Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 5. (Read 15918 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
October 25, 2017, 01:59:20 PM
COSS, Cobinhood Oylamasında listeleniyor, isteyenler destek verebilir. Şuan için oylamada gerilerde.

https://cobinhood.com/vote/

3 kişiden biri de ben miyim Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 110
October 25, 2017, 07:45:00 AM
COSS, Cobinhood Oylamasında listeleniyor, isteyenler destek verebilir. Şuan için oylamada gerilerde.

https://cobinhood.com/vote/

full member
Activity: 350
Merit: 110
October 25, 2017, 07:30:54 AM
Değeri ico fiyatının üstünde olsada bu pay dağıtımının yapılacağı ilk haftadaki kadar yüksek değil. Değeri buralarda olacaktır herhalde.Çok ani bir yükseliş beklemiyorum

Evet verdiği değer her hafta düşüyor, hacim ve insaların coinlerini kontrata bağlamaları ile de alakası var gibi.
Bir de bu hafta inanılmaz bir VRS-ETH satışı gerçekleşti, bu coin için bir ödeme göremedim!

Arkadaşlar afbuyrun bu  durum taze b*ka fazla sinek konar atasözünü hatırlattı bana. İlk haftalarda ilgi çok yüksekti yavaş yavaş düşmeye başladı. Biraz daha beklememiz gerekecek token sahipleri olarak anlaşılan. Benim hedefim 50 cent.
hero member
Activity: 1302
October 24, 2017, 04:55:47 PM
Değeri ico fiyatının üstünde olsada bu pay dağıtımının yapılacağı ilk haftadaki kadar yüksek değil. Değeri buralarda olacaktır herhalde.Çok ani bir yükseliş beklemiyorum

Evet verdiği değer her hafta düşüyor, hacim ve insaların coinlerini kontrata bağlamaları ile de alakası var gibi.
Bir de bu hafta inanılmaz bir VRS-ETH satışı gerçekleşti, bu coin için bir ödeme göremedim!
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
October 24, 2017, 04:50:27 PM
hero member
Activity: 630
Merit: 503
October 24, 2017, 02:34:32 PM
Bounty ödemelerini alamayan arkadaşlar; Bounty yöneticisi ColorlessK şunu yazmış; bir kaç gün içinde ödemeleri yapacaklarmış yoğun çalışmadan dolayı gecikti vs gibi şeyler söylenmiş. İnşallah bu hafta içinde elinize geçmiş olur ödemeler
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 24, 2017, 02:12:09 PM

Emeğinize sağlık aydınlattınız bizi . Ben sizin kadar yakin takip edemiyordum. Sizi takibe aldim guncellemeleriniz icin  Grin

Eyw. kardesim elimden geldigince yazarim.

Coss gelişmelerini nerden takip ediyorsunuz

slack grubundan.

https://cosstokenswap.slack.com/messages/C5XR7D02V/

1000 den fazla coin ve burada milyonlarca başlık var, herkes her konuyu aynı özende takip edemediği için bu forum ve konular var.
Forumun amacına hizmet edip bilginiz varsa paylaşın niyetiniz yoksa ego yapmayın lütfen.

Ego yapmadan bilgi paylaşan herkese teşekkürler.

5 Mesaj yukarida sunu yazmissin  'Ethplorer dan bakıyorum ben alimdeki tokenlerin fiyatlarına, Biraz düşmüş gibi geldi, alına bilir gibi duruyor ne dersiniz?'

Onun uzerine böyle birsey yaziyorsun sanirim bana dedin 'Okumayan adamlar gelmis' mesajimin üzerine ama ana sayfalarinda 48 saat dagitimin surecegini yazmislar 'dagitim nezaman olur?' Diyen adama Okumayan adam derim birader buna ego diyorsan ok egolu ben olim ama bana göre sen yazilanlari bile okumadan mesaj kasiyorsun!  Yoksa surada yazdiklarimi okuyan biri egolu diye ithamda bulunmazdi assagi birakiyorum tekrar busefer okursun belki ismini alintiladik okadar Smiley

Gene okumayan adamlar gelmis Smiley 3. dagitim icin snapler alindi dagitimlarin ulasmasi 48saati bulabilir diye aciklama var anasayfada yani bugun yansir dagitimlar. 2. dagitim kadar bise gelecek (belki daha az) Yazmisken sitedeki son durumu anlatayim. Ethereum DAO testlerinden biri basarili olmus birden cok test yapiyorlar kesin emin olmak icin yani testler suruyor. Ama basari aldilarsa yakinda DAO sonuca ulasir diye dusunuyorum(bircok coin DAO'yu hayata gecirebilmek icin aylarca ugrasiyor unutmamak lazim) beklentiler DAO ve fork süreci bittigi zaman token basina 0.5 dolar. Ben pek gercekci bulmuyorum ICO'dan 10X yapar olmaz demiyorum ama sadece bu iki habere 10X yaparsa siteyi yenileseler Bounty dagittiklari adamlar emekli olur ozaman 1000X ile Smiley isler iyi gidiyo yani okumamaya devam edin ben arada buraya guncellemeleri yazarim Smiley

Hocam anladığım kadarıyla projenin sağlam takipçilerindensiniz. Birçok projeyi takip ettiğim için bu projenin resmi duyurularını okumakta geç kalıyorum bazen. Buradan sizi takip edeceğim bu projeyle alakalı artık Smiley

ICO'dan sonra parlayinca takibe aldim. Tüm coinleri takip etmek imkansiz zaten hocam böyle böyle herkes bildigini yazacak paslasacaz. Bu forumdan cok sey ögrendim, bende elimden geleni yapiyorum iste.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
October 24, 2017, 01:56:35 PM
1000 den fazla coin ve burada milyonlarca başlık var, herkes her konuyu aynı özende takip edemediği için bu forum ve konular var.
Forumun amacına hizmet edip bilginiz varsa paylaşın niyetiniz yoksa ego yapmayın lütfen.

Ego yapmadan bilgi paylaşan herkese teşekkürler.
member
Activity: 77
Merit: 10
October 24, 2017, 01:10:58 PM
Coss gelişmelerini nerden takip ediyorsunuz
hero member
Activity: 1008
October 24, 2017, 11:47:46 AM
Gene okumayan adamlar gelmis Smiley 3. dagitim icin snapler alindi dagitimlarin ulasmasi 48saati bulabilir diye aciklama var anasayfada yani bugun yansir dagitimlar. 2. dagitim kadar bise gelecek (belki daha az) Yazmisken sitedeki son durumu anlatayim. Ethereum DAO testlerinden biri basarili olmus birden cok test yapiyorlar kesin emin olmak icin yani testler suruyor. Ama basari aldilarsa yakinda DAO sonuca ulasir diye dusunuyorum(bircok coin DAO'yu hayata gecirebilmek icin aylarca ugrasiyor unutmamak lazim) beklentiler DAO ve fork süreci bittigi zaman token basina 0.5 dolar. Ben pek gercekci bulmuyorum ICO'dan 10X yapar olmaz demiyorum ama sadece bu iki habere 10X yaparsa siteyi yenileseler Bounty dagittiklari adamlar emekli olur ozaman 1000X ile Smiley isler iyi gidiyo yani okumamaya devam edin ben arada buraya guncellemeleri yazarim Smiley

Emeğinize sağlık aydınlattınız bizi . Ben sizin kadar yakin takip edemiyordum. Sizi takibe aldim guncellemeleriniz icin  Grin
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
October 24, 2017, 11:17:18 AM
benim hala kafam ana konusundaki şu başlıkta takılı [ANN][ICO]COSS Token Swap ICO is LIVE

ekibede sürekli dedim yeter degiştirin şu başlıgı diye , hala aynı.

Ona ben de ne zamandan beri dikkat ediyorum. Şayet ben bir ico yada temettü dağıtan borsa projesi geliştiriyor olsam, ico bittiği an başlığı güncellerdim. Bazen düşünüyorum. Bu camiada sadece biz Türk'ler mi böyle ince ince düşünüyoruz ? Bazı ekipler çok kalas olabiliyor. Coss başarılı bir proje. Belki de önümüzdeki 3-4 sene içerisinde en iş yapar projelerden biri olacak ama ekibi kalas işte.

Adamlar DAO kodlamasini yapiyor siz basliga takilmissiniz evet siz ince dusunuyorsunuz.

evet kılım biraz bu gibi konularda.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
October 24, 2017, 10:43:28 AM
Ethplorer dan bakıyorum ben alimdeki tokenlerin fiyatlarına, Biraz düşmüş gibi geldi, alına bilir gibi duruyor ne dersiniz?
sr. member
October 24, 2017, 07:09:13 AM

Hocam anladığım kadarıyla projenin sağlam takipçilerindensiniz. Birçok projeyi takip ettiğim için bu projenin resmi duyurularını okumakta geç kalıyorum bazen. Buradan sizi takip edeceğim bu projeyle alakalı artık Smiley

ICO'dan sonra parlayinca takibe aldim. Tüm coinleri takip etmek imkansiz zaten hocam böyle böyle herkes bildigini yazacak paslasacaz. Bu forumdan cok sey ögrendim, bende elimden geleni yapiyorum iste.
hero member
October 24, 2017, 07:07:24 AM

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 24, 2017, 06:12:29 AM

Gelişmeler oldukça güzel . Eğer ki dediğiniz gibi DAO verimli bir şekilde çalışırsa COSS token sahipleri gerçekten ihya olacaktır . Fiyatının düşmesini bekliyorum ama bu saatten sonra zor olacak gibi duruyor ..

ICO sürecini kötü kaçırmışız . En güzel özelliği ise haftalık olarak dağıtmaları gecikmelerin yaşanması da normal . Sistemin tamamen oturması nerden baksak bi 3 - 4 aylık süreci bulacaktır tahminimce ..
sr. member
October 24, 2017, 05:27:14 AM
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
October 24, 2017, 02:28:41 AM
bende de durum aynı şekilde. bir güncelleme yok coss panelinde. zaten şimdiye kadar 1 kez sadece ilk dağıtımdan pay almıştım ben. sonrasında nasip olmadı. bu sonuncu için kontrat olayını mewden yaptım ama tokenleri o adrese sonradan atmıştım. kontrat olayını çözümlerken tokenlerin aynı adreste olmasımı gerekiyor acaba?
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 24, 2017, 02:03:38 AM
Dünkü ödemeler hala dashboarda yansımadı.Herkeste mi böyle ? Yoksa yansıyan var mı ?

Bende de görünen bir şey yok. Pazar gününden bu yana bekliyorum. Normalde en geç Pazartesi sabahına görünmeye başlıyordu fakat bu sefer ne olduysa gecikti. Fork' la alakalı mı diye düşünmüyorum değil. Millete dağıtacakları payla al/sat yapmış olabilirler. Ciddi de kazanç elde etmişlerdir diyeceğim ama sitede BTC hacmi yok.
full member
Activity: 420
Merit: 108
October 23, 2017, 04:57:42 PM
Dünkü ödemeler hala dashboarda yansımadı.Herkeste mi böyle ? Yoksa yansıyan var mı ?
hero member
October 23, 2017, 01:49:13 PM
Anladığım kadarıyla herkes biraz da olsa bekleme taraftarı bu projede. Böyle bi dönemde zaten değil bu projeden herhangi bir projeden çıkış yapmak mantıksız olur. exchange'i kullanmaya yöneltebildikçe fiyatta artacaktır.
Pages:
Jump to: