Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 51. (Read 12799 times)

member
Activity: 168
Merit: 10
Takımı ve deneyimlerini inceledim. Gerçekten başarılı olabilecekleri hissine kapıldım. Yatırımcılar güçlü ve takımın vizyonu geniş en önemlisi daha önce yaptıkları deneyimlerde bu başarının geleceğini işaret diyor. İzleyelim ve görelim neler başaracaklar.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
100 Ether alt limiti olan başka ön satış gördünüz mü bundan önce Huh Gerçekten ilginç biraz balinaları yanına çekmek istiyorlar  galiba ico öncesi ekip benim de hoşuma gitti Smiley başarılı olabilirler.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Evet takımın vizyonu geniş ve ışığı epey bir parlak
bende umuyorum ki bu proje tutacak, ön satış için 100 ethereum bizler için yüksek. Belki katılım için bir fon kurulabilir (adam başı 5 ether gibi), tabi projeye katılmak isteyen bir topluluk oluşturabilirmiyiz önce onu belirlemek gerekiyor.
member
Activity: 113
takım acayip saglam tutar bence bu proje
sr. member
daha önce https://instamart.ru/ yani rusyada önde gelen online market alışveriş sistemini kurmuşlar. Bu sitenin önde gelen yatırımcılarından birisi mail.ru grubuymuş(ziyaretci bazında dünya çapındaki en büyük 7.internet şirketi).
INS platformunu gelecekte kullanacak Unilever gibi şirketlerle anlaşma imzalamışlar, tabi buda sağlam özgüven getirmiş ekibe
sr. member
Adamların sağlam yatırımcıları var, ekip zaten über bir grup toplamış çok iyi danışmanlar var.Güzel sunum yapmışlar iyi organize olmuşlar.
Daha önce marketcilik sektöründe güzel adımlar atmışlar, bu işlere hakim bir ekip. Yapacakları projede aklam uygun uçup, yapay zeka projeleri gibi değiller.Ben yatırım alacağına inanıyorum
full member
Activity: 364
Merit: 100
100 ether alt limitli pre sale yapiyorlarsa kendilerine bayagi guveniyorlar demektir. ilginc. pay-pie presale ine benzemesin bu da. 75 ether alt limitle icoya bile gerek duymadan tum tokenlari presale de sattilar gecen hafta. bu ekip hakkinda hicbir fikrim yok. bilenler bizi de aydinlatsin lutfen. bu ozguvenin sebebi nedir
member
Activity: 168
Sitelerinde biraz gezindim orda google translate ile baktığımda daha önceden bakkalcılık sektöründe başarılı faaliyetler yaptıkları ve tanınan bir firma yapmayı başardıklarını yazıyor. Bende şimdi ön satışın iyi geçeceğine inandım hatta katılmayı düşünüyordum ama 100 ether altlimiti görünce hayal kırıklığı yaşadım. Çeviri için teşekkür ederim
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Pre - Sale kısmı hızlı geçecektir ondan şüphem yok . Ekip oldukça profesyonel bu işin içinde olan bir guruh ' a benziyor . Fakat 200 K ether biraz iddaa lı bir durum gibi . O kadar yatırımı toparlaması dahilinde sağlam işler yapacaktır . Fiyat yönünden de ICO fiyatının altına düşeceğine ihtimal vermiyorum . Kaliteli bir iş çıkaracaklarına benziyor.
sr. member
Evet bende okudum onu çok yatırımcı varmış patlama yaşandı falan yazmışlar
https://tokensale.ins.world/
buradan ön satışa katılınabilir, 18 ekimde başlıyor presale
100 eth altlimit mevcut, izleyelim bakalım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hayırlı olsun ben daha önce blog yazısına denk geldim bunlar whitelist neden yapıyorlar (https://ins.world/whitelist)
ICO tarihinden ertelendiğinden bahsediyordu sebebibe ön satışa katılmak isteyen kurumsal müşterilerin çok olmasından onlara zaman tanımakmış.
Bunlar ciddi ciddi iyi para toplayacaklar gibi
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ekip harbiden de yıldızlar topluluğu gibi olmuş hepsi okumuş çocuklar. Yanlız üreticiden direk tüketiciye platformlarında üreticiler hep tüketiciyi öpme peşimde oluyor. Organik ayağına köklüyorlar fiyatları, bunun gibi projeler TR de çok var fiat olarak tabi. Güzel bir projeye benziyor.
Çeviri için teşekkürler kuzen, ellerine emeğine sağlık
sr. member
Duyuru konusu için grafikleri mükemmel hazırlamışlar Smiley IBM gibi logolarıda güzelde kullanmışlar, Son zamanlardaki icoları görünce insanın her projeye potansiyel bir scammış gibi yaklaşması normal, benimde yaklaşımım bu. İlerleyen günlerde görürüz.
Evet bende ilk onu farkettim, kurucu ortaklardan birisi ibm de çalışmış bir dönem
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
Duyuru konusu için grafikleri mükemmel hazırlamışlar Smiley IBM gibi logolarıda güzelde kullanmışlar, Son zamanlardaki icoları görünce insanın her projeye potansiyel bir scammış gibi yaklaşması normal, benimde yaklaşımım bu. İlerleyen günlerde görürüz.
sr. member
Arkadaşlar ekip çok sağlam adamların bazıları harvard business school işletme yüksek lisansına sahipler.
Bu proje tutarsa ekip sayesinde tutar. Şimdiden başarılar diliyorum
hero member
Activity: 644
Merit: 502
200.000 ETH (68 milyonlar dolar ) biraz fazla gibi . Yeni Ico lar artık çok yüksek yatırım talep ediyorlar . Proje kötü değil gibi.
sr. member
benzerleri olsada ekip ve advisorlerden dolayı yatırım toplayabilir proje.şimdilik görüşlerim olumlu daha detaylı inceleyeceğim duruma göre icoya girebilirim.
birde sorum olacak twittera katılmak isterken telegram kulllanıcı adı istiyor.ben telegram kullanmıyorum yazmasam sıkıntı olur mu.boşuna girmiş olmayalım
Genellikle sorun yaratiyorlar hocam o yuzden telegrama kayit olmaya calisin.

Arkadaslar ceviriyi henuz bitiremedim takimida turkceye cevirecegim.Bounty konusunu cevirme dedi yonetici ama ben konuya yabanci arkadaslardan cok pm aldigimdan dolayi cevirmek istedim, belki ing.den dolayi katilamayan arkadaslar olur diye.Kalan kisimlara devam edecegim
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
benzerleri olsada ekip ve advisorlerden dolayı yatırım toplayabilir proje.şimdilik görüşlerim olumlu daha detaylı inceleyeceğim duruma göre icoya girebilirim.
birde sorum olacak twittera katılmak isterken telegram kulllanıcı adı istiyor.ben telegram kullanmıyorum yazmasam sıkıntı olur mu.boşuna girmiş olmayalım
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Adamlar Vechain aynısını yapmışar herhalde https://www.vechain.com/#/ o projede "bir üzümün şarap olmasına kadar takibi veya bir yılanın ayakkabı olmasına kadar takibini yapacaktı. Tabii bu projenin bir kaç tane özelliği farklı sadece. Ödül hiç fena değil.
sr. member
Güncellemeler için ayrılmıştır
Pages:
Jump to: