Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi - page 3. (Read 2191 times)

sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bu projenin Genesis Vision gibi sonradan değerlenen ve yatırımcısına kazandıracak bir proje olacağına inanıyorum çünkü onlarda bu ışığı görüyorum. Projede mesaj başı ödeme yapıldığı için çok fazla katılımcı olmadı yinede yeterli bir reklam kampanyasıydı.
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
CrowdWiz ekibinin arza açtığı WIZ Token Satışının başlamasına sadece üç gün kaldı. Kayıt olun ve finansal devrimin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın!
Link: https://crowdwiz.io/

hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Proje dendildiği gibi alttan alttan iyi gidiyor. twitterdan bounty havuzunun oranını artırdıklarını duyurmuşlar. Gayet güzel bir gelişme. Ancak son açtıkları yüzde 20 lik satışta pek bir şey toplayamamışlar sanırım.
sr. member
Arkadaşlar CrowdWiz ekibi sürpriz bir şekilde 2 günlük bir satış duyurusu yaptı. Şu anda web sitelerinden WIZ token alabiliyorsunuz ve %20 bonus veriyorlar.

sr. member
Arkadaşlar CrowdWiz https://icohotlist.com sitesinde de çıkışta olan icolar arasında listelendi. 1 ay sürecek olan ICO'nun başlamasına 8 gün kaldı.  İlk 3 gün yüzde 15 bonus verilecek.

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
arkadaşlar bakın böyle yorumları okudukça daha da çok icoya katılasım geliyor. gaza getirmeyin. Cheesy iyi proje inşallah sonuda öyle olur. hack olmasın, verilen sözlerden dönülmesi yeter ki . Wink

ico sayfası da çok iyi.  bireysel gerçek kullanıcıları baz alıyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bu proje çaktırmadan suyu götüren projelerden, hani hiç belli etmez kendini ama iyi yatırım toplar. Ön-satış sürecinin çok iyi geçtiğini hatırlıyorum, imzasına çok az kişi girmişti. Ödüllere katılamadım ama yatırım yapmayı düşünüyorum açıkçası.

bende öyle düşünüyorum hocam sessşz sedasız iyi topladı ön satışlarda bende girmeyi düşünüyorum banko iyi işler yapacak bence
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Bu proje çaktırmadan suyu götüren projelerden, hani hiç belli etmez kendini ama iyi yatırım toplar. Ön-satış sürecinin çok iyi geçtiğini hatırlıyorum, imzasına çok az kişi girmişti. Ödüllere katılamadım ama yatırım yapmayı düşünüyorum açıkçası.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Icosuna az kaldı. katılıp katılmamak konusunda kararsızım. büyük ihtimal ilk günden kapanacak ico. Ama böyle hızlı toplayıp sonra yerlerde sürünende çok ico oldu. sonradan borsadan toplamak bazen daha avantajlı olabiliyor.
sr. member
Arkadaşlar CrowdWiz ekibi kadrosuna yeni bir danışman ekledi. Francisco Jo, Coinhills'in kurucusu. Coinhills, coinmarketcap benzeri altcoin/bitcoin kurlarının takip edilebileceği, icoların incelenebileceği popüler bir platformdur.

https://www.coinhills.com/

sr. member
yahudiler iyi para çekiyor. herhalde para parayı çekiyor muhabbeti. ico çoktan başlamıştı şimdiye korkak davranmasalardı belkide bitecekti..
ayrıca proje güzel yönetiliyor. bounty kampanyalarıda. umarım icoyuda güzel bir şekilde noktalarlar.

Yahudi olmasının çok bir önemi yok bence. Crypto pazarında yahudi lobisi gibi birşey yok zaten bildiğim kadarıyla  Grin Ama dediğiniz gibi projeyi güzel yönetiyorlar özellikle Community Managerları çok ilgili ve çok aktif bir insan.
full member
Activity: 616
Merit: 124
yahudiler iyi para çekiyor. herhalde para parayı çekiyor muhabbeti. ico çoktan başlamıştı şimdiye korkak davranmasalardı belkide bitecekti..
ayrıca proje güzel yönetiliyor. bounty kampanyalarıda. umarım icoyuda güzel bir şekilde noktalarlar.

Ertelemeleri iyi oldu, şu an önceye göre daha çok konuşuluyorlar ve bu arada Taas la ortaklık açıklamaları projenin albenisini artırdı. ICO çok uzun sürmeyecektir.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
full member
Activity: 616
Merit: 124
Evet şeffaflık sağlaması açısından çok güzel bir video. Kurucuları Michael Golod aksanlı rusça konuşunca biraz daha araştırdım. linkedindeki cv'sinde ingiltere'de okumuş olup ileri derece ibranice bilmesi dikkatimi çekti. Farklı ve renkli bir kişilik ve güçlü bir ekiple çalışıyor. Proje de güzel. Global'de ne kadar ses getireceklerini hep beraber göreceğiz.

Projede bir yahudi ağırlığı var gibi. Son açıkladıkları danışman kızın ismi de ibranice zaten kurduğu şirketin merkezi de israildeymiş. Ha çok önemli mi? Bence hayır. Ama dikkatimi çekti burayada yazayım dedim  Cheesy
sr. member
icosunu çok uzak tarihe ertelediler. şimdiye bittiydi aslında ama bir bakıma da iyi oldu, bu segwit hardforku yüzünden para toplayamayacaktı. 24 kasım sanırım. hardcap yapacaktır bu ico . inancımız tam.

24 değil 20 kasımda başlayacak hocam. Sadece ilk 3 gün bonuslu olacak. Roadmapte ico tarihi harici bir oynama yapmadılar. Ürün releaseleri ico tarihine daha çok yaklaşmış oldu. Bir bakıma iyi oldu bile denebilir. Bizde inanıyoruz  Smiley İnşallah boşa çıkarmaz.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
icosunu çok uzak tarihe ertelediler. şimdiye bittiydi aslında ama bir bakıma da iyi oldu, bu segwit hardforku yüzünden para toplayamayacaktı. 24 kasım sanırım. hardcap yapacaktır bu ico . inancımız tam.
full member
Activity: 588
Merit: 125
CrowdWiz ekibi; Boston, Massachusetts ve Tel Aviv’de şubeleri bulunan PR ajansı olan Blonde2.0 nin CEO'su ve kurucusu olan Ayalet Noff'u da danışman kadrosuna kattığını duyurdu.
Blonde2.0'u araştırınca aşağıdaki haber çıktı karşıma, burada geniş bir şekilde değinilmiş. Projeyle ilgilenen arkadaşlar merak eder diye paylaşıyorum:
http://www.milliyet.com.tr/-siber-savas-a-karsi-beyaz-korsan-dunya-2274966/

Sağolun paylaşım için bende bu crowdwizi araştırmaya başlamıştım.Proje ile ilgili olumlu düşüncelerim var ama yine de öncelikle araştırmak lazım.
sr. member
CrowdWiz ekibi; Boston, Massachusetts ve Tel Aviv’de şubeleri bulunan PR ajansı olan Blonde2.0 nin CEO'su ve kurucusu olan Ayalet Noff'u da danışman kadrosuna kattığını duyurdu.
Blonde2.0'u araştırınca aşağıdaki haber çıktı karşıma, burada geniş bir şekilde değinilmiş. Projeyle ilgilenen arkadaşlar merak eder diye paylaşıyorum:
http://www.milliyet.com.tr/-siber-savas-a-karsi-beyaz-korsan-dunya-2274966/

full member
Activity: 588
Merit: 104
taas'ın partnerliği varsa girilebilir bence. yatırım fonları alanında iyi oluyolar genelde. sert düşüş ve yükselişlerde taş gibi durup nasıl para kazanacağını biliyorlar.

Fırsattan istifade merak eden arkadaşlar için bilgilendirme yapayım tekrar  Smiley. Projenin Pre-Ico'su tamamlandı. 5.4 milyon dolar topladılar. Hardcapları 20 milyon dolar. ICO 20 Kasım'da başlayacak.

https://crowdwiz.io/

20 milyon hardcap çok rahat bir rakam bence. Güzel reklam yaptılar. Taas ortaklığı da çok güzel bir gelişme olmuş. Eğer o zamana kadar bitcoinde sular durulursa çok hızlı bir ico süreci yaşayabiliriz  Smiley.
sr. member
taas'ın partnerliği varsa girilebilir bence. yatırım fonları alanında iyi oluyolar genelde. sert düşüş ve yükselişlerde taş gibi durup nasıl para kazanacağını biliyorlar.

Fırsattan istifade merak eden arkadaşlar için bilgilendirme yapayım tekrar  Smiley. Projenin Pre-Ico'su tamamlandı. 5.4 milyon dolar topladılar. Hardcapları 20 milyon dolar. ICO 20 Kasım'da başlayacak.

https://crowdwiz.io/
Pages:
Jump to: