Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi - page 6. (Read 2191 times)

hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Fonlama projeleri artık bence doldu taştı. Başarılı olacağını sanmıyorum. Daha yeni hardcap yapmış bir fonlama projesi var gerçi ama kestiremiyorum tam

Hocam bu piyasa da tutmaz diye bir şey yok. Dediğiniz gibi arkalarına yatırımcı desteği alırlarsa herşey mümkün. Örneklerini çok gördük bunların.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Fonlama projeleri artık bence doldu taştı. Başarılı olacağını sanmıyorum. Daha yeni hardcap yapmış bir fonlama projesi var gerçi ama kestiremiyorum tam
hero member
CrowdWiz Lightpaper'ın Türkçe çevirisi eklenmiştir. Aşağıda ve konunun ikinci postunda linkini bulabilirsiniz. İlgili arkadaşların bilgilerine;

Emeğinize sağlık çeviri güzel olmuş. Pre ico'da ne kadar rağbet göreceklerini merakla bekliyoruz. Vakit bulursam article bounty'sine katılacağım pek katılım olmamış proje tutarsa iyi getirisi olabilir  Smiley
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
CrowdWiz Lightpaper'ın Türkçe çevirisi eklenmiştir. Aşağıda ve konunun ikinci postunda linkini bulabilirsiniz. İlgili arkadaşların bilgilerine;

full member
Activity: 364
Merit: 100
telegramdaki kayitli uyeler arasindan 5 kisiye cekilisle 1000 wiz vereceklermis. bi sansinizi deneyin derim. kayitli olup cekilisten faydalanabilirsiniz. 1 wiz=1 usd olarak icoda islem gorecekmis. sansliysaniz 1000 wize sahip olabilirsiniz.
sr. member
20% bonus ile başlayacak olan Pre-Sale aşamasına 5 gün kaldı.
Detaylar için https://crowdwiz.io/register sitesine gidin ve kayıt olun!

full member
Activity: 588
Merit: 104
Proje güzel ama nedense sosyal medya ve global forumda reklam konusunda biraz zayıf kalmışlar. pre-ico'daki satış miktarlarına göre ilgi artabilir diye düşünüyorum.
sr. member
Crowdwiz Ekibinin yaklaşan konferans katılım programı aşağıdaki gibidir. 3-4 ekim tarihlerinde İrlanda-Dublin'de; 3-5 ekim tarihlerinde İspanya-Barselona'da olacaklar. Bilgilerinize.

full member
Activity: 392
Merit: 107
Crowdwiz basarili olabilecek icolardan biri.cunku ortaya koyduklari proje ilgi cekici ve makul cap sınırları var. Biraz reklam yapmalari lazim. Projeyi inceleyen biri rahatlikla yatirim yapabilir. Takim uyeleri hakkinda olumlu konusuluyor ama kripto ile hasir nesir unlu bir isim goremedim. Takim uyelerinden ziyade projeleri daha cok ilgimi cekti.
full member
Activity: 616
Merit: 124
Soft cap 5 milyon hardcap 20 milyon dolar olarak gayet makul belirlenmiş. Ben pre-ico'da bile soft capi rahatlıkla geçebileceklerini düşünüyorum.
Eğer pre-ico progresini güncel bir şekilde verirlerse pre-ico'da yoksa pre-ico sonucuna göre ico sürecinde ben de yatırım yapmayı düşünebilirim.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
tanıtım videosu güzel bir fikir olmuş ama ekipte 16 kişi var sanırım ama videoda sadece 6 kişi tanıtılmış. keşke ekip üyelerinin tamamı tanıtılmış olsaydı daha güzel bir etki olurdu.

kalabalık bir ekip ve yine kart vadeden bir proje. son bir ayda sanırım çok fazla kart projesi çıktı ve çıkmaya devam edecek gibi. takip edeceğim bir proje olacak ama yatırım için kararsızım.

not: çeviriyi yapan arkadaşa teşekkür ediyorum ama görsellerin kalitesi biraz kötü olmuş bence. yazılanlar tam okunmuyor.

Bende yorumun için teşekkür ederim hocam. Bende farkettim resmin birinin boyutuyla oynamak zorunda kaldım çözünürlük bozulmuş. güncelleyeceğim bu gece.

edit: güncellendi

hocam ilgi ve alakanızdan dolayı ben teşekkür ederim. böyle daha güzel olmuş konu.  Wink Wink
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Kalabalık bir ekibi varmış. Önsatışı nasıl yapacaklar bakalım ona göre yatırım yapabilirim.
sr. member
Evet şeffaflık sağlaması açısından çok güzel bir video. Kurucuları Michael Golod aksanlı rusça konuşunca biraz daha araştırdım. linkedindeki cv'sinde ingiltere'de okumuş olup ileri derece ibranice bilmesi dikkatimi çekti. Farklı ve renkli bir kişilik ve güçlü bir ekiple çalışıyor. Proje de güzel. Global'de ne kadar ses getireceklerini hep beraber göreceğiz.
hero member
Arkadaşlar Crowdwiz ekibini tanıtan video'yu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Paylaşım için teşekkür ederiz. Şeffaflık sağlamak açısından çok faydalı bir video. Ekibin gerçekten bir arada ofiste çalıştığını video'da görmek güzel.
sr. member
Arkadaşlar Crowdwiz ekibini tanıtan video'yu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

sr. member
Çeviri ve başlık için teşekkürler. Proje güzel ve çok özenli hazırlanmış. Globalde başlatılıp unutulan proje furyasından değil. Takipteyim.

Ben de teşekkür ederim hocam. Proje güzel. Ben de bir süredir takip ediyordum. 16 kişilik bir ekip + 10 kişilik danışman kadroları var. Global başlığı da 1 2 gündür aktif olmaya başladı.
sr. member
kalabalık bir ekip ve yine kart vadeden bir proje. son bir ayda sanırım çok fazla kart projesi çıktı ve çıkmaya devam edecek gibi. takip edeceğim bir proje olacak ama yatırım için kararsızım.

not: çeviriyi yapan arkadaşa teşekkür ediyorum ama görsellerin kalitesi biraz kötü olmuş bence. yazılanlar tam okunmuyor.

Bende yorumun için teşekkür ederim hocam. Bende farkettim resmin birinin boyutuyla oynamak zorunda kaldım çözünürlük bozulmuş. güncelleyeceğim bu gece.

edit: güncellendi
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Takibe aldiklarim arasindaydi crowdwiz. Telegramdan da takip ediyorum ayrica. Yatirim alabileceklerini dusunuyorum. Tek handikaplari piyasada cok fazla iconun olmasi. Bu handikap yatirim miktarini etkileyebilir. Wiz token wiz exchange wiz store wiz vote falan. Bunlar kulaga hos geliyor. Gercek bir platform gorseydik kesin alir basini giderdi.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ekip sağlam duruyor . Hedeflerini gerçekleştirmeleri zor değil . Proje akılcı . Güzel yatırım alırlar . Danışmaların arasında Yatırımcı olarak Ilan Tzorya dikkatimi çekti . (Tradologic 'in kurucusuymuş bu arkadaş) Finansal yönünde baya tecrübesi var araştırmalarım sonucunda .

Ico ' suna katılmak gerekir . Karamsar kalıyoruz hangisine girmemiz konusunda .
Pages:
Jump to: