Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 10. (Read 25200 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
e ben demiştim bunlar üçkağitçi şerefsiz diye de yok güncelleme yapiliyor yok bilmem ne diyordu bazi arkadaşlar. e belliydi işte kaç hafta oldu ne blog  eklediler dashboard'a ne twitter  güncellendi. bende bu işe ayar oluyorum  yani  en fazla gider pusulasi  signature ile twitter fakat en az trafikte oradan geldigini gördük  o yüzden  kompile programi kapatma karari aldim demiş ücretli reklamciliga yönelecekmiş büyük sitelerden e git oralardan yap madem insanlar nasil anlayacaksa artik initial coin offering olayini. ico cikariyorsan reklaminida  bitcointalk tan yapman lazim. biz görüp biz giriyoz zaten ben bile bugun girmişim 2 ico ya benim gibi bir sürü insan var sadece tr forumda yatırım yapacak adam gibi ico arayan.  bazen işte herşey iyi olur team iyi  olur whitepaper sağlam olur cok güzel sunum yapilir vs işte malin biri projenin  iletişim ve bounty managerligini alir bildiginiz projenin deyim yerindeyse içine sıçar ve gider. jamal'in bi ara ico lari öyle oluyordu bu lavukta öyle yapti projeyi artik sahibimiydi yoksa projeyi yönetsin diyemi tuttular bilmiyorum ama elie yüzüne bulaştirdi. bunun tam tersi etkisinide örneğin sylon reiste görebilirsiniz. proje yatırımı nı iddia ediyorum %30 etkiliyordur bu adam tek başına. bountye olan ilgiyi kariştirmiyorum bile. neyse geçmiş olsun sadece bug programi açik  kalacakmiş sanirim. 
hero member
Activity: 868
Merit: 502
amk cocugu ıyı kı cıkmısım zamanında ımzasından.bunun ılgılenmemesınden bellıydı serefsız

İlk defa senin küfür ettiğini görünce yüzümde gülücükler açtı.  Grin
o zaman ben hep kufredeyım ınsanları mutlu etmek guzel bır sey Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 896
Merit: 519
amk cocugu ıyı kı cıkmısım zamanında ımzasından.bunun ılgılenmemesınden bellıydı serefsız

İlk defa senin küfür ettiğini görünce yüzümde gülücükler açtı.  Grin
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadas nedir bu bounty meselesi boyle,surekli bir yan cizme zokam yapacaklari ise bende twitterdan kasiyordum,zaten son gunlerde birsey yayinlamiyorlardi belliydi bir yşklik yapacaklari
hero member
Activity: 868
Merit: 502
full member
Activity: 420
Merit: 108
İlk imza kampanyam fiyasko oldu...  Grin
Ne olur ne olmaz şu hafta periyodunu bitireyim de öyle kaldırayım diyorum, katılan ve imza konusunda tecrübeli diğer arkadaşlar, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, hemen kaldıracak mısınız, yoksa bekleyecek misiniz?
Benimde ilk imza kampanyamdı ama dediğiniz gibi fiyasko oldu.Yeni bir imza kampanyası bulana kadar bekleyeceğim.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
İlk imza kampanyam fiyasko oldu...  Grin
Ne olur ne olmaz şu hafta periyodunu bitireyim de öyle kaldırayım diyorum, katılan ve imza konusunda tecrübeli diğer arkadaşlar, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, hemen kaldıracak mısınız, yoksa bekleyecek misiniz?
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Ulan lale biz babanın hayrına mı senin reklamını yapıyoduk burda? Şimdi ne olacak bakalım
full member
BOUNTY kampanyasını iptal etmişler

Bounty Program Closed

Due to a low number of traffic received from the bounty campaigns and the huge amount of time and cost of running it so far
I have decided to close the bounty program.

All legit participants who were in the program before now will be compensated with some BetKing Bankroll Token after the ICO ends
in September.

The initial plan of allocating 1% of all tokens will not happen as the program is ending 5 weeks early.

However I will still keep the bug bounty program open and split 0.5% of tokens to the reporters in there.

The two most costly campaigns, in terms of management time, were the Bitcointalk signature campaign and the Twitter posting campaigns.
They also brought the least amount of traffic of any other marketing being done.

Also the recent forced rule changes on the forums and closure of threads made the whole thing even less effective as the ANN thread
is never able to be on the front page. Even though every other ICO has allowed this.

I will be sticking to the paid advertising on larger media sites instead.

The bounty website will be taken offline and the bounty thread closed later today.

I will update the OP and main site with these details now.

Thanks to everyone who supported the ICO so far.

Dean
Böyle olacağı belliydi.E artık imzayı taşımamızada gerek kalmadı öyleyse.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ulen var ya tam i çıktı bunlar neyse ben imzamı değiştiriyorum keşke daha önceden degiştirseymişim ann konularının kapandığı için beklenen trafik olmuyormuş ücretli reklam yapacaklarmış hep laf salatası
hero member
Activity: 896
Merit: 519
BOUNTY kampanyasını iptal etmişler

Bounty Program Closed

Due to a low number of traffic received from the bounty campaigns and the huge amount of time and cost of running it so far
I have decided to close the bounty program.

All legit participants who were in the program before now will be compensated with some BetKing Bankroll Token after the ICO ends
in September.

The initial plan of allocating 1% of all tokens will not happen as the program is ending 5 weeks early.

However I will still keep the bug bounty program open and split 0.5% of tokens to the reporters in there.

The two most costly campaigns, in terms of management time, were the Bitcointalk signature campaign and the Twitter posting campaigns.
They also brought the least amount of traffic of any other marketing being done.

Also the recent forced rule changes on the forums and closure of threads made the whole thing even less effective as the ANN thread
is never able to be on the front page. Even though every other ICO has allowed this.

I will be sticking to the paid advertising on larger media sites instead.

The bounty website will be taken offline and the bounty thread closed later today.

I will update the OP and main site with these details now.

Thanks to everyone who supported the ICO so far.

Dean
full member
Bu arada şimdi farkettim bounty paneli bakıma girmiş.Bakımdan sonra stakeler gelir belki.
Yarım saat önce baktığımda açıktı, şimdi kapanmış. Bence de onlar güncellenecek çünkü yarın da spreadsheet güncellenecek.
Aynen yarım saat önce bende girmiştim.Bu ICO dan çok ümitliyim.Biraz sorunsuz ilerleseler daha da iyi olacak.Yeni sayfa tasarımı yayınladılar.Çok iyi olmuş.
full member
Bu arada şimdi farkettim bounty paneli bakıma girmiş.Bakımdan sonra stakeler gelir belki.
Yarım saat önce baktığımda açıktı, şimdi kapanmış. Bence de onlar güncellenecek çünkü yarın da spreadsheet güncellenecek.
full member
full member
Pazatesi günü sıfırlanıyor.Stakeler dağıtılıyor.Yeniden sayım başlıyor.Ama geçen hafta stakeler spreadsheets te gözükmesine rağmen bounty paneline yansımadı.

Cok tesekkur ederim  Smiley bugun biraz mesaj atayim bari ama gerci adamlarin sayip saymadigida muamma.Bosladi epey isleri.
Uyarida bulunan arkadasada tesekkurler
Rica ederim Smiley Aman spam atmayın.Boşa gider valla stakeler.
full member
Pazatesi günü sıfırlanıyor.Stakeler dağıtılıyor.Yeniden sayım başlıyor.Ama geçen hafta stakeler spreadsheets te gözükmesine rağmen bounty paneline yansımadı.

Cok tesekkur ederim  Smiley bugun biraz mesaj atayim bari ama gerci adamlarin sayip saymadigida muamma.Bosladi epey isleri.
Uyarida bulunan arkadasada tesekkurler
full member
Arkadaslar bunlarin haftalik sayim.gunu nedir spam mesaj atiyoruz tamamlamak icin 15 bitti uzerine ciktim biraz sayilmazsa diye.Simdi hangi gun sifirlaniyor bu
Bence bunları yazma çünkü dev girip bakıyor translate ile.
full member
Arkadaslar bunlarin haftalik sayim.gunu nedir spam mesaj atiyoruz tamamlamak icin 15 bitti uzerine ciktim biraz sayilmazsa diye.Simdi hangi gun sifirlaniyor bu
full member
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bence bu proje truefliple birlikte başarılı olacak ikiside hali hazırda iyi bir geçmişe sahip,uzun vadede kazançlı olunabilir
Pages:
Jump to: