Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌 - page 2. (Read 2891 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Forumdan güvendiğim birisidir @by rallier. Yatırım yapmak için biraz ters zaman bence. Çünkü forklardan herkes perişan olmuş durumda, zararımız çok büyük. Şimdilik piyasalar sakinleşti ve düzelmeye başladı. Zararımı çıkardıktan sonra %1 hisse alarak destek sağlayabilirim hocam, başarılar..
newbie
Activity: 32
Merit: 0
ICO sürecimiz devam etmektedir. Tüm ilgilenlere teşekkür ederiz, desteklerinizi bekliyoruz
newbie
Bence Türk kullanıcıları arasında şuan kötü gidiyor diyemeyiz. Biraz sona yaklaşsın burada düşünenler gibi ben de bir miktar ateşleyebilirim.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Merhaba Bounty programınız yok mu?

Merhabalar, forum içi bounty programı düzenlemeyi düşünmüyoruz, arkadaşlarında belirttiği gibi hedeflenen tutarın belirli ve çok yüksek olmaması, şirket sermayesi için ayrılacak %25 dilim ve yatırımcınında ROI süresini korumak amacıyla %75 dağıtılacak kar payı dağıtımı sebebi ile %1-2 gibi bi bounty tatmin edici olmayacaktır. Bu yüzden yapmama kararı aldık.

Fakat projelerimizin test süreçlerinde ve tanıtım süreçlerinde bounty lerimiz olacaktır, alışa gelmişin dışında bir bounty fikrimiz var ICO muzu başarıyla tamamladıktan sonra.
Teşekkürler

Sitenizle alaklı bir kaç şey söylemek istiyorum bana özelden ulaşabilir misiniz?

Merhabalar, PM gönderdik hocam. Teşekkür ederiz.

Toplamaya çalıstıkları miktarın %1-2sini bounty yapsalar bu kadar azmı dersiniz. Cok buyuk bir yatırım beklemiyorlar. Ondan bounty yapmamaları normal.
Başarılar proje için.

Merhabalar, evet açıkladığınıza benzer bir fikir ile (yukarıda bahsedildiği gibi) bounty e girmedik.
Desteğiniz için çok teşekkür ederiz
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Toplamaya çalıstıkları miktarın %1-2sini bounty yapsalar bu kadar azmı dersiniz. Cok buyuk bir yatırım beklemiyorlar. Ondan bounty yapmamaları normal.
Başarılar proje için.
newbie
Activity: 6
Sitenizle alaklı bir kaç şey söylemek istiyorum bana özelden ulaşabilir misiniz?
newbie
Activity: 4
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

Hocam meblağ 30 M USD değil 300 K USD bence duyarlı ve algısı açık insanlarla çok kolay toplanırdı bu para . Global forumda komik olur bence yarım milyon dolar bile istemeyen bir girişim Smiley

Çok basit bir meblağ gibi duruyor ancak durum öyle değil. Ico şişkinliğinden dolayı onlarca proje sayarım size 300k toplayamayan. Confido'yu incelemenizi öneririm hard cap 1250 ethereum belirlediler ve borsaya girer girmez 9x yaptılar.

doğrudur hocam ICO sürecimiz devam ediyor ama umuyoruz ki yeni kurduğumuz bağlantılar ve eski bağlantıların yardımlarıyla bizde üzerinden geleceğiz. Hard cap bizde 200K USD. 200K toplayıncada alnımızın akıyla çıkabileceğimizi biliyoruz, hesaplarımızı yaptık.

başlık açıldığından beri yorum yazmak istiyordum fırsat olmadı. Açıkçası rallieri forumdan tanıyorum. elastic projesindeki gayretli çabalarını takdir etmeyen yok yerli yabancı.
 proje genel hatları ile özellikle ilk  iki kısmı oldukça gerçekleştirilebilir. ayakları yere basan bir proje. Üstesinden gelebileceğiden şüphem yok
açıkçası algoritma olarak CryptoNight seçmesine biraz şaşırdım. sadece kar payı dağıtımı için olacaksa, bir token oluşturmak daha mantıklı olurdu gibime geliyor. şimdi birde sistemi çalıştırmak için  mining gücü gerekecek .
ico yatırımlarında btc yanında etherde eklemesi isabetli bir karar olmuş .
birde icoyu  sadece  yerelde değilde globalde  açsaydı daha kolay ve hızlı para toplardı. paranın dini mileti yok. kar nerdeyse oraya gidiyor.
global forumda bu paranın kat kat fazlasını toplayacak kredisi var  rallierin.
 kendi adıma bir kaç altcoinde terste kaldığım için yatırım  yapamıyorıum. denkleştirisem bir miktar etherle katılmayı düşünüyorum

BAŞARILAR

Çok sağol hocam desteğin için. Yerli girişimi yurt içinde halledebilsek keşke bizim gönlümüzdeki bu yönde, çalışmalara devam. Al-sat ne kadar güzel birşey olsa da bir hizmet üretmek ve bunu sunmak şahsım için daha çok gurur verici, herkese faydacı bir politaka izleyerek sonuç alabilmeyi umuyoruz bizde yatırım sürecimizde.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
başlık açıldığından beri yorum yazmak istiyordum fırsat olmadı. Açıkçası rallieri forumdan tanıyorum. elastic projesindeki gayretli çabalarını takdir etmeyen yok yerli yabancı.
 proje genel hatları ile özellikle ilk  iki kısmı oldukça gerçekleştirilebilir. ayakları yere basan bir proje. Üstesinden gelebileceğiden şüphem yok
açıkçası algoritma olarak CryptoNight seçmesine biraz şaşırdım. sadece kar payı dağıtımı için olacaksa, bir token oluşturmak daha mantıklı olurdu gibime geliyor. şimdi birde sistemi çalıştırmak için  mining gücü gerekecek .
ico yatırımlarında btc yanında etherde eklemesi isabetli bir karar olmuş .
birde icoyu  sadece  yerelde değilde globalde  açsaydı daha kolay ve hızlı para toplardı. paranın dini mileti yok. kar nerdeyse oraya gidiyor.
global forumda bu paranın kat kat fazlasını toplayacak kredisi var  rallierin.
 kendi adıma bir kaç altcoinde terste kaldığım için yatırım  yapamıyorıum. denkleştirisem bir miktar etherle katılmayı düşünüyorum

BAŞARILAR
mbp
newbie
Activity: 25
Bence Türk kullanıcıları arasında şuan kötü gidiyor diyemeyiz. Biraz sona yaklaşsın burada düşünenler gibi ben de bir miktar ateşleyebilirim.

Herkes kendini biraz garantiye almak istiyor gibi korkarım herkes böyle düşünürse kimse yatırım yapmazsa ortada kalacak türk projeleri Smiley Birilerinin risk alması lazım gibi.
full member
Activity: 336
Merit: 100

Hocam meblağ 30 M USD değil 300 K USD bence duyarlı ve algısı açık insanlarla çok kolay toplanırdı bu para . Global forumda komik olur bence yarım milyon dolar bile istemeyen bir girişim Smiley

Çok basit bir meblağ gibi duruyor ancak durum öyle değil. Ico şişkinliğinden dolayı onlarca proje sayarım size 300k toplayamayan. Confido'yu incelemenizi öneririm hard cap 1250 ethereum belirlediler ve borsaya girer girmez 9x yaptılar.
newbie
Activity: 18
full member
Activity: 350
Merit: 171
Aslına bakarsanız birçok Türk projesi var. Akche Paycoinex Peerguess gibi projeler bunlardan öne çıkanlar. Ben takip ediyorum süreçlerini fazla yatırım toplayamadılar ama bunlar daha Türk projelerinin başlangıcı.
newbie
Merhabalar değerli takipçiler,

ICO Sürecimizde 1. haftayı %10 fon toplayarak bugün kapattık.
Yatırım sürecimiz devam etmektedir.
İlk hafta yanımızda olan bize destek çıkan herkese teşekkür ederiz. İkinci haftamızı da yeni destekçiler ve yatırımcılar ile hedefimize daha yakın olmayı diliyoruz. Teşekkür ederiz.
mbp
newbie
Takip ettiğim iki türk icosundan birisi bu türkler olarak neden bu kadar ilgisisiz, kendimize mi güvenmiyoruz. Yabancı icolarda patlayan bir çok ico gördük. Akche ile paycoinex sonuna kadar desteği hak ediyor.

Ekib acaba; USDT ile de yatırım toplamayı düşünüyor musunuz?

zaten hocam başka türk ico su yok bildiğim varsa paylaşın lütfen Smiley

Selamlar akche var hocam onlarda ico da.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Takip ettiğim iki türk icosundan birisi bu türkler olarak neden bu kadar ilgisisiz, kendimize mi güvenmiyoruz. Yabancı icolarda patlayan bir çok ico gördük. Akche ile paycoinex sonuna kadar desteği hak ediyor.

zaten hocam başka türk ico su yok bildiğim varsa paylaşın lütfen Smiley
legendary
just in case
Bu gidişle olayı yerli girişimden devşirip Global foruma kendimizi ifade etmemiz gerekecek %10 da kalmışız

Globalde ico yapıp hedeflediğiniz miktarı toplayamayan bir sürü proje var hocam açıkçası en baştan öyle yapmanız lazımdı sadece yerelde bu parayı toplamak imkansız bence.

full member
Activity: 336
Merit: 100
Bu gidişle olayı yerli girişimden devşirip Global foruma kendimizi ifade etmemiz gerekecek %10 da kalmışız

Globalde ico yapıp hedeflediğiniz miktarı toplayamayan bir sürü proje var hocam açıkçası en baştan öyle yapmanız lazımdı sadece yerelde bu parayı toplamak imkansız bence.
legendary
just in case
newbie

USDT ile ilgili herhangi bir talep gelmedi, eğer öyle bir talep gelirse USDT 'ı da ekleyebiliriz. Şuanki süreçte "Ethereum" a benzer bir görevi görmekte, fiyat dalgalanması bitcoin'e göre daha az olduğu için USDT tercih etmek için özel bir sebep yoksa Ethereum'u öneriyoruz.
mbp
newbie

Pages:
Jump to: