Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 47. (Read 12799 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
yok hocam yatırımcıyı korumak demişler oyle kalmış ama ben ınanmıyorum toplam token ve hardcap dusuruldu başka paylarda degişmiş exortis yazmıştı
bence iyi para toplasalar hardcap falan duşmezdi baktılar bır bok olmıcak duşurduler
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Toplanan paranın gizliliği hakkında açıklama yaptılar mı, neden gizli tutuyorlar bunun bilgisini verdiler mi? Belki düşündüğümüzün aksine güzel bir yatırım toplanmıştır. İçimde bir his var bu projenin geleceği parlak ico'ya katılır mısınız yoksa ico sonrası fırsat mı yakalamak istersiniz bilemem ama uzun vadede öne çıkan projelerden birisi olmaya aday. Ekibin kalitesi burada kendisini gösteriyor, çok farklı fikirlerle doğan projelerden ziyade ortaya konulan fikirlerin uygulamada başarılı olabilmesi yatırımcı için çok önemli. Yatırım yaparken bunu bilir riske gireriz. Farklı fikir ortaya koymak adına çok saçma projeler çıkıyor ICO da para kaldırıyorlar beklentileri aşıyorlar ondan sonra ne oluyor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ben size gerçekten ne düşündüğümü söyleyeyim ekip ne kadar efsanede olsa proje tırt olunca olmuyor abi muhakkak güzel birşey orjinal fikir koymak lazım ortaya
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Son Icolar ico fiyatinin altina alinabiliyor burda hepimiz ayni fikirdeyiz, ama bonus ile ayni hesaba gelebiliyor. Ama yukarida yazildigi gibi bende onsatisin seffaf olmasina katiliyorum
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Arkadaşlar eğer hard cap $10M gibi düşük bir miktarsa girin yoksa ico fiyatının altına düşecektir. Hatta bence hiç girmeyin gerek yok yine aynı fiyattan exchange'den alırsınız büyük ihtimalle, hem risksiz hem de kolay.
sr. member
Bencede seffaf olmalari gerekiyor ne kadar yatirim yapildigini saklamak etik degil yatirim yapacagim varsa bike vazgecmek uzereyim
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ben bu projeye gicik oldum nedir boyle presale rakamini saklamak falan, dedik yildizlar toplulugu bu proje diye ama bu tarz yaklasim etik degil. Tutmadiysa da bunu halka acik tutmalari lazim birde seffaflik derler

Ne kadar çok tırt proje çıktı hepsi en kötü pre-sale de 1500 K ether ' i toparladı . Eminim ki hedeflerinin altında gerçekleşti . Bu şu demek değildir ki adamlar hiç yatırım alamadı . ICO sürecinde gayet güzel yatırım toparlayacaklarına eminim . Ekip oldukça etkin gözüküyor camia ' ya . Proje de gayet mantıklı ..
full member
Ben bu projeye gicik oldum nedir boyle presale rakamini saklamak falan, dedik yildizlar toplulugu bu proje diye ama bu tarz yaklasim etik degil. Tutmadiysa da bunu halka acik tutmalari lazim birde seffaflik derler
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ins projesi konusunda gerçekten heyecanlıyım exortis'in ve dr.cocktail'in proje hakkında yazdıkları makaleleri okudum.Tek kaygım piyasalar düzelmez ise çok kötü bir zamanda ortaya çıkacaklar.Ico'dan yatırım yapmayı bıraktım ama çıktıktan sonra fiyatı icoya yakın olursa alım yapmayı düşünüyorum.
full member
INS platformunun gelişimi 2018 yılının ilk çeyreğinde başlayacağından borsalarda ilğiyle takip edilmesi gerekiyor yani platform yayınlanma haberleri ile fiyatlar tırmanabilir veya scam olarak kalacaktır.
sr. member
Oo bu haberleri ben hem iyi hemde kotu yorumladim aslinda token miktari dusmus ve satilmayanlar yakilacakmis bu iyi ama hardcap 150bin ethere dusmus bu sakat demekki bunlar presale de avuclarini yaladi, birde %60 tokeni satisa cikarmislar %90 di o rakam
Dogru diyon ortaam dedigin gibi onsatis patladiysa havalari sondu biraz ekip harici projeninde orjinalligi onemliymis demekki bu projenin ekibi harci lafimiz.yok ama fikir oyle cigir acacak bir fikir degil
full member
Oo bu haberleri ben hem iyi hemde kotu yorumladim aslinda token miktari dusmus ve satilmayanlar yakilacakmis bu iyi ama hardcap 150bin ethere dusmus bu sakat demekki bunlar presale de avuclarini yaladi, birde %60 tokeni satisa cikarmislar %90 di o rakam
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Arkadaşlar güncellemeler mevcut

ICO'da satılacak token, toplam tokenin  % 60'ını oluşturmaktadır.
Satılmayan tüm belirteçler yanacaktır.ICO'dan sonra hiçbir token basılmayacak
Toplam token 150 den 100 milyon token düşürüldü
Hardap 200 den 150 bin ethereuma düşürüldü

Piyasanın şuan bulunduğu duruma bakılacak olursa yerinde güncellemeler bakalım hardcap yapabilirlerse(maalesef sanmıyorum umarım yanılırım)150bin ethereumda bu platformu hayata geçirmek için fazlasıyla yeterli bir miktar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Arkadaşlar güncellemeler mevcut

ICO'da satılacak token, toplam tokenin  % 60'ını oluşturmaktadır.
Satılmayan tüm belirteçler yanacaktır.ICO'dan sonra hiçbir token basılmayacak
Toplam token 150 den 100 milyon token düşürüldü
Hardap 200 den 150 bin ethereuma düşürüldü
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Çok kötu zamanda çıkıyorlar piyasa çok bulanık yoksa ben bunlara yatırım yapacaktım neyin ne olacağı belirsiz simdide silver dediler o yuzden icolara girmeyecegim.

Bence zamanlamaları çok iyi. Kasım ayı geçtikten sonra çıkış ve yükseliş başlayacak piyasada. Belki de ico sonrası ico fiyatı altına düşmeyecek projelerden biri olacak INS. Ben yatırım yapmayı düşünüyorum şahsen. Yükseliş evresine tekabül ediyor bitişi.
full member
Yok arkadaş adamlar resmen gizliyor ne kadar yatırım aldıklarını bunların 26 gun sonra ico başlıyor umarım onuda gizlemezler
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Hala presale tutaru hakkında birşey soylemiyorlar sordum söylesenize dedim çat pat ingilizceyle yok dediler yatırımcılarımı korucaz dıyorlar

Yatırımcılarını söylemelerine gerek yok ki pre-sale de ne kadar para topladıklarını söylesinler yeter.Bunun yatırımcılar ile ne alakası var ben valla çözemedim.Biraz sıkıntılı bir proje olabilir diyorum ama ekipte sağlama benziyor kararsız kaldım valla. Cheesy
presalade sattiklarini bountye katilanlardan gizleyeceklerini sanmiyorum boyle bir projede yapmazlar bunu en azindan. Önemli olan bundan sonra ne toplayabilecekleri cunku ICOlara karsi buyuk bir nefret var sadece trde degil globaldede durum bu. Alman forumlarini okuyorum ICO-ya katilan gerizekalidir diyorlar herkes Public olmayan ICOlara girme derdinde.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Hala presale tutaru hakkında birşey soylemiyorlar sordum söylesenize dedim çat pat ingilizceyle yok dediler yatırımcılarımı korucaz dıyorlar

Yatırımcılarını söylemelerine gerek yok ki pre-sale de ne kadar para topladıklarını söylesinler yeter.Bunun yatırımcılar ile ne alakası var ben valla çözemedim.Biraz sıkıntılı bir proje olabilir diyorum ama ekipte sağlama benziyor kararsız kaldım valla. Cheesy
sr. member
full member
Çok kötu zamanda çıkıyorlar piyasa çok bulanık yoksa ben bunlara yatırım yapacaktım neyin ne olacağı belirsiz simdide silver dediler o yuzden icolara girmeyecegim.
Pages:
Jump to: