Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 20. (Read 15918 times)

sr. member
Activity: 561
Merit: 274
October 03, 2017, 01:22:54 PM
yakında güney koreden bir borsada işlemlere başlıyacak( 3 büyük dışındaki bir borsa) gönül isterdiki binanceta hemen işlemlere başlasın ama ordan henüz bir haber yok.burda ödül dışında büyük yatırımı olanlar varsa bu pazar günü ilk gelir paylaşımı yapılacak.

eger cosslarınızı coss un kendi sitesinde tutuyorsanız ekstra bir şey yapmanıza gerek yok eger mewde tutuyorsanız şöyle bir tutorial var:
https://coss.io/coss-token-revenue-share-tutorial

dedigim gibi eger elinizde sadece ödüllerden gelen 1-2 etherumluk coss varsa pek bir beklentiye girmeye gerek yok.100K uzerinde COSSa sahipseniz belki azda olsa biraz tatmin edici olabilir.şu an için coss un sitesinde ne yazikki beklenilen büyük işlemler gerçekleşmiyor günlük 50 BTClik bir hacim söz konusu burdan aldıkları komisyonun yatırımcılarıyla paylaşılması ilk gelir dagıtımını kuş kadar bırakacak.

full member
Activity: 406
Merit: 189
October 03, 2017, 01:08:57 PM
900 küsür de bana gelmiş, valla bıountylerden başımız döndü, scam muhabbeti vardı bular için twitterına girmiştim ama pekte takip etmemiştim, allah bereket versin, durusn kenarda
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
October 03, 2017, 12:52:22 PM
993 adette bana gelmiş Smiley herhangi bir ödülüne katıldım mı acaba diye düşünüyordum demekki slack telegram falan bir yerlerden gelmiş Smiley Bunu MEW'e nasıl ekleyeceğiz ?
Tokens diye bir bölüm var ona tıklayın orda COSS'un adresi var.Add custom token kısmında adress kısmına onu yazın.Sembol e COSS,  Decimals a da 18 yazın gözükür o zaman.

Teşekkür ederim ekledim şimdi Smiley

Hacim olmayınca gönderdikleri bountylerinde bir anlamı kalmıyor, borsa olarak işlem hacimleri yeni bir borsa açısından çok kötü değil ancak bunu biraz da tokene yansıtsalar baya iyi olur.

Tokenlerin değeri baya düşük şuan, ICO fiyatının baya baya altında gözüküyor gördüğüm kadarıyla

Buda ilerde Binance borsası ve coini gibi olabilir. Tabi uzun bir zaman alabilir. Hacim arttıkca COSS coin değeride buna bağlı olarak artacaktır. COSS borsasıda ilerde oylama ile coin ekleyip COSS coin değerini artıracaktır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
October 03, 2017, 11:52:03 AM
Hacim olmayınca gönderdikleri bountylerinde bir anlamı kalmıyor, borsa olarak işlem hacimleri yeni bir borsa açısından çok kötü değil ancak bunu biraz da tokene yansıtsalar baya iyi olur.

Tokenlerin değeri baya düşük şuan, ICO fiyatının baya baya altında gözüküyor gördüğüm kadarıyla
full member
Activity: 420
Merit: 108
October 03, 2017, 11:32:19 AM
993 adette bana gelmiş Smiley herhangi bir ödülüne katıldım mı acaba diye düşünüyordum demekki slack telegram falan bir yerlerden gelmiş Smiley Bunu MEW'e nasıl ekleyeceğiz ?
Tokens diye bir bölüm var ona tıklayın orda COSS'un adresi var.Add custom token kısmında adress kısmına onu yazın.Sembol e COSS,  Decimals a da 18 yazın gözükür o zaman.
sr. member
Activity: 476
October 03, 2017, 10:22:09 AM
hero member
Activity: 896
Merit: 630
October 03, 2017, 05:01:02 AM
Sıfır borsa sıfır hacim. Token BlockFolio' da bir bakıyorum 7 cent, 2 dakika sonra açıyorum 4 cent. Hacim lazım. Hacim için çalışma lazım. Ekibin kendini göstermesi lazım artık. Adamlar daha ANN başlığını güncellemediler. Hiç bir aksiyon yok. Biraz daha zaman geçerse parayı kediye yüklediğime inanmaya başlayacağım. PrimalBase haricinde hiç bir projede ico öncesi ve sonrası bu kadar değişen ve işini savsaklamaya başlayan başka bir ekip görmedim. Hakkımızda hayırlısı.

haciminin bu kadar az olması ödülcülerinde işine yaramadı sanırım fiyat biraz daha düştü ödül satışlarıyla.projeyi daha yakından takip etmek için slacklerine üye oldum ordaki  konularda hep hacim üzerine yapılıyor. sadece etherdelta ve cossun kendi borsasında işlemlerinin olması çok kötü.sanırım 1 ayı geçti ico tamamlandığından beri. en kısa zamanda başka borsalardada işlemlere başlamalı.

bununla ilgili ekip herhangi bir açıklama yapmamış slackte.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
October 02, 2017, 02:04:51 PM
Sıfır borsa sıfır hacim. Token BlockFolio' da bir bakıyorum 7 cent, 2 dakika sonra açıyorum 4 cent. Hacim lazım. Hacim için çalışma lazım. Ekibin kendini göstermesi lazım artık. Adamlar daha ANN başlığını güncellemediler. Hiç bir aksiyon yok. Biraz daha zaman geçerse parayı kediye yüklediğime inanmaya başlayacağım. PrimalBase haricinde hiç bir projede ico öncesi ve sonrası bu kadar değişen ve işini savsaklamaya başlayan başka bir ekip görmedim. Hakkımızda hayırlısı.
full member
October 02, 2017, 12:52:37 PM
9800 adet göndermişler.

İstenilen seviyede yatırım almadı ama kampanyaya katılanlara iyi ödeme yaptılar.
FYN 28 fyn verdi aynı sürece
RVT çok topladı ama sosyal medyadan bir şey vermedi.

Ben bir süre saklamayı düşünüyorum
600 Dolar yapıyor yaklaşık.İyi bir miktar gerçekten.iyi bir bounty oldu. Smiley
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
October 02, 2017, 12:15:56 PM
9800 adet göndermişler.

İstenilen seviyede yatırım almadı ama kampanyaya katılanlara iyi ödeme yaptılar.
FYN 28 fyn verdi aynı sürece
RVT çok topladı ama sosyal medyadan bir şey vermedi.

Ben bir süre saklamayı düşünüyorum
full member
October 02, 2017, 11:44:06 AM
İyi bir miktar kazanmışım gerçekten twitterdan. Smiley
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
October 02, 2017, 11:43:28 AM
Benim ödemem de sorunsuz olarak gelmiş. Geç gönderdiler biraz ama olsun, önemli olan göndermeleriydi  Smiley
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
October 02, 2017, 07:02:18 AM
Hayırlı olsun benim tokenler gelmiş. Icodaki değerin üstünde seyrediyor. Bozduranlar Btc olarak çekmeyin 0.0025 kesintisi var haberiniz olsun. Eth olarak çekebilirsiniz o daha düşük.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
October 02, 2017, 06:29:30 AM
Fiyat halen ICO fiyatının üstünde seyrediyor, bountyler bekledikleri gibi bir dump yapmadı. Ekip zaten bountyler için baya uğraştırdılar insanları. Ben Coss'un sağlam bir proje olduğunu düşünüyorum gelecek vaad ediyor yatırım yapılabilir ve uzun vade de elde tutulabilir.

ben bu konuya bakmasaydım ödüllerin dagıtıldıgından haberim olmazdı. zaten ana hesaba baktıgımda 3 saat önce başlamış ödül dagıtımı. bi çok kişi muhtemelen daha farkında degil ödüllerin dagıtıldıgı konusunda.  bugun ödül avcılarının satmasıyla fiyat düşecektir diye düşünüyorum. ben kişisel olarak tutma taraftarıyım neredeyse 40 gün imzasında kaldım  bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum.

umarım pişman ettirmez.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
October 02, 2017, 05:45:01 AM
Fiyat halen ICO fiyatının üstünde seyrediyor, bountyler bekledikleri gibi bir dump yapmadı. Ekip zaten bountyler için baya uğraştırdılar insanları. Ben Coss'un sağlam bir proje olduğunu düşünüyorum gelecek vaad ediyor yatırım yapılabilir ve uzun vade de elde tutulabilir.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
October 02, 2017, 05:31:47 AM
sadece slack ödülüne katılmıştım şimdi yollanmış slack ödülleri. diğer ödüller hakkında bir bilgim yok ama muhtemelen diğer ödüllerin dagıtımınada  yakında başlarlar.dumplanır diye hemen etherdeltada satarım diye düşünüyodum ama verdikleri slack ödülünün bir değeri yok kadar az. arşivlik tutmayı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 322
October 02, 2017, 03:59:41 AM
Coss cok begendigim bir fikirdi ozellikle offline pos olayi beni cok cezbetmisti.Projenin bu kadar az destek gormesine anlam veremedim.Tum kripto para dunyasinin taninmasinda buyuk bir rol oynar diye dusunuyordum ama az para toplandigindan islerini yavaslatacaklardir.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
October 01, 2017, 07:07:00 PM
Bountyler gelecek diye bugün dump operasyonu yaptılar ama pek tutmadı. Fiyatı ico değerinin üstünde seyrediyor. Bir miktar satın alım yapmıştım. Bounty olayını duyunca sattım düştükten sonra biraz daha aldım ama fazla bir kar elde edemedim. Bakalım dağıtımdan sonra ne olacak.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
October 01, 2017, 04:44:07 PM
2 gündür bugün bugün diye oyalayıp duruyorlar. Zaten dingilin birinin hesap falan hacklendi herhalde önüne gelene negatif trust verip duruyor. Bana da vermiş. Bunlarda ödeme yapmayınca iyice sinirlerim bozuldu.Yapmam gereken ödeme vardı sağolsun burdaki arkadaşlardan biri yardımcı oldu.öyle hallettim.
sr. member
Activity: 322
September 30, 2017, 09:36:28 AM
icosu biteli 3 hafta oldu ödüllerden hala bi haber yok,ödül menejerine mesaj atmıştım o da geri dönüş yapmadı.
slack kanallarında bu hafta içinde ödüller dagıtılacak yazmışlardı bugun cuma ters giden birşeyler var sanırım.

oluyor bu tarz şeyler her projede biraz beklemek gerekli diye düşünüyorum. oyle bu zamana kadar kaçan eden olmadi benim bildigim baya süredir katiliyorum bende bounty ödüllerine en kötü bitcad'in oldu o da scam cikti sanirim o yüzden öyle oldu. yoksa diğer türlü çakallik yaparlar bi yerlerinden sudan sebep bulup yok ödüller yariya indirilir ödüller yariya indirilmesede gökten zembille team'den 2-3 kişi sokarlar programa ödüllerin yarısını onlara verirler sen bi blog yazarsin 100 stake alirsin adam 10 tane aynisini yazar her  birine 500 verirler vs bi dünya olay oldu geçmişte bancorda da olmuştu ödülleri team'e geçirmişlerde hatirladigim şuan da yeni bitenlerden kickicoda da oldu takip edenler imzasina girenler daha iyi bilirler gerçi ödüller  yariya indirildi onda da . proje sağlamsa bi şekilde devam ediyorsa scam cikmamişsa bountyler her türlü ödenir. ödenir ama nasil ödenir öyle yani.
Fena serefsiz cikti kickico basta 30 milyon token dediler 3 milyon anca dagittilar.Serefsizler blog yazisina 100 token veriyor ama reklamini yaparken 1milyon diyor.100 token nedir 1 ethere 3000 token verildigi yerde bir kac cent anca eder resmen dalga gectiler bizle, birde yok token miktari az olursa birsada degerlenir diyor ulen benim elimde token yokken degerlense nolur degerlenmese ne olur bana hizmet etmiyorki
Pages:
Jump to: