Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 25. (Read 15918 times)

sr. member
Activity: 357
Merit: 250
September 06, 2017, 05:43:55 PM
dashboarda eklenecek yakında slack hala açık.nesine ulaşamadınız anlamadım.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
September 06, 2017, 04:40:27 PM
sonunda bitti elimde toplamda 10124  coss oldu. yatırımı olan arkadaşlar oylamada hangi şıkkı neden seçeceginizle ilgili olarak fikirlerinizi yazarsanız kucuk bir beyin fırtınası yapabiliriz.ben daha önce yatırımcılar için en uygun olanın a şıkkı oldugunu düşünüyordum. biraz daha teknik hesaplamalarla icoya katılanlar için en uygunu b gibi duruyor.

slack kanalındada diger yatırımcılar b şıkkı uzerinde daha çok konuşuyordu. zaten onların yazılarıyla bende fikrimi degiştirip b ye daha olur gibi bakmaya başladım. daha oylamaya çok var aslında. hatta tam olarak ne kadar toplandıgı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı bekleyen işlemler var dedi yöneticiler.

Slack'e ulaşamıyorum. Şıklar nedir açıklarsanız fikrimiz olsun. Teşekkürler şimdiden.
sr. member
Activity: 357
September 06, 2017, 10:55:57 AM
sonunda bitti elimde toplamda 10124  coss oldu. yatırımı olan arkadaşlar oylamada hangi şıkkı neden seçeceginizle ilgili olarak fikirlerinizi yazarsanız kucuk bir beyin fırtınası yapabiliriz.ben daha önce yatırımcılar için en uygun olanın a şıkkı oldugunu düşünüyordum. biraz daha teknik hesaplamalarla icoya katılanlar için en uygunu b gibi duruyor.

slack kanalındada diger yatırımcılar b şıkkı uzerinde daha çok konuşuyordu. zaten onların yazılarıyla bende fikrimi degiştirip b ye daha olur gibi bakmaya başladım. daha oylamaya çok var aslında. hatta tam olarak ne kadar toplandıgı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı bekleyen işlemler var dedi yöneticiler.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 06, 2017, 10:12:41 AM
ICO süreci beklediğimden başarılı geçti bountycileri üzmeyecek sanırım, fakat piyasadaki kara haberler yüzünden exchange'e girince bi dump görebiliriz, işte o zaman bi miktar stoklayıp uzun vadeli beklenebilir. ileride prim yapacak gibi hissediyorum

Hocam bir Bittrex yada Polo vesaire beklemeyin COSS tokenleri için.

Ancak Tidex, Liqui gibi borsalara dahil olabilir ilk etapta. Sonra orta vadede kabul görürse belki Kraken.

Bilmeyenler için yazıyorum: Bittrex, Poloniex gibi borsalar kar payı dağıtan tokenleri eklemiyorlar.

Yeri gelmisken yazayim. Bittrex'in ve ozellikle Polo'nun aciklamalari her ne kadar 'kar payi dagitan' tokenleri ya da coinleri eklemiyoruz olsa da, bu konuda aslinda cok iki yuzluler. Cunku kar payi dagitan tokenleri ve coinleri gayet de islerine geldiklerinde eklediler, ekliyorlar da. Ama taboo COSS'un girecegini zannetmiyorum.

Edg Bittrexte yok mu?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 06, 2017, 10:09:52 AM
Liqui yine iyi borsa ben oraya girerse başarılı bulurum açıkcası ama son zamanların gözdesi etherdeltaya talim bence
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
September 06, 2017, 09:28:44 AM
ICO süreci beklediğimden başarılı geçti bountycileri üzmeyecek sanırım, fakat piyasadaki kara haberler yüzünden exchange'e girince bi dump görebiliriz, işte o zaman bi miktar stoklayıp uzun vadeli beklenebilir. ileride prim yapacak gibi hissediyorum

Ancak Tidex, Liqui gibi borsalara dahil olabilir ilk etapta. Sonra orta vadede kabul görürse belki Kraken.

Bilmeyenler için yazıyorum: Bittrex, Poloniex gibi borsalar kar payı dağıtan tokenleri eklemiyorlar.

Yeri gelmisken yazayim. Bittrex'in ve ozellikle Polo'nun aciklamalari her ne kadar 'kar payi dagitan' tokenleri ya da coinleri eklemiyoruz olsa da, bu konuda aslinda cok iki yuzluler. Cunku kar payi dagitan tokenleri ve coinleri gayet de islerine geldiklerinde eklediler, ekliyorlar da. Ama taboo COSS'un girecegini zannetmiyorum.
hero member
September 06, 2017, 09:26:59 AM
Şurada dönen muhabbeti anlamıyorum. Coss projesi gelirinden kar payı dağıtacak, neden satıyorsunuz ki elinizdeki tokenleri ? Satacaktınız madem neden aldınız ?

Borsa işlem ücretleri, Pos vesaire tüm gelirin yarısını token tutuculara dağıtacaklar ve bu dağıtım haftalık olacak.

Coss ekibi salak değilse 1-2 sene içerisinde hacmini Liqui' nin civarına çıkartır. O durumda aylık gelecek kar payı ortalama bir işcinin maaşı değerinde olur.

Amacınız pump' dan kar etmek de olabilir, anlıyorum ama ileride çok üzülürsünüz.

%4 bonusla aldım ben yaklaşık 0.62 USD' ye geldi tokenin tanesi. Satılmayanlar da büyük ihtimalle yakılacak. Ekip çalışır da Coss sistemini oturtursa (doğru reklam politikası izlemeleri yeterli olur) 1 seneye fiyat kesin olarak 5 USD üzerinde olur. (ytd)

Dağıtılacak kar payının tutuculara nasil geçtiği konusunda bir kaynak var mi? Bu konuyu merak ediyorum ve elimdeki COSSu nerede tutarsam kar payi alabiliyorum? Ssistem nasil çalışıyor? Token'ı Bittrex cuzdaninda tutarsam da kar payi alacak miyim yani?

Ekstra bir açıklamada bulunmazlarsa şayet, muhtemelen private keyi elinizde olan herhangi bir ETH adresinde saklıyor olmanız yeterli olacaktır. Fakat tabi COSS ekibi çıkıp "coss.io' da tutacaksınız" vesaire de diyebilir. Belli olmaz. Açıklamaları takip etmekte fayda var.

Bu arada ico tamamlandı sanıyorum.

Son güncel durum: 8,230.446 ETH  3,168,721.608 USD
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
September 06, 2017, 09:21:25 AM

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
September 06, 2017, 07:01:50 AM
signature listteki stakeler silinmiş localde konu üstünden msj atmişlar colorless bakiyor bountye adamda stake hesaplamalari yapildi vs bişiler demiş ama tam olarak neden bahsettiğini anlayamadim acaba biz kendimiz alicaz tokenleri site üzerinden swap mwap bişiler demiş fakat cokta aciklayici değil gibi geldi takipte olan arkadaşlardan birileri bize de durumu acıklayabilirmi acaba  ne yapilcak yada  yapmayip beklicez mi konusunda
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 05, 2017, 08:43:54 PM
Daha 11 saat var .Icoya katılabilirsiniz. 8 bin 196 eth  toplanmış bugün biraz daha yatırım alır 8.5k ile bitirir diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
September 05, 2017, 08:40:09 PM
sanırım bitmiş kaçırdık mı?
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
September 05, 2017, 08:45:21 AM
satılmayan koinler için 3 şık belirlemişler;

bayaa karışık 50 milyonu yakıp satılan koin miktarını 6-8-10 ile çarpmak üzerine.

1 etherlik aldınız diyelim. 1 ethere 600 koin alabiliyordunuz.yakıldıktan sonra elinizdeki koin sayısı 3.600 olacak.

diger şıkta 6 katı yerine 8 katı

3. şıktada 50 milyon yakıldıktan sonra bu sefer elinizdeki koinin 10 katı kadar koin verelim diyorlar.tabii bir çok ek detay var dev ekibe nekadar kalacagı,promosyon ve bonuslara ne kadar dagıtılacagı ile ilgili.

https://cosstokenswap.slack.com/ yatırım yapanlar bu 3 şıktan birine oyunu kullanacak.
full member
Activity: 364
Merit: 100
September 05, 2017, 05:30:24 AM
Cossun altyapisi gayet iyi gorunuyor ama ico surecini pek saglikli yuruttuklerini dusunmuyorum. Zaten ortam gergin. Hertarafta borsa icolari kart icolari falan var. Hedeflerine ulasmalari zor artik.
sr. member
Activity: 322
September 05, 2017, 03:44:25 AM
Aynen öyle maksat liste uzun olsun yoksa türkiyeden kimsenin ben eticaret olarak kripto para kullanarak işlem yapacağını düşünmüyorum özellikle çok ufak çaplı böyle firmalar la
sr. member
September 05, 2017, 02:53:26 AM
sistemleri hazır herşey kurulu, 3 milyon dolar hazır işleyen bir proje için fena degil ama slack kanallarına bakarsanız  adamlar 10 milyonu kesin geceriz diye düşünüyorlardı.son 1 hafta kala  gene belirttiler belkedigimiz rakamları alamadık ama bu toplanan rakamlar şu an için yeterli diye.

ticari işletmeler listesinde türkiyeden;

hakan sigorta

gökdelen rent a car

aycha organizasyon

köylüm süpermarket

ve bi kaç tane daha degişik e-ticaret siteleri var.sanırım ortaklık kurdukları bi şirket bu firmalara sanal pos vs saglamış. ordanda kendilerine ekmek çıkar diye görüp merchant liste eklemişler.maksat liste uzun olsun..
hero member
September 05, 2017, 12:21:41 AM
3 milyon ekibin beklentisinin çok çok altında bi rakam.umarım iyi kullanırlar bu miktarı.
Evet yazık ki, istenildiği gibi gitmedi ico umarım herkes karlı çıkar bu işten.

İmzasına da bir anlam veremedim, benden haftalar sonra giren aynı rütbe yada altı adama da aynı stake verilmiş.
İmza kampanyasını yöneten kim, PM mi atsam bilemedim?

Daha 1 günden fazla zaman var. Ne olacağı belli olmaz. Kendini sona saklayan yatırımcılar çıkabilir. Kaldı ki 3 Milyon $ orta ölçekli global bir borsa işletmek için yeterli bir sermaye. Yatırımın düşük olması yatırımcının payını arttıran bir etken. O pencereden de bakmak lazım.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 04, 2017, 06:51:06 PM
3 milyon ekibin beklentisinin çok çok altında bi rakam.umarım iyi kullanırlar bu miktarı.
Evet yazık ki, istenildiği gibi gitmedi ico umarım herkes karlı çıkar bu işten.

İmzasına da bir anlam veremedim, benden haftalar sonra giren aynı rütbe yada altı adama da aynı stake verilmiş.
İmza kampanyasını yöneten kim, PM mi atsam bilemedim?
sr. member
September 04, 2017, 05:08:47 PM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
September 04, 2017, 04:26:06 PM
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 03, 2017, 05:12:22 PM
2 gün sonra ico bitiyor.Son günler artık. Yatırım az gibi görünse de iyi topladılar yinede. Bountyden gelenleri bekleyeceğim artık .
Pages:
Jump to: