Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 43. (Read 12799 times)

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
ICO tarihlerini 4 Aralık'a atmışlar, hard cap miktarı yine düşmüş. Ekip akıl almaz sağlam, başarılı ve kalıcı olacaklardır. Blogumda yer verdim, takip edeceğim bu projeyi.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Yeni bir video izledim ceo konusuyor sunum falan yapiyor bu proje guzel tanitim yapiyor ekip guzel organize oldu umarim guzel para toplar iconun gidisatina gore bende yatirim yapacagim
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Forumda çok fazla imzası ve reklamı var, marketing işini beceriyor ekip. Ama bu tarz projelere korkarak yaklaşmaya başladım son atlant vb. projelerin başarısızlıklarını gördükten sonra.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Hiç kullanmadığım ETH cüzdanıma hatta airdrop şu bu için de kullanmadım. 777 Adet İNS promo gelmiş. araştırma yaptım ama pek bilgi bulamadım.. bu INS ile bir ilgisi var mı acaba

Evet bir ilgisi varmış ne zaman başvurmuştun, ben görmemiştim 777 tane dağıtım yapıyorlarmış. Bu dağıtılan token'lerin bir işlevi olacak mı yoksa sadece ödül olarak mı dağıtıyorlar bilginiz var mı. Parasal karşılığı olarak 0.1 ether demişler ama ether delta sitesinde alıcı yok gibi.

https://ins.world/airdrop/How_to_Apply_INSP_(INS_Promo_Token).pdf

O tokenleri kullanarak Ico da %5 bonus kazanılınıyor sanırım.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Hiç kullanmadığım ETH cüzdanıma hatta airdrop şu bu için de kullanmadım. 777 Adet İNS promo gelmiş. araştırma yaptım ama pek bilgi bulamadım.. bu INS ile bir ilgisi var mı acaba

Evet bir ilgisi varmış ne zaman başvurmuştun, ben görmemiştim 777 tane dağıtım yapıyorlarmış. Bu dağıtılan token'lerin bir işlevi olacak mı yoksa sadece ödül olarak mı dağıtıyorlar bilginiz var mı. Parasal karşılığı olarak 0.1 ether demişler ama ether delta sitesinde alıcı yok gibi.

https://ins.world/airdrop/How_to_Apply_INSP_(INS_Promo_Token).pdf
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Abi bu proje kaba tabirle meyve sebze alım satım olayı değil mi Tongue şaka bi yana ben biraz fazla abartıldığını düşünüyorum, ekip marketing işinden anlıyor belli.

Benim projeden anladım kadarıyla platformda sadece meyve sebze alım satımı yapılmayacak ayrıca bu kadar basite indirgersek yemeksepeti gibi platformlarında çok fazla değerinin olmaması gerekirdi ama ulaştığı yerler ortada.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Pundix-STK ve bu proje şu an için en ünlüleri arasında ama birde öyle projeler oluyorki oracle gibi anında hardcap yapabiliyor INS fena bır proje degil gözlemleyerek yatırım yapabılırım
full member
Activity: 238
Merit: 100
çok konuşulan ve ilği gören projeler bir turlu yatırım toplayamıyor bence ıns de bunların arasına katılacak oyle çok reklamla bounty işleriyle olmuyor çok farklı şeyler getirmenız lazım, su an yol harıtasına gore platform falan yok hayal satıyorlar parayı toplarsak yapacagıza gelmiş durumdalar. Resmi anlaşmada yok nasıl anlaştılarla mılyar dolarlık fırmalarla oda muamma bence scam bir proje
scam olduğunu sanmıyorum ama hayal sattıkları konusunda haklısınız bence. çoğu ico zaten hayal satmıyor mu ? bi kaç proje dışında elle tutulur ne var ki ?

Her proje hayal satıyor bundan dolayı uçuk hayallerle gelenlere, emin konuşanlara yatırım yapmamak gerekiyor. Geçen gün Oracles Network'ün satışı oldu ön-satış olmasına rağmen tüm tokenler satıldı ve 40 saniye içinde bitti. Çünkü proje kadrosu geniş, websitesi orijinal, fikir orijinal, kendi zincirlerini oluşturacaklar.
full member
Activity: 350
Abi bu proje kaba tabirle meyve sebze alım satım olayı değil mi Tongue şaka bi yana ben biraz fazla abartıldığını düşünüyorum, ekip marketing işinden anlıyor belli.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
çok konuşulan ve ilği gören projeler bir turlu yatırım toplayamıyor bence ıns de bunların arasına katılacak oyle çok reklamla bounty işleriyle olmuyor çok farklı şeyler getirmenız lazım, su an yol harıtasına gore platform falan yok hayal satıyorlar parayı toplarsak yapacagıza gelmiş durumdalar. Resmi anlaşmada yok nasıl anlaştılarla mılyar dolarlık fırmalarla oda muamma bence scam bir proje
scam olduğunu sanmıyorum ama hayal sattıkları konusunda haklısınız bence. çoğu ico zaten hayal satmıyor mu ? bi kaç proje dışında elle tutulur ne var ki ?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
full member
Activity: 266
Merit: 242
Kötü döneme denk geldiler bence btc çok belirsiz sabıt kalsa 1 ay işte o zaman altcoınlere kayma ve ıcolara yatırımlar artacak ama gun ıcınde 1000 dolar degişim gösteriyor
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Aslında hardcap yapabilir gözüyle baktığım projelerden biriydi ama pre-sale oranını açıklamadıklarına göre bekledikleri yatırımı alamadılar diye düşünüyorum.Bakalım piyasanın bu platforma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum umarım hayata geçer.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
birsürü asset token coin oldu borsalar da artık şişti Smiley ekip iyi bir yatırım beklemese bounty miktarını da yüksek tutmazdı bence.
farklı fikirler ve ilkler her zaman tercih ediliyor icolarda.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Toplanacak paranın yanında ödülün sıkıntı olacağını sanmıyorum. En büyük sıkıntı bu aralar borsalara girmek bence. Bittrex coin almamaya başladıktan sonra icolara yatırım azaldı.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Vallaha ben de güveniyorum bu arkadaşlara. Sosyal medyadan bayağı takip ediyorum ama sanki bu Ağustos sonrasında çıkan tüm icolar birer tuzak gibi gelmeye başladı artık gözüme. Bundan ötürü çok da inanmak ve yatırım yapmak taraftarı değilim hiç bir projeye. Belki INS' e bir küçük miktar.
member
Activity: 378
Merit: 55
proje baya sağlam duruyor.umarım bu kadar iconun içinden başarılı olur.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Hedeflerin buyuk oldugunu ve cok saglam reklam yaptiklarini dusunuyorum icoya katilan kisi cok olursa hatiri sayilir para toplanir ve o odul o zaman cok buyuk olmaz
full member
Activity: 364
bu bounty miktari biraz abartili degil mi sizce. bana cok asiri geldi. umarim ben yaniliyorumdur. katilmayi dusundugum projelerden biri bu. icosundan satin almaya karar verdim bir miktar. cok kucuk bir miktar almakta sakinca yok. belki degerlenir yolumuzu buluruz.
Pages:
Jump to: