Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 2. (Read 12675 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
Fiyatı 1623 sat şuanda.1600 de iyi bir destek var onun altına düşmez gibi.Düşerse zaten 1 dolar yakındır.

Duvarın çok işe yaradığını görmüyorum normal süreçte işe yarıyor ama bitcoin ivmeli hareketler yaptığı zaman destek geri çekiliyor maalesef tek umudumuz btc nin yükselmesi bunun haricinde ekip güzel haberler verirse destek artabilir ama tatmin edici olacağını sanmıyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Fiyatı 1623 sat şuanda.1600 de iyi bir destek var onun altına düşmez gibi.Düşerse zaten 1 dolar yakındır.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Yalnız 3-4 dolarlardan aldık 2 doların bile altına geldi arkadaş ya ne yapacağız bitcoinde düzelmiyor bir türlü kendini toplasa ne güzel olur şu bitcoin beklemekten ciğerimiz soldu
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Son zamanlarda aşırı derecede düşüş yaşadı ama diğer kriptoparalarda da düşüş yaşandı eğer ether bazlı kârdaysanız Ethereum'a dönmenizi tavsiye ederim bunun dışında birkaç anlaşma ile kısa vade de değerlenebilecek bir proje.. airdrop yapacaklarını söylemişlerdi o biraz fiyatı baskılayabilir.
member
Activity: 378
Merit: 11
fiyat çöp oldu resmen, biraz daha alayım diyorum ama btc tekrar terste ve 6k ya düşermi diyorum 1 dolar olursa 1000 tane daha alacağım
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ödüller gönderilmeye başlandı arkadaşlar. Kyc aşamasında onay alan arkadaşlar ether cüzdanlarını kontrol etsinler. Deadley bugun ve yarın dahil odul dagıtımının tamamlanacagını açıkladı. Fiyatta kuşa dönmüş oldu bu arada tabii. Neysa satmamamız için bir başka neden daha olmuş oldu  Roll Eyes
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Piyasanın çalkantılı olması bize ders olmalı durumların düzeleceğini sanıyoruz ama pekte öyle görünmüyor. Sağlam alt yapısı olan ekibi güçlü çalışkan projelere yönelmek zorundayız token'lere olan ilgi de azalmış sanki. INS projesine güveniyoruz umarım bizi yanıltmaz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bu piyasa ne zaman düzelecek acaba bir ileri iki geri gidiyor, her gün yeni bir sallantı. Resmen kripto piyasasıyla kafa buluyor adamlar ne kadar daha böyle devam edecek merak ediyorum
full member
Activity: 406
Merit: 189
tek ıns değilki tüm latlar özellikle ether tokenlar darma duman oldu, birazda gereksiz bir artış vardı o gitti, ama çoğu token  hacimsiz düşüyor, elinde tokenları tutan ciddi bir kesim var. piyasa toparlayınca sırayala pump gelecektir. ama yinede dikkatli olmak lazım.
insan bountyden gelen düşünce üzülüyor. para yatıranın vay haline
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Piyasa düzelmezse hiçbir altcoin değerini bulamaz.Hepsi btc ye bağlı göbekten.Btc 12k üstünde  tutunması halinde İns de 4-5 usd lere yükselir tekrardan.
member
Ethereum ile bağlantılı hareket ediyor, daha fazla düşerse takımın bence müdahale etmesi lazım yuvarlanır giderse bir daha kolay kolay toparlayamaz kendisini.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
İns  bountyden gelen 800 küsür tane duruyordu bende bi 1900 küsür tane aldım daha da alacağım.Ama belli de olmaz niyetim var bakalım para yatıracağım btc düşerse
bende geçen 5 dolara düşünce yüklü almıştım hala düşmeye devam ediyor malesef.Tabiki bu fiyatlar kesinlikle hakettiği yerler değil
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
İns  bountyden gelen 800 küsür tane duruyordu bende bi 1900 küsür tane aldım daha da alacağım.Ama belli de olmaz niyetim var bakalım para yatıracağım btc düşerse
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
12.02 - 28.02 tarihleri arası 3ncu grup  KYC kaydı yaptıranların evraklarının sonucları listede açıklanmaya başladı. 108 kişi nin evraklarına bakılmış şu an itibarıyla. Baya evragı kabul edilmeyende var sayılır. 3ncu grupta kayıt yaptıran arkadaşlar kontrol etsinler kırmızı çizildilerse tekrardan evrak yüklemek icap edecek. Zamanı kaçırıp ödül hakkınızdan olmayın arkadaşlar.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19p88WHe23mCtN13dug8N9nTE3q8KDJxSjs9XvadWwCY/edit
member
Activity: 504
Merit: 10
Bir çok token kendi zincirini oluşturma üzerine yazıp çiziyor ama ne gerek var arkadaşlar, kendi zinciri olunca ne olacak bugun ethereum zincirinde çok mu sorun varda illa kendi zincirlerini yazacaklar
member
Activity: 476
Merit: 31
Ödülüne katılanların kafası rahat olduğu için kolayca övüyorlardı 5-10 dolarlardan, şu anki fiyatta alınabilir fakat bu size bir ders olsun forumdaki insanların düşüncelerine göre yatırım yapmayın. Herifler neyin imzasındaysa onu över olmuş, INS basit bir ERC20 tokenidir bunun dışında bana göre dipten alındığında kâr ettirecek bir projeyken milletin eline tepeden verdiler.

Hocam şuanlık söylediklerinize katılıyorum ama şunu da düşünün ins token developerları kendi zincirini oluşturmak istediklerini söylediler eğer kendi zincirine geçerse basit bir erc 20 tokenden fazlası olacaktır ve tepeden verdiler dedikleriniz bile kar edecekler şahsi düşüncem en az 3 4 ay bekletilebilir ben forumun gazıyla değil gözümün gördüğüyle hareket ettim  Grin
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Ödülüne katılanların kafası rahat olduğu için kolayca övüyorlardı 5-10 dolarlardan, şu anki fiyatta alınabilir fakat bu size bir ders olsun forumdaki insanların düşüncelerine göre yatırım yapmayın. Herifler neyin imzasındaysa onu över olmuş, INS basit bir ERC20 tokenidir bunun dışında bana göre dipten alındığında kâr ettirecek bir projeyken milletin eline tepeden verdiler.
member
Activity: 476
Merit: 31
Hızlı toparlayacak gibi duruyor ben 1.6 dan almıştım 400 dolarlık keşke param olsaydıda daha çok alsaydım ama tekrar düşüş dalgası gelirse anında satarım şu an 2 dolar olursa satacağım

Hocam Adet yükseltmek için mi satacaksınız ben dahil birçok kişi 3- 3.5 dolar seviyelerinden alıp bekletiyor 2 dolar bence yeterli bir kar oranı değil proje hodl proje altlarda hacim çok azaldı para akışı altlara girerse emin ol 2 dolardan sattığına çok üzülürsün benden söylemesi
full member
Activity: 322
Merit: 100
Ins token toplayanlar üzülmesin valla adamlar sağlamlar anlaşmalar falan hep var ortada bir sürü büyük firma ile görüşüyorlar anlaşıyorlar direk fiyata etki edecek zamanla
member
Hızlı toparlayacak gibi duruyor ben 1.6 dan almıştım 400 dolarlık keşke param olsaydıda daha çok alsaydım ama tekrar düşüş dalgası gelirse anında satarım şu an 2 dolar olursa satacağım
Pages:
Jump to: