Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 9. (Read 25200 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
https://bounty.betking.io urlsine ulaşamıyorum.Twitter kampanyasına katılamadım  Undecided
Kardesim yukaridaki mesajlari okumadinizmi bounty programi iptal edildi 1 aydir imzasini tasiyanlara siktir cekildi,kucuk bir teselli verecegiz dedi son 5 haftayi baska yerlerde reklam yaptiracakmis.

İşte bu kararın açıklandığı an, Betking' in bittiği andır. Eğer geçerli bir yatırım toplarlarsa dahi, bounty' de kalbi kırılmış kullanıcı bunların başarılı iş yapmalarına izin vermez artık zannımca. Teselli ödülüymüş. Böyle saçmalık olmaz!
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
https://bounty.betking.io urlsine ulaşamıyorum.Twitter kampanyasına katılamadım  Undecided
Kardesim yukaridaki mesajlari okumadinizmi bounty programi iptal edildi 1 aydir imzasini tasiyanlara siktir cekildi,kucuk bir teselli verecegiz dedi son 5 haftayi baska yerlerde reklam yaptiracakmis.
full member
Activity: 268
Merit: 109
https://bounty.betking.io urlsine ulaşamıyorum.Twitter kampanyasına katılamadım  Undecided
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
iptal ettiler bounty programını twitter ve imzadan az trafik geliyormuş faydası olmuyormuş o yuzden programı kapatma karalı almışlar ve ücretli reklam yaptıracaklarmış,bu güne kadar kazanılan bountyler için ufak teselli ödemeleri yapılacakmış.

vala bır ay fılan durdum ben ımza da. bısı verceklerını sanmam.
full member
Activity: 266
Merit: 242
iptal ettiler bounty programını twitter ve imzadan az trafik geliyormuş faydası olmuyormuş o yuzden programı kapatma karalı almışlar ve ücretli reklam yaptıracaklarmış,bu güne kadar kazanılan bountyler için ufak teselli ödemeleri yapılacakmış.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
ne olmuş bunun bounty proğramına?
ben twitter ile katılmıştım ufak bişey çıkar belki diye ama baktım şimdi bounty paneli falan kalmamış ortada.
da ha önce sitede giriş yapabileceğimiz bir alan vardı ama şimdi bir şey bulmadım.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Konu rahatlamak isteyenlere gore olmus.Gelen kalayi basip gidiyor artik.En guzeli mustehak bu adamlara
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Böyle yaparak tutarsızlığını gösterdi kendi projesini baltalamış oldu. Ödül vermem konuyu güncel tutar yine yolumu bulurum hesabı yapıyor ama hem güven kaybetti hemde kimse ilgilenmez artık. Bu konuyu da güncel tutmayın ne verecekleri bile belirsiz. 
full member
Activity: 420
Merit: 108
Neyse en azından bu haftanın stakelerini vermiş.Tabi alabilirsek. Smiley
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben de imzasındaydım, banlandım %80 insan gibi. Dean tam bir lavuk su katılmamış soysuz. Çok disiplinli gibi gösteriyor kendini ama tam bir sorumsuz. Kumar icosu sonuçta ne kadar şerefli olabilir ki?
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Aslında bunun üzerine, bugüne kadar emek vermiş olan herkesin birlik olup, karşı kampanya yapması lazım.
Hem ANN başlığından, hem sosyal medyadan bunlar böyle böyle yaptı, zaten ilgisizlerde, icosuna da hiç güven olmaz diye duyurmak lazım.
Ama nerede o birlik beraberlik, benimki de iş. Safım biraz sanırım...

Şerefsizler herkesin zamanını çalıp bişey yokmuş gibi özür dileyip vermiyoruz falan diyolar abi böyle bişey yok eskiden böyle değildi en azından değer veriliyodu kullanıcılara falan şimdi adam katılımcıların %95'ini falan reddediyo mesela kimse ağzını açıp bişey diyemiyo. niye çünkü hakkını savunabilecek kimse yok sonuçta ne resmi bişey var ne söz var ne de forum moderatörleri sikine takıyo böyle meseleleri.

Aslında evet, haklısınız.
Asıl forum moderatörleri böyle şeylere izin vermemeli.
Ama bu forumda dolandırıcılara bile ban olayı olmadığı için böyle bir şey aklıma gelmemişti.
R10 mesela, çok katı kurallara sahip, o yüzden buraya göre çok daha ciddi bir havası var.
Ama burada kimin eli kimin cebinde belli değil. İnsanlar üyelik satıyor. Diğeri kalkıyor reklamımı yap şu kadar vericem diyor. Sonra da vazgeçtim diyor. Hiç bir düzen yok.
Ciddi bir yönetim olsaydı eğer, bunların hiç birisine izin verilmezdi.
Ben gerçekten anlamıyorum, kripto para dünyasında bu kadar önemli bir forum, nasıl bu kadar başıboş bırakılabiliyor...
hero member
Activity: 705
Merit: 500
Aslında bunun üzerine, bugüne kadar emek vermiş olan herkesin birlik olup, karşı kampanya yapması lazım.
Hem ANN başlığından, hem sosyal medyadan bunlar böyle böyle yaptı, zaten ilgisizlerde, icosuna da hiç güven olmaz diye duyurmak lazım.

Şerefsizler herkesin zamanını çalıp bişey yokmuş gibi özür dileyip vermiyoruz falan diyolar abi böyle bişey yok eskiden böyle değildi en azından değer veriliyodu kullanıcılara falan şimdi adam katılımcıların %95'ini falan reddediyo mesela kimse ağzını açıp bişey diyemiyo. niye çünkü hakkını savunabilecek kimse yok sonuçta ne resmi bişey var ne söz var ne de forum moderatörleri sikine takıyo böyle meseleleri.
hero member
Activity: 966
Merit: 550
bu olaydan sonra bunun icosuna girilir mi?adam zaten tek basına herseyi yurutmeye calisiyor.4 gun ortadan kayboldu evi tasıyorum diye.ulan taşı evini de en azından bi tanıdıgına filan bırak twitter hesabını ya da burayı.ardından pre-ico da ayırtılan miktari ayırtan eleman alamamış.tekrardan pre-ico ya cıkarttı burdanda bi falso oluştu.şimdi de aglıyor bekledigim ilgi olmadı diye,sen ne kadar ilgilendin ki tanıtımla gelip sucu imzanı tasıyanlara kesiyorsun?

Ben 4-5 eth atmayı düşünüyorum hala bu bounty mevzusunda falan çok kişinin ahını aldı salak herif ama iş olunca da bunları es geçmek gerekiyo ne projeler gördük bountycilere siktiri çekip en az 10x yapan, bence bu sefer başarılı olamasa bile geçmişin getirdiği itibarla piyasayı baya yoklar
sr. member
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
bu olaydan sonra bunun icosuna girilir mi?adam zaten tek basına herseyi yurutmeye calisiyor.4 gun ortadan kayboldu evi tasıyorum diye.ulan taşı evini de en azından bi tanıdıgına filan bırak twitter hesabını ya da burayı.ardından pre-ico da ayırtılan miktari ayırtan eleman alamamış.tekrardan pre-ico ya cıkarttı burdanda bi falso oluştu.şimdi de aglıyor bekledigim ilgi olmadı diye,sen ne kadar ilgilendin ki tanıtımla gelip sucu imzanı tasıyanlara kesiyorsun?
hero member
Activity: 700
Merit: 550
"Bounty Program'ı Kapatıldı

Bounty kampanyalarından gelen düşük trafik ve harcanan onca zamandan ötürü
Bounty programını kapatma kararı aldım.

Programa katılan tüm haklı katılımcılar eylüldeki ICO bitişinden sonra telafi amacıyla BetKing Bankroll Token'leri ile ödüllendirilecektir.
in September.

Programın 5 hafta önceden kapatılması dolayısıyla bounty'e %1 ayrılmayacak.

Yine de bug programını halen açık tutuyorum ve tokenlerin %0.5'ini oradaki kullanıcılara bölüştüreceğim.

En masraflı kampanyalar Bitcointalk imza kampanyası ve twitter post kampanyasıydı.
Ayrıca onlar da yapılan diğer reklamlardan en düşük trafik getirenler oldu.

Forumda yapılan kısıtlamalar ve konuların kapanması ile de ana başlığın ilk sayfaya çıkamamasıyla program daha az efektif bir hale geldi.

Paralı reklamlar ve büyük medya siteleri ile devam edeceğim.

Bounty websitesi pasif hale gelecek ve bounty başlığı bugün kapatılacaktır.

Siteyi ve ana başlığı bu detaylarla güncelleyeceğim.

Şu ana kadar ICO'ya destek veren herkese teşekkürler.

Dean"
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ben de twitterından kasıyordum da. Şimdi hiç birşey anlamadım. Bizim tokenleri ico bittikten sonra minicik bişey olarak verecekler heralde. Bir tombik döner yerim betkingten.
Verecekmis ama yari yariya kirpilmis hocam a.q ben imzasindaydim bunun.Sokayim verecegi stakelere istemiyorum a.q.1 aydir imzasini tasidik o kadar mesaj attim sosyal medyada kastik sonra boyle ismi yapilir.Sildi atti bizi mendil gibi
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben de twitterından kasıyordum da. Şimdi hiç birşey anlamadım. Bizim tokenleri ico bittikten sonra minicik bişey olarak verecekler heralde. Bir tombik döner yerim betkingten.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
hafta bitsin de ben de kaldıracağım imzayı. bu hareketten sonra bunun icosuna falan da katılmam. tek başına hem kampanya yönet hem komüniteye cevap ver hem projeyi yönet zaten olacak iş değildi. kendine göre haklı gerekçeleri var imza kampanyası yönetmek kolay iş değildir ama bu işi yapabilecek globalde tanınmış onlarca adam var. ver birine ilgilensin. ama belli ki bu dean in niyeti başka.
sr. member
Bug ı nı da kendisi bulsun o zaman.
Emek hırsızları bunlar.
Ben artık kendimce bir karar aldım, her bounty e zıplamayacağım.
Yok gönderdiklerini buraya kopyala, yok sadece rt yapma, sen de tweet yaz.
Hayır kardeşim, ben bir tweeti 13000 kişiye ulaştırıyorsam eğer, bunun karşılığını da Pillar gibi doğru dürüst vereceksen varım bundan sonra...
Pages:
Jump to: