Merit: 15
Toplamda 27000$ değerinde token dağatacakları bir youtube ödül kampanyası başlatmışlar. Ayrıntılı bilgi https://medium.com/ubex/ubex-is-holding-an-exciting-contest-with-a-prize-fund-of-27-000-2340868d20f6 linkinden alınabilir. Piyasanın kan ağladığı bu günlerde iyi yatırım alan ender projelerden biri.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
çeviri için teşekkürler, emeğinize sağlık başarılı bir çeviri olmuş, yatırımcısına bol şans.
copper member

Evet şuanda NVidia ile partnerlikleri bulunuyor projenin. An itibariyle 14175 Ethereum yatırım almış durumda proje. Ubex yapay zeka ve reklamı bir araya getiren projeler arasında en başarılısı olacak gibi görünüyor. Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.
member
Activity: 140
Merit: 18
14k ether in üstünde yatırım topladı an itibariyle Nvidia gibi köklü şirketlerle ortaklığı var sağlam geliyor bu proje.
copper member
ubex ilk başlarda oldukça hızlı ve yüklü yatırım aldı şimdi ise yine günlük azda olsa yatırım alıyor hardcap yapabilir belli olmaz. İnşallah başarılı bir porje olur .saygılar

Yine de satışları iyi gidiyor 14000 Ethereum seviyelerinde yatırım almış durumda an itibariyle. Henüz ICO'nun bitmesine de zaman var. Hardcap gelebileceğini düşünüyorum.
member
Activity: 602
Merit: 12
ubex ilk başlarda oldukça hızlı ve yüklü yatırım aldı şimdi ise yine günlük azda olsa yatırım alıyor hardcap yapabilir belli olmaz. İnşallah başarılı bir porje olur .saygılar
copper member

Birde haftada hangi gün stakeler hesaplanıyor ?
şimdi gireriz imzaya post atarız yarıda kalır Cheesy

( usual week from monday to sunday. ) Telegram adminine sordum imza kampanyası ile ilgili haftalık süreyi. Pazartesi ile pazar arasında yani hafta başından sonuna gibi düşünebilirsiniz.

İmza için rapora falan gerek yok ayrıca bunu da söylemiş olayım.Smiley
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030

Kendileri istemedi,yoksa benim için problem yok çevirirdim çevrilmesi gerekseydi. Smiley Bounty kampanyasında sadece ANN başlığını istediler. Hangi konu ile ilgili merak ediyorsanız sorun yardımcı olmaya çalışayım.

Localde yani türkçe bölümde sınırsız mesaj atabiliyor muyuz ? Cheesy

Signature campaign rules:
1. All members need to post at least 5 posts each week having our signature to be eligible for a reward.
2. Posts in Alternate cryptocurrencies and Trading Discussion sections are required.
3. Posts in this thread will not count. Posts in Bounties (incl. your reports in other bounties) won’t be counted.
4. Posts should be in English or in your local language.
5. Users who are found out to be spamming will be banned from the campaign.
6. Using multiple signatures at the same time is prohibited.
7. You are not allowed to use another site's avatar.
8. Users are not allowed to change their signature in the middle of the campaign
9. Payment is based on weekly stakes
10. Low Quality posts are not accepted.
11. Post should be at least 80 characters long without spaces.
12. Posts on your account with our signature must be well thought out and actively contribute to discussion
13. We may be proposing new signatures overtime and may be asking you to change signature

Yukarıda dediğine göre en az haftalık olarak 5 post istiyor. Ayrıca lokal yada İngilizcenin hepsi kabul ediliyor. En az 80 karakterlik post atma şartı da var( 80 kelime değil 80 harf yani.)  Kampanya ortasında imzadan ayrılmayı yasaklamışlar. Son olarak önemli bir detay da şu, bounty raporları sayıma dahil edilmiyor.

Birde haftada hangi gün stakeler hesaplanıyor ?
şimdi gireriz imzaya post atarız yarıda kalır Cheesy
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
UBEX, Nvidia Inception Program'a katılmış. Nvidia Inception Program Yapay Zeka ve Veri bilimi alanındaki projeleri besleyen ve destekleyen bir programdır. UBEX Projesi için çok olumlu bir gelşme olduğunu düşünüyorum.
copper member

Kendileri istemedi,yoksa benim için problem yok çevirirdim çevrilmesi gerekseydi. Smiley Bounty kampanyasında sadece ANN başlığını istediler. Hangi konu ile ilgili merak ediyorsanız sorun yardımcı olmaya çalışayım.

Signature campaign rules:
1. All members need to post at least 5 posts each week having our signature to be eligible for a reward.
2. Posts in Alternate cryptocurrencies and Trading Discussion sections are required.
3. Posts in this thread will not count. Posts in Bounties (incl. your reports in other bounties) won’t be counted.
4. Posts should be in English or in your local language.
5. Users who are found out to be spamming will be banned from the campaign.
6. Using multiple signatures at the same time is prohibited.
7. You are not allowed to use another site's avatar.
8. Users are not allowed to change their signature in the middle of the campaign
9. Payment is based on weekly stakes
10. Low Quality posts are not accepted.
11. Post should be at least 80 characters long without spaces.
12. Posts on your account with our signature must be well thought out and actively contribute to discussion
13. We may be proposing new signatures overtime and may be asking you to change signature

Yukarıda dediğine göre en az haftalık olarak 5 post istiyor. Ayrıca lokal yada İngilizcenin hepsi kabul ediliyor. En az 80 karakterlik post atma şartı da var( 80 kelime değil 80 harf yani.)  Kampanya ortasında imzadan ayrılmayı yasaklamışlar. Son olarak önemli bir detay da şu, bounty raporları sayıma dahil edilmiyor.
legendary

copper member

legendary

Telegram kanalında adminden rica ettiler, sanırım bundan sonra yeni bir güncelleme gelebilir.

Bu arada Ubex satışlarına devam ediyor ve çeşitli bonus kampanyaları mevcut. Satışlar fena değil, bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Kardeşim mazur gör ama bounty konusu neden türkçeye çevrilmedi ?
Gerçekten ingilizce bilmeyenler için çok sıkıntı hangi kuralları istiyor vs 2 saat arıyoruz. Smiley
copper member

Telegram kanalında adminden rica ettiler, sanırım bundan sonra yeni bir güncelleme gelebilir.

Bu arada Ubex satışlarına devam ediyor ve çeşitli bonus kampanyaları mevcut. Satışlar fena değil, bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkacak hep birlikte göreceğiz.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
İmzasına gireli bir aydan fazla oldu fakat stake herkezin halen 0 hocam . Hiç sayım yapmadılar . Bi ilgilenseniz iyi olur esasında .

hocam bende imzasındayım epeydir. sanırım telegramda şöyle bir yazı okudum gibi yanlış hatırlamıyorsam: stakeler bounty bittikten sonra güncellenecektir gibi. o yüzden bana kalırsa haftalık stake kontrolü yapılıyor ama sisteme girmiyorlar diye düşünüyorum. inşallah tutar proje de bize de az buz birşeyler kalır
copper member
İmzasına gireli bir aydan fazla oldu fakat stake herkezin halen 0 hocam . Hiç sayım yapmadılar . Bi ilgilenseniz iyi olur esasında .

https://t.me/ubexbounty adresinden bir iletişime geçin siz de. Antondu sanırım admin arkadaşın adı, ona yazacağım güncellemelerle ilgili problemi. Sadece tercümeyi yaptığım için konu ile ilgili ancak iletişime geçebiliyorum ben de.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
copper member
Hoşuma giden projelerden biri, bountysine katılmak istedim. Sİtedeki adreslerine bilgilerimi gönderdim ama ne ismim çıkıyor nede raporlamalarını çözebilmiş değilim. Bilen bir arkadaşım yol gösterirse sevinirim.

Biraz geç işliyorlar, bu sebeple https://t.me/ubexbounty telegram adresine konu ile ilgili yazarsanız ilgilenirler. Adminleri orada oldukça aktif, işleri yoğun olduğundandır diye düşünüyorum.
member
Activity: 448
Merit: 33
Hoşuma giden projelerden biri, bountysine katılmak istedim. Sİtedeki adreslerine bilgilerimi gönderdim ama ne ismim çıkıyor nede raporlamalarını çözebilmiş değilim. Bilen bir arkadaşım yol gösterirse sevinirim.
Pages:
Jump to: