Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 7. (Read 15918 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
October 22, 2017, 10:12:45 AM
Dıstrıbute seçeneği olmayan tokenlere convert to ETH seçeneği gelmiş.ETH ye çevirebileceğiz.Bu güzel olmuş.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
October 21, 2017, 08:04:37 PM
Sitenin dağıttığı coss ları Sitedeki addrese aktardım, 2. haftada ödeme almış olduk.
Bu işlemi yapabilmeniz için hesabınızda fee yi karşılayacak eth olmalı.
full member
Activity: 350
Merit: 110
October 21, 2017, 10:03:43 AM
Bir şekilde klavuzu izleyerek kontrat olayını çözümledim ben. Fakat kontrat üzerinden tanımladığım adrese tokenleri henüz atmadım. Snapshot bloğu çözülmeden hemen önce o adrese tokenleri attığımızda kar payına hak kazanıyoruz sanırım değil mi ? Bu konu hakkında net bilgisi olan bir yorum yaparsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Hocam bende kılavuzu izleyerek MEW cüzdanımı tanımladım sisteme. Ama yapmadan önce o cüzdana çekmiştim sahip olduğum COSS tokenleri 2 haftadır dividend dağıtımı geliyor ve siteden takip edebiliyorum.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 21, 2017, 09:36:44 AM
Bir şekilde klavuzu izleyerek kontrat olayını çözümledim ben. Fakat kontrat üzerinden tanımladığım adrese tokenleri henüz atmadım. Snapshot bloğu çözülmeden hemen önce o adrese tokenleri attığımızda kar payına hak kazanıyoruz sanırım değil mi ? Bu konu hakkında net bilgisi olan bir yorum yaparsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.
full member
October 21, 2017, 09:00:26 AM
Sayfa güncellenmiş, eth yanında distribute ibaresi var, tıklayınca min 0.1 Eth olmalı diyor.
Belki diğer ether tabanlıları da öyle yapacaklar.
Evet ben de farkettim onu.Ne işe yarıyor tam çözemedim.Şu feesleri ne zaman gönderecekler acaba cüzdana ?

Arkadaslar yatirim yaptiginiz projeyi takip etmiyormusunuz siz? Her soru icin buraya yazacaginiza biraz arastirin. ERC20 tokeni olmayan her coin ethereuma cevirilme secenegi verilecek isteyen topluca tüm coinlerin degerinde ethereum elde edecek ve suan gelistirilen DAO(bunuda sormasin bilmeyen arastirin bi zahmet) ile birlikte hizmete sokmayi dusunuyorlar. Yani herkesin secenegi olacak ya böyle tüm coinleri almaya devam edeceksiniz yada sadece eth bazli tokenler düzenli olarak hesabiniza yatirilacak. Ayrica Rune volume artisi ile cok onemli seyler söyledi kisaca deginecek olursam Suan icin Volume arttirmayi ekipde istemiyor yani sitede visuell gelisimler yapmiyorlar cunku halletmeleri gereken teknik konular varmis birden kullanici sayisinin artmasindansa yavas yavas gelismeyi kendimize oncelik edindik dedi proje basindaki adam. Yani önce DAO gelecek sonra teknik yenilikler sonra visuell(görünüm) en sonundada tüm enerjimizi marketinge ayiracagiz dediler.Bu aciklamalardan sonra dün birden 0.11 den 0.15'e cikti fiyat.

Hocam teşekkürler açıklama için. Uyumlu tokenlerin dividendlerini ethereum cinsinden elde edebilme mantıklı olmuş. Tabi düşük miktarda elinde token bulunduran insanlar için 0.1 eth ödeyip sonra ethereum gelmesini beklemek pek mantıklı durmuyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 20, 2017, 04:12:33 PM
Sayfa güncellenmiş, eth yanında distribute ibaresi var, tıklayınca min 0.1 Eth olmalı diyor.
Evet ben de farkettim onu.Ne işe yarıyor tam çözemedim.Şu feesleri ne zaman gönderecekler acaba cüzdana ?

Arkadaslar yatirim yaptiginiz projeyi takip etmiyormusunuz siz? Her soru icin buraya yazacaginiza biraz arastirin. ERC20 tokeni olmayan her coin ethereuma cevirilme secenegi verilecek isteyen topluca tüm coinlerin degerinde ethereum elde edecek ve suan gelistirilen DAO(bunuda sormasin bilmeyen arastirin bi zahmet) ile birlikte hizmete sokmayi dusunuyorlar. Yani herkesin secenegi olacak ya böyle tüm coinleri almaya devam edeceksiniz yada sadece eth bazli tokenler düzenli olarak hesabiniza yatirilacak. Ayrica Rune volume artisi ile cok onemli seyler söyledi kisaca deginecek olursam Suan icin Volume arttirmayi ekipde istemiyor yani sitede visuell gelisimler yapmiyorlar cunku halletmeleri gereken teknik konular varmis birden kullanici sayisinin artmasindansa yavas yavas gelismeyi kendimize oncelik edindik dedi proje basindaki adam. Yani önce DAO gelecek sonra teknik yenilikler sonra visuell(görünüm) en sonundada tüm enerjimizi marketinge ayiracagiz dediler.Bu aciklamalardan sonra dün birden 0.11 den 0.15'e cikti fiyat.
hero member
October 20, 2017, 04:08:46 PM

Sanırım o cuzdana talep için kondu, anlamadığım eth olduğu için MEW e mi site cüzdanına mı...
full member
Activity: 420
October 20, 2017, 04:00:41 PM
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 20, 2017, 03:23:34 PM
Peki benim hala bounty ödememi alamamama ne demeli Sad kırk yılın başında bir kampanyadan elle tutulur bi ödeme alacaktık onu da alamadık. Baya alamayan insan da varmış sanırım globalde baya bastırıyorlar kampanya yöneticisine. Umarım alırız en kısa zamanda.

Arkadaşlar, Türk arkadaşlar içinde benim gibi ödemesini alamayanlar var mı acaba ? Proje çok güzel fiyatlardayken satmak vardı ama elimize geçmediği için satamadık malesef. 25 cent seviyelerini bir daha yakalayabilir mi meçhul
Ben alamadim nedeni ise bitcointalk profil linkimi yalnis eklemem olmus 4 hafta kaldim imzasinda hicbirsey alamadim buradada gorunuyor nickim

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1V59QNgQQ-mN8ZpvCevMPT7DCMtTyMCMmlO-gUWPXfSQ/edit#gid=2035939761
full member
Merit: 171
October 20, 2017, 03:10:52 PM
Peki benim hala bounty ödememi alamamama ne demeli Sad kırk yılın başında bir kampanyadan elle tutulur bi ödeme alacaktık onu da alamadık. Baya alamayan insan da varmış sanırım globalde baya bastırıyorlar kampanya yöneticisine. Umarım alırız en kısa zamanda.

Arkadaşlar, Türk arkadaşlar içinde benim gibi ödemesini alamayanlar var mı acaba ? Proje çok güzel fiyatlardayken satmak vardı ama elimize geçmediği için satamadık malesef. 25 cent seviyelerini bir daha yakalayabilir mi meçhul
hero member
October 20, 2017, 02:47:08 PM
hero member
Activity: 630
Merit: 503
October 20, 2017, 01:07:44 PM
bugün ihtiyaçtan bountyden gelen miktarın hepsini sattım zaten fazla birşey yoktu. ilerde güzel yerlere gelebilir belki bekleyen arkadaşlar kazançlı çıkabilir.benzeri projeler var ve çıkmaya devam ediyor içimizz dışımız merkezsiz borsa oldu desem yeridir heralde.bakalım coss bizi pişman etmez inşallah sattığımız için

Bence sattığınıza pişman olmayacaksınız. İçimiz dışımız borsa oldu dediğiniz projeler bence 2018 yılına damga vuracak projeler. Coss gibi projeler zamanla popülerliğini kaybedecektir, dişli rakipleri ile rekabet edebilmeleri bana göre imkansız.
hero member
October 20, 2017, 09:37:57 AM
Dağıtımlar MEW cüzdanlarına gelmeyecek mi ? Site üzerinden göründüğünü söylemişsiniz. Gelmeyecekse neden bize bi ton işlem yaptırdılar, birde küçükte olsa bir ödeme almışlardı sanırım. Siteyi kullanma mecburiyeti getirmek biraz saçma olmuş bence

İyide başka türlü yapamazlar çünkü ethereum walleti erc20 tokenleri dışında bazı tokenleri desteklemiyor, o tokenleri nasıl ethereum cüzdanınıza gönderebilirler?

Haklısınız. Ama o zaman neden bize bir ton aşamalı tutorial'ı yaptırdılar ve bu işlem sonunda belli bir miktar ethereum ücret kesilmişti hatırladığım kadarıyla. Buna ne gerek vardı, zaten exchange'de tutulacaksaydı.
Bitcoini ve diğer coinleri ether adresinize gönderemezler, bu nedenle siteki hesabınıza dağıtım yapıyorlar.
Yaptığınız işlemleri adamlar sizin elinizde ne kadar cin tutuyorsunuz tespit etsinler diye yaptınız.
full member
October 20, 2017, 06:22:39 AM
Dağıtımlar MEW cüzdanlarına gelmeyecek mi ? Site üzerinden göründüğünü söylemişsiniz. Gelmeyecekse neden bize bi ton işlem yaptırdılar, birde küçükte olsa bir ödeme almışlardı sanırım. Siteyi kullanma mecburiyeti getirmek biraz saçma olmuş bence

İyide başka türlü yapamazlar çünkü ethereum walleti erc20 tokenleri dışında bazı tokenleri desteklemiyor, o tokenleri nasıl ethereum cüzdanınıza gönderebilirler?

Haklısınız. Ama o zaman neden bize bir ton aşamalı tutorial'ı yaptırdılar ve bu işlem sonunda belli bir miktar ethereum ücret kesilmişti hatırladığım kadarıyla. Buna ne gerek vardı, zaten exchange'de tutulacaksaydı.
hero member
October 20, 2017, 05:54:09 AM

Bounty ödemelerinin bu hafta içinde dağıtılacağı sözünü vermişlerdi en son. Slack'te de bounty ile ilgili baya yüklenen var. Umarım ödemelerini alamayan herkes en kısa zamanda alır. Bi ara 26 cent seviyelerine çıkmıştı o arada alabilseydiniz gerçekten karlı olurdu sizin için
full member
Merit: 171
October 19, 2017, 02:48:38 PM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
October 19, 2017, 02:06:02 PM
bugün ihtiyaçtan bountyden gelen miktarın hepsini sattım zaten fazla birşey yoktu. ilerde güzel yerlere gelebilir belki bekleyen arkadaşlar kazançlı çıkabilir.benzeri projeler var ve çıkmaya devam ediyor içimizz dışımız merkezsiz borsa oldu desem yeridir heralde.bakalım coss bizi pişman etmez inşallah sattığımız için
hero member
October 19, 2017, 01:30:54 PM
Elimde biraz token bulunuyor ama ben bu olayın belli güçlerin para kazanma senaryosu olarak görmeye başladım. Gelecek sene ile gelecek olan dex'lerle başedemez bu platform. Cazip bir fiyattan satmayı düşünüyorum elimdeki tokenleri.
full member
The World’s First Blockchain Core
October 19, 2017, 09:22:37 AM
son 24 saatteki artis gene %30'dan fazla sitedede alpha yaziyor hatalar olmasi normal buna ragmen alim satim yatirma cekme islemleri dogru calisiyorsa bence bir sans verilmeli bu coine.
tekrardan dusuyor herhalde bir pump dump olayiydi.
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
October 19, 2017, 07:22:13 AM
son 24 saatteki artis gene %30'dan fazla sitedede alpha yaziyor hatalar olmasi normal buna ragmen alim satim yatirma cekme islemleri dogru calisiyorsa bence bir sans verilmeli bu coine.
Pages:
Jump to: