Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 9. (Read 15918 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
October 15, 2017, 10:10:40 AM
Yakın zamanda ben de bir miktar almıştım. Fakat forktan dolayı insanlar bitcoine yöneldi. Bu yüzden COSS un ederi düştü. Ben 2-3 kat değerlenir diye bekliyordum. Umarım yakın zamanda ekip adam akıllı işler yapmaya başlarda fiyatı yükselir. Biz de zarar yapmadan çıkmış oluruz.

Zaten BTc nin bu seyri olmasaydi fiyatı çok farklı seviyelerde olabilirdi coss  un. BTC nin uçuşa geçmesi tüm altcoin piyasasını vurdu. COSS giderek oturmus bir sistem oldukça fiyata da yansıyacağını düşünüyorum.
hero member
Activity: 966
Merit: 550
October 15, 2017, 09:58:38 AM
şu anda gündelik hacmi 1 milyon olsa haftada 7 milyon yapıyor. borsası 14 kat büyümesi lazım bu fiyatlara ulaşabilmesi için.bu da en erken gelecek yıl olur eger dogru adımları atarlarsa.

Eğer doğru adımlar atılırsa gelecek yıla kalacağını zannetmiyorum çünkü ekip çok uğraşıyor yeni ICO'su bitmiş tokenleri kendi sistemine entegre etmek için ve nerde trade yapacağını bilmeyen çoğu ICO yatırımcısı da gelip direkt COSS'u bularak trade yapmaya başlıyo. Bu zamana kadar iyi gittiler hiç bakmadım ama herhalde hacimlerini de yarısına kadar büyütmüşlerdir.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
October 15, 2017, 09:16:50 AM
şu anda gündelik hacmi 1 milyon olsa haftada 7 milyon yapıyor. borsası 14 kat büyümesi lazım bu fiyatlara ulaşabilmesi için.bu da en erken gelecek yıl olur eger dogru adımları atarlarsa.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 15, 2017, 09:11:43 AM
Bu tokeni elinde saklayanlar ileride çok mutlu olacak, proje çok iyi olduğundan değil sadece düşük market hacmine sahip kriptoparalar gün geliyor mutlaka değerleniyor diye söylüyorum..

Onun dışında günlük hacmin 10 milyon dolara ulaşırsa

Haftalık 100 milyon doların %0.2'si yani 200 bin dolar değerinde kâr payı dağıtımı olacak.. Bence bu gayet yeterli, tabi şimdilik.

Günlük 10 milyon hacim haftada nasıl 100 milyon yapıyor ? Smiley

100 milyon dolar olsa dağıtılacak rakam 100 bin dolar. 200 bin değil. Coss komisyon gelirlerinin yarısını yatırımcısıyla paylaşıyor. Adamlar taş mı yesin?

Komisyondan aldiklari paranin yarisini degil %70'ini katilimcilarla paylasiyorlardi. Evet dedigin gibi haftalik 100 degil 70 milyon usd bunun %0.14'u kar payi olarak token holderslere dagitilacak

buda 98 k usd ediyor

haftada 100 m olsaydi

140k usd ederdi

bence fena sayilmaz
hero member
Activity: 784
Merit: 500
October 15, 2017, 08:42:48 AM
Yakın zamanda ben de bir miktar almıştım. Fakat forktan dolayı insanlar bitcoine yöneldi. Bu yüzden COSS un ederi düştü. Ben 2-3 kat değerlenir diye bekliyordum. Umarım yakın zamanda ekip adam akıllı işler yapmaya başlarda fiyatı yükselir. Biz de zarar yapmadan çıkmış oluruz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
October 14, 2017, 06:14:33 PM
1300 blok sonra bir dağıtım daha olacak
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 14, 2017, 04:06:00 PM
Bu tokeni elinde saklayanlar ileride çok mutlu olacak, proje çok iyi olduğundan değil sadece düşük market hacmine sahip kriptoparalar gün geliyor mutlaka değerleniyor diye söylüyorum..

Haftalık 100 milyon doların %0.2'si yani 200 bin dolar değerinde kâr payı dağıtımı olacak.. Bence bu gayet yeterli, tabi şimdilik.

Günlük 10 milyon hacim haftada nasıl 100 milyon yapıyor ? Smiley

100 milyon dolar olsa dağıtılacak rakam 100 bin dolar. 200 bin değil. Coss komisyon gelirlerinin yarısını yatırımcısıyla paylaşıyor. Adamlar taş mı yesin?
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 14, 2017, 12:26:46 PM
Peoje ile ilgili cikan soylentileri goz ardi etmemek lazim biraz arastirdimda bende aogudum acikcasi elimde fazla yok zaten cikarmayacagim.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
October 14, 2017, 12:13:37 PM
yeni tokenlar eklenecek siteye ama şu an için insanlar sadece coss için üye oluyor. günlük 10 milyonları görmesi için ilk yapmaları gereken şey siteyi daha kullanışlı hale getirmek olmalı.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 14, 2017, 10:39:05 AM

sr. member
Activity: 322
Merit: 251
October 14, 2017, 10:26:30 AM
Sanırm Coss projesi sadece Coss dağıtan bir fon haline dönüşecek! O yolda emin adımlarla ilerliyorlar şu an. Son 24 saatteki hacmi 517K USD ve bunun 463K' sını Coss token alım satımları oluşturuyor. Diğer koin ve tokenlerde bir hacim artışı göremiyorum. Gelecekte olacaktır ama uygun ve güzel bir reklam kampanyasıyla kitle arttırılabilir ve bu hemen de olabilirdi.

Reklam, tanıtım vs olmadan elimizdekileri artırmalıyız diye düşünüyorum, şu btc artışı elimdeki altlar için iyi olmadı. Uygun noktadan altladan çıksam toplayacağım ama..

Fork bitene kadar da altlardan çıkmak zor gibi gözüküyor . Zararı erken kabullenmek hoş olmuyor . Fark büyük çünki .. Fork sonrasında artışta inşallah COSS toparlayabileceğim alt'lar da ki hezimet gittikçe büyüyor maalesef . Coss için geç kalmış sayılmayız tahminime göre. (YTD)
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
October 14, 2017, 06:06:58 AM
Sanırm Coss projesi sadece Coss dağıtan bir fon haline dönüşecek! O yolda emin adımlarla ilerliyorlar şu an. Son 24 saatteki hacmi 517K USD ve bunun 463K' sını Coss token alım satımları oluşturuyor. Diğer koin ve tokenlerde bir hacim artışı göremiyorum. Gelecekte olacaktır ama uygun ve güzel bir reklam kampanyasıyla kitle arttırılabilir ve bu hemen de olabilirdi.

Reklam, tanıtım vs olmadan elimizdekileri artırmalıyız diye düşünüyorum, şu btc artışı elimdeki altlar için iyi olmadı. Uygun noktadan altladan çıksam toplayacağım ama..
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 14, 2017, 05:35:38 AM
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 14, 2017, 04:48:01 AM
icosu biteli 2 ay olmuş fiyatıda 4x olmuş nasıl bir beklentiye giriyorsunuz arkadaş? bi anda haftada 500 dolarlık tokenmı dağıtsın adamlar anlamadım ki. sözüm sadece burda yazılanlara değil  genel olarak  hacime bakınca bu anlaşılıyor ilk hafta dağıtılan rakamı beğenmeyenler  ellerindekilerini boşalttı hacimler düştü. ben kendi çapımda  bi miktar topladım. uzun bir süre tutma planım var.

Gayet güzel dillendirmişsiniz . Waves alıp leasing işlemlerinden kar edileceğine COSS ' dan gelen kar payları daha çok kar payı sağlatacağı kesin . Direk olarak insanların beklentisi çok çok yüksek oluyor fakat biraz zamana bırakmak gerekiyor .. Ekip daha yeni kar payı dağıtımlarına başladı . Sistemin oturması biraz daha zaman alacaktır . Sağlam bir yere bağlamışsınız paranızı tebrik ederim.
hero member
October 14, 2017, 04:15:05 AM
icosu biteli 2 ay olmuş fiyatıda 4x olmuş nasıl bir beklentiye giriyorsunuz arkadaş? bi anda haftada 500 dolarlık tokenmı dağıtsın adamlar anlamadım ki. sözüm sadece burda yazılanlara değil  genel olarak  hacime bakınca bu anlaşılıyor ilk hafta dağıtılan rakamı beğenmeyenler  ellerindekilerini boşalttı hacimler düştü. ben kendi çapımda  bi miktar topladım. uzun bir süre tutma planım var.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 13, 2017, 06:50:00 PM
Bu kar payi dagitimi isini acilen bir cozume kavusturmalari lazim sitede volume yok denecek kadar az olan tokenler var onlari biriktirip ne yapayim ben? hesapladim 1000 hafta gerekiyor birtanesinden 1 dolar elde edebilmem icin. herkes 10-100k tutmuyorki. kendileri tum tokenleri biriktirip satip ayda 1 tutari kadar COSS almalilar kendi borsalarindan sonrada bize dagitmalilar her hafta dagitmakda birsuru is ayda 1 olsun saglam olsun ama. yil olmus 2017 screenshot alip herkese boluyorlarmi cidden?
hero member
Activity: 608
Merit: 509
October 13, 2017, 06:44:41 PM
DELETED - My BTCTalk account was *hacked* & this post was not me...
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
October 13, 2017, 05:38:47 PM
Benimde elimde küçük miktarda COSS var. Siteye girdim elimdeki miktara göre hiçte fena dividend gelmemiş. Ama global forumda scam iddiaları, yani ekibin bu pump'ı yaptığına dair söylentiler dolaşıyor. Umarım ekip bir süre sonra yok olup gitmez. Elinde fazla coin bulunduranlar için tehlikeli iddialar var.

Her proje için sürekli kötülemeler yapılıyor illa ki . İlk etapta TaaS için de çok fazla olumsuz yorum vardı . Sonuç ortada . Coss güvenilir bir proje bana göre de . Sonuç itibariyle 1 senelik bir süreç gerektiriyor oturması için ..
full member
Activity: 350
Merit: 100
October 13, 2017, 05:31:58 PM
Benimde elimde küçük miktarda COSS var. Siteye girdim elimdeki miktara göre hiçte fena dividend gelmemiş. Ama global forumda scam iddiaları, yani ekibin bu pump'ı yaptığına dair söylentiler dolaşıyor. Umarım ekip bir süre sonra yok olup gitmez. Elinde fazla coin bulunduranlar için tehlikeli iddialar var.
hero member
October 13, 2017, 05:27:37 PM
şu siteyi işlevsel hale getirmeliler en kısa zamanda. hitntcdeki coss işlemleri kendi orijinal sitesinden daha hacimli. site sürekli çöküyor. günlük 1 milyonun altına düşmemesi gerekiyor ama son 2 gündür toplam hacim 1 milyonun altında.site düzelene kadarda bu böyle devam edecek herhalde.
Pages:
Jump to: