Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 7. (Read 12675 times)

full member
Activity: 364
Merit: 100
sonuçta bounty katılımcıları bu icoya para yatırmadılar. kyc şartını getirmek çok saçma olmuş. ortada bir yatırım yoksa riskte yoktur. KYC nin mantığı yatırımcının tespiti ve riskin düşürülmesinden ibarettir. gizliliğini korumak isteyen bir bounty hunter için en başta bu açıklamayı yapmayarak yanlış yaptıklarını düşünüyorum. sırf bu sebeple ödülünü alamayanlar varsa geçmiş olsun.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Ben de bir blog yazarak Ins'in bounty kampanyasına katılmıştım sırf bir blog yazısı için belge göndersem mi göndermesem mi diye düşünmüştüm.En sonunda belge göndermeye karar verdim neyseki doğrulamayı geçmeyi başarmışım umarım azda olsa bir şeyler kazanabilirim.
ne azı hocam çok sağlam kazandıracak gibi görünüyor. bende blog yazmıştım ama belge göndermeye çekindim açıkçası. yazık oldu paraya. değerinin bu kadar olmasını beklemiyordum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Ben de bir blog yazarak Ins'in bounty kampanyasına katılmıştım sırf bir blog yazısı için belge göndersem mi göndermesem mi diye düşünmüştüm.En sonunda belge göndermeye karar verdim neyseki doğrulamayı geçmeyi başarmışım umarım azda olsa bir şeyler kazanabilirim.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
INS 20-30 dolar fiyat beklentisi var. Token supplyına bakıldığında mümkün gözüküyor fakat ekibin açıkladığı roadmapte platformun 4. çeyrekte açılacağı belirtilmiş. O zamana kadar ben pek bir hareket beklemiyorum.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Oh bee kyc yi geçmişim valla stres yapmaya başlamıştım iyicenek arkadaş ya neyse geçtik ama geçemesekte ikinci üçüncü şans imkanı güzel olmuş
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Evet herkes hunter dumpını bekliyor ve muhakkak olacaktır 500bın token az deil yani, en az yarısı bu fıyatlardan satacaklardır ve düşüş olacaktır ama şubat sonuna kadar yükselmesini beklıyorum ben

Çoğu kişi yine bu sefer elinden çıkartacaktır diye düşünüyorum ben de.  Özellikle piyasanın ne şekilde yönleneceği belli değilken. Şu an bile halen güzel kazançlar gösteriyor bounty'ciler için ..

500 K token ile de fiyat bir anda kısa süreli bir düşüşe girebilir . O arada alabilirsek şahane olur .
member
Activity: 112
Merit: 11
Evet herkes hunter dumpını bekliyor ve muhakkak olacaktır 500bın token az deil yani, en az yarısı bu fıyatlardan satacaklardır ve düşüş olacaktır ama şubat sonuna kadar yükselmesini beklıyorum ben
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Sanki herkes toplamak için bountylerin dağıtılmasını bekliyor gibi. Yoksa binance da şimdiye kadar on kere pump yerdi. şubat ortalarına ve sonlarına doğru bir sıçrama yapacaktır bence ins.
member
Activity: 182
Merit: 10
Neyse ki çoğu kişi başarıyla geçmiş durumda . Geçemeyenler içinde 2.nci ve 3.ncü bir şansları olacak anladığım kadarıyla .. spreadsheets ' de 2 sütun eklenmiş aşama aşama hak tanıyacaklar sanırım .
member
Activity: 378
Merit: 11
Sonunda desenize herkes geçmiş gibi, geşmiş olsun diyelim o zaman ben olsam arkadaşlar hemen satmam gelenleri muhakkak satacaklar vardır ama ben gerçekten ins projesinin çok uzun süre tutulması gerektiğinden yanayım
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Yav dagittiklari %1 token onunda icine kesik atiyorlarda atiyorlar resmen varya rezil oluyoruz. O degil de insallah kyc den geceriz insallah bizi tatmin eden bir miktar gelir de az buz rahatlar bu sira cok ihtiyacim var paraya telefon degistircez malum Grin
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Muhtemelen bir çok insanı elekten geçirip, toplam ödüllerin en az yarısını indiregandi yapacak bunlar. 250 K neredeyse 600-700 bin USD para yapıyor. Büyük para. Bounty'cilere dağıtacağımıza cebimize dolduralım amacı güdüyor olabilirler.
adamlar zaten kendilerine belli bi miktar ayırdılar. icodan bi sürü ether depoladılar. böyle küçük hesaplarla uğraşacaklarını sanmıyorum.
hocam token sahipleri değil bounty managerlar kendilerine ayıracaklar o kısmı sanırım. token sahipleri hiçbi şey bu para.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Deadly e sordum arkadaslar uzgunum ama kyc den gecemeyenlerin tokenleri airdrop icin ayrilcakmis bu son nihai kararmis. Yani bir tokat daha attilar bounty havuzundan airdropa token yolladilar. Neden bu kadar açgözlü davranır ki insanlar...
Peki bu kyc işlemini geçemeyenler açıklandı mı? Şimdi fotoğraf okunmuyor diye red yersek ne olacak bunu isterlerse çok rahat söylerler bounty vermemek için. Daha önce deadly okunamayan kimlik fotoğrafları için tekrardan sorunlarını gidermeleri için şans tanıyacaklarını söylemişti. 
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Muhtemelen bir çok insanı elekten geçirip, toplam ödüllerin en az yarısını indiregandi yapacak bunlar. 250 K neredeyse 600-700 bin USD para yapıyor. Büyük para. Bounty'cilere dağıtacağımıza cebimize dolduralım amacı güdüyor olabilirler.
adamlar zaten kendilerine belli bi miktar ayırdılar. icodan bi sürü ether depoladılar. böyle küçük hesaplarla uğraşacaklarını sanmıyorum.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Aslında doğrulama yapmayan ve doğrulamadıkları katılımcıların ödüllerini ne yapacakları beni hiç alakadar etmiyor. İki türlü de hak yemiş oluyorlar kampanya başında hiç bahsetmemişlerdi bu bana göre kesinlikle düzenbazlıktır, bana göre diyorum çünkü kampanyalara girerken şartları iyice kontrolden geçiriyorum ben zaten kimlik vermek istemiyorum nihayetinde zorla kimlik bilgilerimi elde etmiş oluyorlar. Doğrulama yapmadım diyelim bir de benim payıma düşeni airdrop yapacaklar. Kendilerine göre belki hani haram yoldan geleni helal yolda harcarsan bir nevi içini rahatlatıyorsun bunlar da belki böyle bir düşünce içine girdiler. Airdrop yapacaksan kendi bütçenden yapacaksın hatta doğrulamadan geçenlere de dağıtmasınlar ben istemiyorum, aslında bize dağıtsalar doğrulamadan geçmeyen arkadaşlara verebilirdik keşke aklımıza gelseydi ısrarcı olurduk.  

Düşünce olarak güzel fakat hangi birinden toparlayıp vereceğiz ? INS ' ın ilk koşullarına ben de detaylı baktım . Son zamanlar da özellikle sürekli bir değişim içine giriyorlar. Şu şöyle olsun bu olsun böyle olsun . Kampanya bitiminde para toparlandıysa bounty ' cilerin ödüllerine salça olunuyor . Bakalım bounty ' cilerin ödülleri layığı neyse o şekilde dağıtılsın .. Hepimiz emek harcıyoruz .
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Aslında doğrulama yapmayan ve doğrulamadıkları katılımcıların ödüllerini ne yapacakları beni hiç alakadar etmiyor. İki türlü de hak yemiş oluyorlar kampanya başında hiç bahsetmemişlerdi bu bana göre kesinlikle düzenbazlıktır, bana göre diyorum çünkü kampanyalara girerken şartları iyice kontrolden geçiriyorum ben zaten kimlik vermek istemiyorum nihayetinde zorla kimlik bilgilerimi elde etmiş oluyorlar. Doğrulama yapmadım diyelim bir de benim payıma düşeni airdrop yapacaklar. Kendilerine göre belki hani haram yoldan geleni helal yolda harcarsan bir nevi içini rahatlatıyorsun bunlar da belki böyle bir düşünce içine girdiler. Airdrop yapacaksan kendi bütçenden yapacaksın hatta doğrulamadan geçenlere de dağıtmasınlar ben istemiyorum, aslında bize dağıtsalar doğrulamadan geçmeyen arkadaşlara verebilirdik keşke aklımıza gelseydi ısrarcı olurduk.  
full member
Activity: 224
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
önce 500 K INS değil 500 K USD vereceğiz dediler. Baktılar millete yediremeyecekler sonrasında KYC dediler. zimmetlerine para geçirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. o airdrop olayı da yalan olur yakın gelecekte, hiç merak etmeyin siz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Pek alakam yok ama bir çok kişi bir blog yazdım veya sosyal medyaya katıldım varsın vermesinler diye kyc doğrulaması yapmayacaktı, sanıyorum onların haklarını dağıtacaklar icoya katılanlara

Ben sadece blog yazmıştım ve kyc olayına girmeyeceğimi belirtmiştim. Umarım kyc de eleme gibi olumsuzluk olmaz yoksa benim gibi göndermeyenlerin hakkını vereceklerse helal olsun benden yana. Ama daha öncede dile getirdim bu ekip işi çok yokuşa sürüyor. Şimdi kyc olayını zorlaştırmaları gibi bir şey varsa hemen inanırım. Çünkü herkese bu etkiyi yarattılar adamlar. Buounty için ayrılan tokenleri airdrop yapmaları falan yazık acınacak haldeler. Aramızda para toplayıp yardım yapsak iyi olur. Ekip açgözlülükten ölmek üzere.
Pages:
Jump to: