Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi - page 2. (Read 2194 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Ön-satışta çok hızlı bir çıkış yapmıştı ama token satışlarında pek başarılı olamadı, bundan dolayı yatırımcılarına kazandıracak olsada ödül avcılarına pek bir şey bırakmayacağını düşünüyorum. Umarım herkes emeğinin karşılığını tam anlamıyla alabilir.

bounty için çok bir getirisi olmayacak ama toplanan tutar hiçte azımsanacak bir tutar değil. 6m$ eğer ekip düzgün bir şekilde çalışır ise bu proje için iyi bir tutar, hala 8 gün var iconun bitmesine.
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
Ben de pre icodan sonra hardcape yakın bir satış yapmasına kesin gözüyle bakıyordum. Gerçi halen daha vakit var Belli olmaz son anda atağa da geçebilir. Ancak proje şu an topladığı miktarla da güzel işler çıkarabilir. Bu arada ico 20 Aralığa kadar devam ediyor. Bounty dağıtım tarihi ico tamamlandıktan sonra duyurulur büyük ihtimal.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Ön-satışta çok hızlı bir çıkış yapmıştı ama token satışlarında pek başarılı olamadı, bundan dolayı yatırımcılarına kazandıracak olsada ödül avcılarına pek bir şey bırakmayacağını düşünüyorum. Umarım herkes emeğinin karşılığını tam anlamıyla alabilir.
sr. member
bende twitter kampanyasına katılmıştım ve şimdi sizin sorunuzu görünce ana bounty konusunu kontrol ettim ve twitter için bu haftaki raporların son günüymüş. raporu gönderdim ve toplamda 6m$yakın bir yatırım toplanmış ve 8 gün sonra ico bitecek.
full member
Activity: 350
Merit: 106
Ne oldu bunun ICO ve bounty bitti mi devam ediyor mu?
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Türkçe kısımda ilgi baya az gözüküyor. Ancak şimdiye kadar aldığı yatırım ve projenin genelini incelediğimde yoğun ilginin yada yorumların olduğu projelerden daha iyi duruyor.
ilgi gerçekten az. hundai bütün ilgili almış gibi gözüküyor. 3 hafta önce bitmesi gerekiyordu ama kampnayayı uzattıkları için olduğunu düşünüyorum.

yeni katılımcılarda pek istekli değil ve girip çıkan olmuş bayağı. bekliyoruz bakalım son haftaya kadar. Cheesy
full member
Activity: 616
Merit: 100
Türkçe kısımda ilgi baya az gözüküyor. Ancak şimdiye kadar aldığı yatırım ve projenin genelini incelediğimde yoğun ilginin yada yorumların olduğu projelerden daha iyi duruyor.
sr. member
proje yatırım tutarı bklenilen miktardan az görünüyor ama bu proje ses getirebilecek bir potansiyele sahip. tabi bu alanda ilk olduğu için biraz avantajlı konumda olabilir ama eminim yakın zamanda farklı alternatifleri çıkacak ve o zaman belki daha iyi çıkış yapabilecek projeler ile karşılaşırız.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Zor gibi görünüyor. Toplayacaklarını pre-ico'da toplamışlar. Belki sonlara doğru pazarlıkla veya ekstra bonusla yatırımcı çekebilirler ama dediğim gibi zor. Yalnız ne kadar yatırım alırlarsa alsınlar proje çok parlak bir proje. İleride kendinden söz ettirecektir.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Proje gayet gerçekçi duruyor farklı bir imza kampanyasından çıktım ve Crowdwiz'e katılmaya karar verdim. Şuana kadar güzel para toplamış, 10 milyon doları bulacağa benziyor.

On milyon dolar toplamasi imkansiz ayrica projede attiginiz mesaj sayisina gore odul kazaniyorsunuz, yuzlerce mesaj atmis olan legendaryler varken pek token dusmez
full member
Activity: 630
Merit: 101
Proje gayet gerçekçi duruyor farklı bir imza kampanyasından çıktım ve Crowdwiz'e katılmaya karar verdim. Şuana kadar güzel para toplamış, 10 milyon doları bulacağa benziyor.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Projeyi takibe aldım şuana kadar ki çalışmaları güzel geldi gözüme. Fiyat yapacağa benziyor ileride. Güçlü proje bulmak zor. Crowdwiz liqui gibi bir borsaya girerse alır yurur gibi.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Proje sağlam ama icosu ne olur bilmem.Düzgün birkaç borsaya girsin. Kısa sürede değerlendir diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Herkes ön-satıştan alım yaptığı için icoda pek fazla satın alım olmamış ben bu projenin borsaya çıktıktan sonra değerlenebileceğini düşünüyorum. Bu şekilde düşük hard caplı projelerin değeri genelde sonradan anlaşılıyor.

Katılıyorum. 5 dakikada hardcap yapan, dünyanın parasını toplayan projeler ortada. Para toplaması da önemli ama ekibin ico öncesi aktif olması ve ico bittikten sonra daha da aktif olması önemli. Daha iconun bitmesine 3 hafta var hep beraber yaşayıp göreceğiz ne kadar toplayacaklarını ve neler yapacaklarını.
imzaya devam o zaman. böyle sağlam projeler neden talep görmüyor anlamıyorum. takım bilerek yapıyor sanırım bunu balinalara söylüyorlr borsaya girdiğinde pumplayın sonrası bizde diyorlar sanırım. bilmiyorum ama bittrex ve liqui girecek coin gibi gözüküyor. Smiley
sr. member
Herkes ön-satıştan alım yaptığı için icoda pek fazla satın alım olmamış ben bu projenin borsaya çıktıktan sonra değerlenebileceğini düşünüyorum. Bu şekilde düşük hard caplı projelerin değeri genelde sonradan anlaşılıyor.

Katılıyorum. 5 dakikada hardcap yapan, dünyanın parasını toplayan projeler ortada. Para toplaması da önemli ama ekibin ico öncesi aktif olması ve ico bittikten sonra daha da aktif olması önemli. Daha iconun bitmesine 3 hafta var hep beraber yaşayıp göreceğiz ne kadar toplayacaklarını ve neler yapacaklarını.
sr. member
Yüzde 10 bonus oranı ile ICO devam ediyor. Toplam 5,737,219 USD toplandı. ICO 20 Aralığa kadar devam edecek. Son durumla alakalı detayı ve güncel prgresi aşağıda görebilirsiniz.

sr. member
Activity: 434
Merit: 253
full member
Activity: 588
Merit: 104
ico biraz sönük kaldı. halbuki pre ico da büyük sürpriz yapmışlardı. TAAS la partnerlik açıklamalarına rağmen pek olumlu yansıma olmamış gibi duruyor. Bakalım sonlara doğru sıçrama yapabilecekler mi.
sr. member
CrowdWiz projesi kapsamında WIZ Tokenlarının satışı devam ediyor. ICO da yüzde 15 bonus için son bir kaç saat kaldı. Sonrasında bonus oranı yüzde 10 a düşecek.

sr. member
Arkadaşlar, CrowdWiz icosu bugün itibariyle başladı. 3 gün boyunca yüzde 15 bonuslu satışlar devam edecek. 
Şu ana kadar toplanan toplam yatırım miktarı 5,575,713 USD.

Pages:
Jump to: