Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 13. (Read 25200 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
bounty sitesine giremiyorum. Bad login or password

ana konu kilitlenmiş. spreadsheette ismimi göremiyorum. iki gün önce kayıt olmuştum

var mı bilgisi olan?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Ana konuyu kitlediler ne olacak şimdi geri açılır mı yoksa yeni bir konu mu açarlar. Ana konuya mesajda atamıyoruz ICO için de iyi olmadı.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
17 sinden 24 une kadar olan donemde hesabına stake yatan var mı?spreedsheet te stakeler yazılı ama bounty hesabına islenmemiş ya da sadece benimki oyle?!?
full member
Activity: 420
Merit: 108
10 gündür falan takipçi sayım 250yi geçti. Ama hala 25 stake veriyor. Bunu pm atıp güncelemem mi gerekiyor?
Takipçi sayısı twitterı hesaba bağladın anda sabitleniyor.Yani istersen 2000 takipçin olsun hep 25 stakes alacaksın.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
İlk bu projenin imzasına girdim ama hep kırmızı yapmış beni hiç stake alamadım . Bende çıktım . Yönetici ilk zamanlar aktifdi ama uğramaz oldu .
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
10 gündür falan takipçi sayım 250yi geçti. Ama hala 25 stake veriyor. Bunu pm atıp güncelemem mi gerekiyor?
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ben 10 gün kadar önce girdim, yani geçen hafta tam haftamdı, bu sabaha kadar bansız ve kabul edilenlerde olmama rağmen hiç stake görünmüyordu ancak spreadsheets güncellenmiş ve stake yansımış. Fakat bounty web sayfasına girdiğimde orada stake hala sıfır görünüyor, tek tabanca olunca bu tarz durumların oluşumundan kaçınmak malesef imkansız gibi bir şey.
hero member
Activity: 504
Merit: 500
Twitterinda kalmaya devam ediyorum fakat adamlar çok uzun aralıklarla güncelliyor heradle kağnı hızında alıyoruz stake leri. beklediğimize değer de inşallah işe yarar bişeyler gelir zaten birini banlamışlar hesabın
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Dev tam bir ıslak odunla dövülmelik ya. Allahtan bu sefer güncellemiş yoksa döner bıçaklarını çıkarmıştım.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Diğerleri gibi çabucak caymadım. 2 haftadır bekliyorum güncellenmesi için şimdiye 30 stakeyim olacaktı. Umarım kaynamaz. Biraz daha bekliyecem yoksa çıkacam bende.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Arkadaşlar bu Twitterdan neden stake kazanamıyorum.Twetleri rt liyorum ama gelen bişey yok.
gelir sabret guncelleme yaparlar bir gun .arkadas tek tabanca calıstıgı ıcın acayip yavas namusuz Cheesy Cheesy
Arkadaş sesimi duymuş galiba.Şimdi baktım twitterdan 60 stakes gelmiş Wink Cheesy

valla bi tuhaf, bir düzeliyor bir göçüyor, sistem,benimde twitterı sıfırlamıştı, tekrar  düzelmiş, stakeler gözüküyor

dev twitter botunun artık sorunsuz çalıştığını saat başı güncelleme yaptığını söylemişti.
geçtiğimiz hafta evini falan taşıyormuş da o yüzden ilgilenememiş. fakat artık bir sorun yaşanmayacağını söylüyordu global başlıkta.
twitter in sorunsuz çalışması sevindirici. bol bol twitlese de bol bol stake alsak. sig. camp bounty list aktif katılımcı sayısı epey azalmış umarım iyi bir ödül alırız buradan.
full member
Arkadaşlar bu Twitterdan neden stake kazanamıyorum.Twetleri rt liyorum ama gelen bişey yok.
gelir sabret guncelleme yaparlar bir gun .arkadas tek tabanca calıstıgı ıcın acayip yavas namusuz Cheesy Cheesy
Arkadaş sesimi duymuş galiba.Şimdi baktım twitterdan 60 stakes gelmiş Wink Cheesy

valla bi tuhaf, bir düzeliyor bir göçüyor, sistem,benimde twitterı sıfırlamıştı, tekrar  düzelmiş, stakeler gözüküyor
Konuda cuma gününde sonra kayıt olursak postların pazartesinden itibaren sayılacağı yazıyor.Peki bu kayıt bounty mi yoksa imza kampanyasına mı ? Eğer imza kampanyasıysa hafta sonu attığım 20-25 post boşa  gitti demek ki. Embarrassed Cumartesi katıldım imza kampanyasına.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

full member
full member
Activity: 210
tesekkurler guzel ceviri olmus
hero member
Activity: 700
Merit: 550
bu ico başlayıncaya kadar birçok farklı proje çıktı piyasaya. son günlerde özellikle Edgeles projesinden sonra bet-dice projelerinde gözle görülür bir artış oldu ama bu proje biraz tarihi gecikti sanki. sosyal medyada da eskisi kadar aktif değiller sanki.

Sosyal medyada aktif olmamalarının sebebi pre-ICO'nun bitmesi ve sitenin gelişimi için uğraşmaları.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bu ico başlayıncaya kadar birçok farklı proje çıktı piyasaya. son günlerde özellikle Edgeles projesinden sonra bet-dice projelerinde gözle görülür bir artış oldu ama bu proje biraz tarihi gecikti sanki. sosyal medyada da eskisi kadar aktif değiller sanki.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bunlarin yayinladigi bounty dosyasi nerede arkadaslar oradan stake sayimi bakacagim

Dosya değil panelleri var. https://bounty.betking.io/
Bounty kampanyasına girmeden önce üye olmanız lazımdı
spreadsheet soruyordum sagolsun bir onceki sayfada vermis arkadas
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Bunlarin yayinladigi bounty dosyasi nerede arkadaslar oradan stake sayimi bakacagim

Panel var fakat insanların diğer katılımcıları da görebilmesi için spreadsheet de yapılmış.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280

Pages:
Jump to: