Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 21. (Read 15918 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 30, 2017, 09:13:02 AM
icosu biteli 3 hafta oldu ödüllerden hala bi haber yok,ödül menejerine mesaj atmıştım o da geri dönüş yapmadı.
slack kanallarında bu hafta içinde ödüller dagıtılacak yazmışlardı bugun cuma ters giden birşeyler var sanırım.

oluyor bu tarz şeyler her projede biraz beklemek gerekli diye düşünüyorum. oyle bu zamana kadar kaçan eden olmadi benim bildigim baya süredir katiliyorum bende bounty ödüllerine en kötü bitcad'in oldu o da scam cikti sanirim o yüzden öyle oldu. yoksa diğer türlü çakallik yaparlar bi yerlerinden sudan sebep bulup yok ödüller yariya indirilir ödüller yariya indirilmesede gökten zembille team'den 2-3 kişi sokarlar programa ödüllerin yarısını onlara verirler sen bi blog yazarsin 100 stake alirsin adam 10 tane aynisini yazar her  birine 500 verirler vs bi dünya olay oldu geçmişte bancorda da olmuştu ödülleri team'e geçirmişlerde hatirladigim şuan da yeni bitenlerden kickicoda da oldu takip edenler imzasina girenler daha iyi bilirler gerçi ödüller  yariya indirildi onda da . proje sağlamsa bi şekilde devam ediyorsa scam cikmamişsa bountyler her türlü ödenir. ödenir ama nasil ödenir öyle yani.

Ben sitelerine üye olmuştum, eth adresimi yazmıştım şimdi bir id numarası verdi ne işe yarar hiç bir fikrim yok.
Ödül almak için biz bir şey yapıyor muyuz, onlar gönderiyor mu?
hero member
Activity: 560
Merit: 501
September 29, 2017, 07:04:39 AM
icosu biteli 3 hafta oldu ödüllerden hala bi haber yok,ödül menejerine mesaj atmıştım o da geri dönüş yapmadı.
slack kanallarında bu hafta içinde ödüller dagıtılacak yazmışlardı bugun cuma ters giden birşeyler var sanırım.

oluyor bu tarz şeyler her projede biraz beklemek gerekli diye düşünüyorum. oyle bu zamana kadar kaçan eden olmadi benim bildigim baya süredir katiliyorum bende bounty ödüllerine en kötü bitcad'in oldu o da scam cikti sanirim o yüzden öyle oldu. yoksa diğer türlü çakallik yaparlar bi yerlerinden sudan sebep bulup yok ödüller yariya indirilir ödüller yariya indirilmesede gökten zembille team'den 2-3 kişi sokarlar programa ödüllerin yarısını onlara verirler sen bi blog yazarsin 100 stake alirsin adam 10 tane aynisini yazar her  birine 500 verirler vs bi dünya olay oldu geçmişte bancorda da olmuştu ödülleri team'e geçirmişlerde hatirladigim şuan da yeni bitenlerden kickicoda da oldu takip edenler imzasina girenler daha iyi bilirler gerçi ödüller  yariya indirildi onda da . proje sağlamsa bi şekilde devam ediyorsa scam cikmamişsa bountyler her türlü ödenir. ödenir ama nasil ödenir öyle yani.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
September 29, 2017, 03:46:11 AM
bavulları topladılarmı dersiniz, hala bir gelişme yok gerçi çok az para ediyor benim alacagım ama çeşit olsun diye tutmayı seviyorum
belki ileride değerlenir bu tarz coinlerin değerine bakmıyorum hiç
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
September 29, 2017, 03:31:00 AM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
September 29, 2017, 01:13:11 AM
Ödül kampanyası gerçekten leş + leş geçen bir kampanyaydı onun dışında beklenen tutarı toplayamadılar uzun vade de ne kadar değerlenir bilinmez fakat 2x potansiyeline garanti gözüyle bakıyorum bundan dolayı tokenleri satmayacağım.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
September 29, 2017, 12:39:30 AM
Açık olarak komisyon kazancından kar payı veren ilk borsa projesi. Sadece borsa getirisi de değil, bunun yanında verdikleri bir çok hizmetten elde ettikleri kazancın da yarısını haftalık olarak dağıtacaklar sanırım. Ico' dan alım yapan arkadaşların ellerindeki tokenler 3 yada 4 ay sonra çok değerlenecek diye düşünüyorum ben. Öyle ki kar payı için alım yapanlar olacak ve servet ödeyecekler. ytd.
sr. member
Activity: 322
September 28, 2017, 04:20:59 PM
etherdeltadaki işlem hacmi çok düşük, ödülleri dagıttıklarında fiyat düşerse küçük bir miktar kar satışından kazandıgımla geri almayı düşünüyorum.nedense bu projeye çok fazla sempati duymaya başladım kazandırdıgı için.o yuzden uzun vadeli azda olsa elimde bir miktar tutmayı deniyecegim.

Coss un fiyatina bakiyorum ve dagitilan oduller baya guzelmis.. Gozden kacirmisiz..
Aslinda oturmus bir sistemleri var. Fiyatinin cok guzel noktalara gelmemesi icin bir neden goremiyorum... o kadar cok ico oldu ki hep guzel kazandiranlari kaciriyoruz..
Oduller guzel degil 10 ile carpildi hersey yani bastan beri giren full member 1 ether anca aldi 6000 coss 1 ethere denk geliyor.Buna guzel dediginizi sanmiyorum, cok kotu bounty dagitti bence, ben sosyal.medya ve blog kampanyasina katildim elime 2000 coss geciyor iste 100$ anca eder
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
September 28, 2017, 12:10:26 PM
etherdeltadaki işlem hacmi çok düşük, ödülleri dagıttıklarında fiyat düşerse küçük bir miktar kar satışından kazandıgımla geri almayı düşünüyorum.nedense bu projeye çok fazla sempati duymaya başladım kazandırdıgı için.o yuzden uzun vadeli azda olsa elimde bir miktar tutmayı deniyecegim.

Coss un fiyatina bakiyorum ve dagitilan oduller baya guzelmis.. Gozden kacirmisiz..
Aslinda oturmus bir sistemleri var. Fiyatinin cok guzel noktalara gelmemesi icin bir neden goremiyorum... o kadar cok ico oldu ki hep guzel kazandiranlari kaciriyoruz..
sr. member
Activity: 357
September 28, 2017, 07:06:40 AM
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
September 27, 2017, 09:29:13 AM
Borsalara hızlı bir giriş yapmışlar, şu ödülleri artık daha fazla bekletmeseler de takip etmeye başlasak Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
September 27, 2017, 07:14:07 AM
Arkadaşlar Coss.io ne kadar yatırım toplamıştı, bir bilgisi olan var mı? Yani ICO kaç milyon dolar olduğunu soruyorum. Üst mesajlara baktım ama göremedim bir bilgisi olan konuya yazarsanız sevinirim.

Ben Coss.io'nun uzun vade de güzel para kazandıracağını düşünenlerdenim.

Yanlış hatırlamıyorsam 3.5 milyon dolar yatırım toparlamıştı . Hedefleri 10 milyon ' du 3 de 1 ini tamamlayabildiler . Geri kalan coinleri yakacaklardı . Sistemleri hazırdı . Diğer kar payı dağıtımı yapanlarla kıyaslayınca biraz düşük yatırım toparladılar . Uzun vade de tabi ki güzel getiri sağlayacaktır .
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
September 27, 2017, 06:32:50 AM
Arkadaşlar Coss.io ne kadar yatırım toplamıştı, bir bilgisi olan var mı? Yani ICO kaç milyon dolar olduğunu soruyorum. Üst mesajlara baktım ama göremedim bir bilgisi olan konuya yazarsanız sevinirim.

Ben Coss.io'nun uzun vade de güzel para kazandıracağını düşünenlerdenim.
sr. member
September 27, 2017, 05:18:26 AM
yanılmıyorsam toplam dolaşımda olacak koin sayısı 80 milyon . ödülden gelenleri uzun bir süre tutmayı düşünüyorum.şu anda kendi platformları COSS,etherdelta ve HITBTC de işlem yapılabiliyor. ekim ortasından itibaren başka borsalarda da işleme açılacagını söylüyor dev takımı.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
September 27, 2017, 04:16:39 AM
Normalde bu hafta dağıtılacak deniyordu. Bir hafta içinde diye geçiştirmiş. Bountyden sorumlu kişi.

Bounty konusunda biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor . Malum katılımcı çok toparlanmaları biraz sürüyor . Piyasanın şartlarını da değerlendiriyorlar . COSS başarı sağlayacak bir proje . Diğer kar payı dağıtan projelerle kıyaslama yaparsak gerisindeler . İleri vade de güzel yol alırlar .
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
September 27, 2017, 04:12:03 AM
Normalde bu hafta dağıtılacak deniyordu. Bir hafta içinde diye geçiştirmiş. Bountyden sorumlu kişi.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 26, 2017, 09:03:12 AM
KYC dediginiz ne oluyor. Daha önce coss ta stox alıp satmıştım.Sorunsuz bir şekilde çekimde yapmıştım.
sr. member
September 26, 2017, 08:58:49 AM
benim KYC  işlemlerim  1 günde bitti,ethereumlarımı sitesinden geri çekebildim.sadece pasaport yollamak yetti. sitesi hala çok yavaş volumelerdede bir degişiklik henuz yok.sanırım insnalar kyc onayından dolayı pek sıcak bakmıyorlar. ödül alacak ya da cossa yatırım yapmak isteyenleri tekrardan uyarıyorum eger sitesine çekerseniz kycden geçmek mecburiyetinde kalacaksınız. o yuzden eger pek fazla işlem yapmayı düşünmüyorsanız mew de tutmak hatta etherdeltada işlem yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

bu bilgi için teşekkürler.ödüller dagıtılınca cossu denerim diye hesap açmıştım ama 1.5 ether için kyc ile boguşmak istemiyorum.
sr. member
September 26, 2017, 03:17:53 AM
Icoda 1 eth ile 600 coss alınıyordu. 10 la çarpıldığı için 1 eth 6000 coss oluyor.
Allah daha çok sakız paraları nasip etsin
Bu nasıl oldu peki şimdi yani imzaya katılan adama mesela 6000 coss hesaplandıysa 1 ethermi olacak yoksa o ımza listesindekileri 10 ile çarpacaklarmı
eğer çarpmıyorlar sa o zaman imzacılar birşey kazanmamış demektir.Yani ımzacıların dumpkaması gibi bir durum oluşamaz

imzasındaki ödüller 10la carpılmış durumda zaten.tedirgin olmanıza gerek yok. sadece cosssta işlem yapacaksanız tedirgin olmanız gerekiyor:)
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 26, 2017, 03:12:19 AM
Icoda 1 eth ile 600 coss alınıyordu. 10 la çarpıldığı için 1 eth 6000 coss oluyor.
Allah daha çok sakız paraları nasip etsin
Bu nasıl oldu peki şimdi yani imzaya katılan adama mesela 6000 coss hesaplandıysa 1 ethermi olacak yoksa o ımza listesindekileri 10 ile çarpacaklarmı
eğer çarpmıyorlar sa o zaman imzacılar birşey kazanmamış demektir.Yani ımzacıların dumpkaması gibi bir durum oluşamaz
sr. member
September 26, 2017, 03:07:30 AM
benim KYC  işlemlerim  1 günde bitti,ethereumlarımı sitesinden geri çekebildim.sadece pasaport yollamak yetti. sitesi hala çok yavaş volumelerdede bir degişiklik henuz yok.sanırım insnalar kyc onayından dolayı pek sıcak bakmıyorlar. ödül alacak ya da cossa yatırım yapmak isteyenleri tekrardan uyarıyorum eger sitesine çekerseniz kycden geçmek mecburiyetinde kalacaksınız. o yuzden eger pek fazla işlem yapmayı düşünmüyorsanız mew de tutmak hatta etherdeltada işlem yapmak sizin için daha iyi olacaktır.
Pages:
Jump to: