Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌 - page 6. (Read 2891 times)

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Ülkemizde projeler giderek yaygınlaşıyor, umarım daha kaliteli projeler de çıkar şuana kadar çok kaliteli bir proje daha çıkmadı. İsim poloniexi çağrıştırıyor daha özgün bi isim bulabilir miydiniz acaba? Ama bana avantaj sağlacak bir proje değil gibi geldi
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Arkadaşlar siz tam olarak ne istiyorsunuz yada ne yapıyorsunuz. Burada bir takım bilgiler verilmiş ancak hiç bir şekilde yeterli değil.!! Anlayan varsa bana da anlatsın lütfen.??  Huh
4 Etapta tamamlamayı hedeflediğimiz projeler için potansiyel yatırımcılarımıza ICO ile yatırım fırsatı sunuyoruz. Projelerimizden elde edilecek gelirlerin kar payı dağıtımları üreteceğimizin Paycoinex Coin (PCX) sahiplerine yapılacaktır.
Projeler ve Coin dağıtımı ile ilgili bilgiyi konu başlığında ve websitemizde bulabilirsiniz.

Çok dikkatli olmamakla birlikte tanıtımınızı okudum. 200-300bin dolar kısaca 700k-1m tl arası bir paraya ihtiyacınız var. Soft ve hardcapiniz bence oldukca mantıklı. Gerçektende gerekebilcek miktarı yazmıssınız.
Etaplara gelince, Öncelikle bilet satış işi için acente açmanız gerekiyor. bunun için başvuru yaptınız mı? haricinde fatura ödeme kısmı gayet güzel ve yapılabilir. Bu kısım için tahminim çok bir parayada ihtiyacınız yok. parayı borsa için kullanacaksınız.
Paribu koinim ve btcturk suan pastanın %99unu yiyor. Siz neyi farklı yapacaksınız da ben örneğin paribu yerine sizi kullanayım? Bence bahsi geçen rakamlarla çok iyi bir site rahatlıkla açabilirsiniz. %10 bile bu pazardan pay alsanız yatırım yapacaklar için iyi bir yatırım olabilir.
3. etabı bilmiyorum ama 4. etabı şuan icin bence projeden cıkarın. O kısım oldukça ütopik oluyor. ve projeyi bence ciddiyetten uzaklastırıyor. Siz borsayı açın ilerleyen yıllarda işin gidişatına göre eklersiniz suan için yerel bir borsa olmayı hedefleyin bence.
Başarılar

Merhabalar @cabsav, değerli yorumlarınız için teşekkürler. Fatura ödeme sisteminin %50 si tamamlanmış durumda, testler bir kaç entegrasyon ile yıl başında faaliyette olacak. Gerekli bağlantıların bir kısmını kurduk, bir kısmınıda kullanıma açtıktan sonra ekleyeceğiz.
2. Etap ta yer alan Kripto Borsa hedefi zaten öncelikli yerel ölçekte kullanımını sağlamak. Kullanıcılar için cazip ve tercih edilebilir yapacak farklılıkları proje planlamamız içerisinde yer almaktadır ve buradan bu bilgileri paylaşmamız doğru değil.
3. Etap ile ilgili projemiz de daha sonra açıklama sebebimiz anlaşılabilir diye düşünüyoruz. Mevcut hizmetlerde henüz rakibi olmayan bir konumda olduğu için daha faaliyete almadan rekabet oluşturmak istemiyoruz.
4. Etap ile ilgili kısım konu içeriğinde bahsettiğimiz gibi şirketin 2. ve 3. yılları için diğer ilk 3 etap "tamamen" tamamlandıktan sonradır. Çünkü 4. etap ta global piyasada rekabet sürdürebilmemiz için sabit gelir modeline ihtiyaç duyuyoruz ve Şirketimize kalacak %25 kar payını 4. etap için harcamayı hedefliyoruz.
4. Etap sadece vizyonumuzu yakalayan bizim gibi düşünen kişilerin yalnız olmadıklarını ve bu işi uzun vadede ne kadar istekli olduğumuzu, hedeflerimizin ne olduğunu göstermek amacıyla tanıtımımızda yer verdik.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Hayırlısı olsun . Türk projelerinin artığını görmek güzel . Ekip de rallier arkadaşımız varsa güvenilir bir proje diyebiliriz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Çok dikkatli olmamakla birlikte tanıtımınızı okudum. 200-300bin dolar kısaca 700k-1m tl arası bir paraya ihtiyacınız var. Soft ve hardcapiniz bence oldukca mantıklı. Gerçektende gerekebilcek miktarı yazmıssınız.
Etaplara gelince, Öncelikle bilet satış işi için acente açmanız gerekiyor. bunun için başvuru yaptınız mı? haricinde fatura ödeme kısmı gayet güzel ve yapılabilir. Bu kısım için tahminim çok bir parayada ihtiyacınız yok. parayı borsa için kullanacaksınız.
Paribu koinim ve btcturk suan pastanın %99unu yiyor. Siz neyi farklı yapacaksınız da ben örneğin paribu yerine sizi kullanayım? Bence bahsi geçen rakamlarla çok iyi bir site rahatlıkla açabilirsiniz. %10 bile bu pazardan pay alsanız yatırım yapacaklar için iyi bir yatırım olabilir.
3. etabı bilmiyorum ama 4. etabı şuan icin bence projeden cıkarın. O kısım oldukça ütopik oluyor. ve projeyi bence ciddiyetten uzaklastırıyor. Siz borsayı açın ilerleyen yıllarda işin gidişatına göre eklersiniz suan için yerel bir borsa olmayı hedefleyin bence.
Başarılar
member
Activity: 90
Merit: 10
Arkadaşlar siz tam olarak ne istiyorsunuz yada ne yapıyorsunuz. Burada bir takım bilgiler verilmiş ancak hiç bir şekilde yeterli değil.!! Anlayan varsa bana da anlatsın lütfen.??  Huh
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
o nasıl bir ekip tanıtım yazısıdır, ilkokula giden bebeler bile daha düzgün bişeyler yazabilirdi
hero member
Activity: 518
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Hayırlı olsun dostum umarım hedefleri başarıyla gerçekleştirirsin fakat kar dağıtımı tam olarak nasıl hesaplanacak? Bu çıkardığın coini bir yatırımcı dump yaparsa kar payını etkileyecek mi?
Sadece borsa %0.1 işlem ücretiyle aylık 300bin tl getirisi olduğunu sayarsak %75 225K tl yatırımcılara bölüşülecek doğru mu anladım?
30 bin dolarlık yatırım yaptığım takdirde  %10 kar payı sahibi olursam aylık 22500 tl fena değil  Smiley

Sağol sorun için, Burada "coin" de ki temel işlev tamamen kar dağıtımının pratik olarak yapılabilmesi için yani hisse senedi. 100 milyon adetten kaç tanesine talipli olmak istiyorsan oluyorsun, elinde tuttuğun kadar hisse senedinin de kar payını alacaksın, sadece hisse senedi olarak saklamayacaksın. İstersen satabileceksin.

Nasıl olacak o iş derseniz.
A. Her ayın 1'in de 00.00 da elinde coin bulunduran adreslerin "snapshot" i alinacak ve coin miktarının yüzde kaçı seninse (atıyorum %1'i), kar payının da o kadar yüzdelik kısmı hesaplarınıza yatırılacak. Örneğin, bu ay 300.000 TL dağıtılacak %1'i 3.000 TL senin borsadaki hesabına yatırılacak, İstersen nakit olarak çekebilirsin.
B. Acil olarak nakite ihtiyacın var ve "coin'lerini" (bunlar bizim için aslında hisse dağıtımı) borsa da satış emri girip tanesini kaç paradan girmek istiyorsan hisselerini satabileceksiniz.

- Borsa da dump yemesinin önemi var mı?
Bizde isteriz fiyatlar 10'a katlansın vs ama fiyatları değil biz aylık kar dağıtımlarını katlamayı hedefliyoruz. Dolaylı olarak birisi ya elinde tutmak isteyecek yada erkenden satıp gitmek isteyecek ve buradaki güzel potansiyeli gören başka birine satacak. (belkide 2 yıl sonra pişman olacak satan)
Örneğin:
Sistem de bu ay yayınlayacağımız raporda 300.000 TL kar varsa ve birisi 50 milyon coin'i atıyorum dumpladı tanesi 1 kuruştan. 500.000 TL e satmiş oldu, fakat bu ay bizim karımızın %50'sini alacaktı halbuki benzer kar marjları 3 ay elde edildiğinde, zaten ROI yapmış olacaktı. Bütüm imkanları sunup kişinin tercihine bırakıyoruz coin'i nasıl değerlendirmek istediğini.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Hayırlı olsun dostum umarım hedefleri başarıyla gerçekleştirirsin fakat kar dağıtımı tam olarak nasıl hesaplanacak? Bu çıkardığın coini bir yatırımcı dump yaparsa kar payını etkileyecek mi?
Sadece borsa %0.1 işlem ücretiyle aylık 300bin tl getirisi olduğunu sayarsak %75 225K tl yatırımcılara bölüşülecek doğru mu anladım?
30 bin dolarlık yatırım yaptığım takdirde  %10 kar payı sahibi olursam aylık 22500 tl fena değil  Smiley
newbie
madencilikten çok anlamam yamadım ama bunda olucak demek ki Cheesy
argoritma kısmında tam gizlilik diye başlık var zcash tabanlı bir sitem mi olucak ozman onun asseti gibi mi ? orasını anlamadım.
çalıştığım yerde internet kısıtlı siteye giremiyorum Cheesy

Coinler 100% pre-mine madencilik temsili olarak biz yapacağız isteyenler tabiki rig bağlayabilirler sisteme ama madenciliğin fee getirisinden başka bir kazancı olmayacak. Coin ödülü dağıtılmayacak yani Fee toplamak dişinda ne kadar karlı olur bilmiyoruz.

Asıl beklentimiz, projelerdeki gelir kazançlarını raporlarla paylaşacağımız için coin değerinin ICO fiyatlarını katlamasını bekliyoruz.
hero member
madencilikten çok anlamam yamadım ama bunda olucak demek ki Cheesy
argoritma kısmında tam gizlilik diye başlık var zcash tabanlı bir sitem mi olucak ozman onun asseti gibi mi ? orasını anlamadım.
çalıştığım yerde internet kısıtlı siteye giremiyorum Cheesy
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Hayırlı olsun kuzen isi bilen birinin boyle bur olaya el atması güzel bir durum. İnceleyelim.bakalım

Teşekkürler, eksik gördüğünüz şeyler varsa uyarın düzeltelim, yoğunluktan dolayı baştan sona uğraşmam gerekti herşey le bazı yerler eksik kalmış olabilir
newbie
Global market mi olacak yoksa sadece Turkiye'ye m hitap edeceksiniz?

4. Etap başlığında yazdığımız gibi bütün projeler Global market'e açılması hedeflenmektedir. Kripto borsamız ve ödeme hizmetleri dahil hepsini küresel çapta hizmete sunacağız, ilk olarak projelerin gelir modelini hedeflediğimiz noktaya çıkardıktan sonra şirketimiz elde edilen kar marjından kendi payımıza düşen ile yatırımlara devam edecektir. Bütün planlamalar yapıldı, hepsini adım adım hayata geçirirken paylaşacağız.

Bende bir İCO yapmayı düşünüyorum. [ANN][BOUNTY][İCO]ŞemsiyeToken olası ani BTC düşüş ve çıkışlarında açılmıyor. Şaka gibi ya şu olayı blockchaine dökebilsem 1000 btc yatırım toplarım.

Bizde katılırız umut ederiz ki en yakın zamanda sizde açarsınız Smiley
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Global market mi olacak yoksa sadece Turkiye'ye m hitap edeceksiniz?
newbie
Önceliklek hayırlı olsun da. ikinci cümle nasıl bir cümledir. (Kaç kelime var birşey anlamadım 😁)
Kısaca sorayım neyi amaçlıyor bu proje, bize ne verecek?

Şirket bünyesinde üretilecek bazı projelerin detayları konuya eklendi. Konuda güncelleme çalışmaları devam ediyor.
Paycoinex bünyesinde özetle dağıtılacak coin ler için gelen yatırımlarla projelere başlanacak ve bu projelerin kar dağıtımları coin sahiplerinin elinde tuttuğu miktarlara göre kendilerine yapılacak.
Websitemiz i de incelemenizi tavsiye ederiz.

Hayırlı olsun fakat detaylı bilgilere ulaşamadım . ERC20 tokeni mi ? waves tabanlı mı ?

Manevi getirilerden kasıt nedir ?

ERC20 Token'i olarak değil, Cryptonote tabanlı bir coin olacaktır, Dash Coin ile benzer özellikleri taşıyor olacak. Cüzdan-Wallet, Explorer ve kaynak kodlarını ICO sonrasında yayınlayacağız. Coin üretmeyi tercih sebebimiz, holder ler ile kar paylaşımı noktasında onlara en hızlı yöntem ile tespit edip, kar dağıtımını yapmak amacıyla kullanılacak.

Manevi getireden kasıt sadece bir söz öbeği orada, sizin yatırımlarınız ile girişimlerin hayat bulacak olması ve bunun insana katacağı mutluluğa değinmek istedik. Mevcut projelerimiz ile kripto ekosistemini dolaylı olarakta dünyayı daha güzel yapacağımıza inanıyoruz.

300.000 usd lik bir ICO
ile exchange altyapısı hazırlayacak ekip istihdam etme fikri bana biraz ütopik gelmekle birlikte.
izlemedeyim. bakalım nasıl olacak.

Sorunuzu anlayamadım biraz daha açık ifade ederseniz net olmayan taraf ile ilgili bilgi paylaşalım
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
300.000 usd lik bir ICO
ile exchange altyapısı hazırlayacak ekip istihdam etme fikri bana biraz ütopik gelmekle birlikte.
izlemedeyim. bakalım nasıl olacak.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
hacı ne işe yarıyo bu ? gezdim tozdum bulamadım ?    (toplanın mavra var Cheesy)

baştan anlaşalım

avukatınızın hiç kasmasına gerek yok , bilgileri isterse gönderirim  Cheesy
Sen çay içecek yer arıyorsun herhalde. Git kahveye okey falan oynarsın bulaşma adamlara 😁
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Hayırlı olsun fakat detaylı bilgilere ulaşamadım . ERC20 tokeni mi ? waves tabanlı mı ?

Manevi getirilerden kasıt nedir ?
hero member
Hayırlı olsun kuzen isi bilen birinin boyle bur olaya el atması güzel bir durum. İnceleyelim.bakalım
Pages:
Jump to: