Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]Cardstack: Blockchain+Tally Protokol Deneyim Katmanı - page 2. (Read 1290 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
Artık bountyden para kazanmak hayal oldu gibi %1 verıyorlar zaten kaç aydır insanlar ımzasını taşıyor, adam gibi 1-2 icoya gırsen imzadan alacağından çok daha fazla alırsın gerçekten
member
Activity: 714
Merit: 82
4 aydır imzada zaman öldürdüm. tahmim 100 dolarlık bir token gelecek.

fakat cardstack projesi sağlam görünüyor. 17.000 kişi sanırım yatırım yapmak için şimdiden kyc yapmış.

en azından elimize geçecek tokenin borsalarda uzun vadede ciddi rakamlara ulaşma ihtimali olabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
İmzasına girmediğim için pişman olduğum projedir kendileri zamanında repuxda 4 haftalık imzam var diye şu canım projeye girmedim şimdi kafamı duvarlara vuruyorum adamlar 27 milyon dolar toplamışlar 24 ünde satış var 30 günlük periyot sonunda satılmayan tokenlerinde yakılacağı bilgisi verildi Telegramdan iyi imzalar güzel gelirler inşallah repux da Allah’ın belası 4 ay a 20 dolar verdi

Hocam girsen ne olacak 4 ay geçti imzadayım hala bekliyoruz zaten ödül totalde 200k dolar falan diye hatırlıyorum ve bir çok katılımcı var, yani emin ol buda repux gibi olacak
full member
Activity: 462
Merit: 107
İmzasına girmediğim için pişman olduğum projedir kendileri zamanında repuxda 4 haftalık imzam var diye şu canım projeye girmedim şimdi kafamı duvarlara vuruyorum adamlar 27 milyon dolar toplamışlar 24 ünde satış var 30 günlük periyot sonunda satılmayan tokenlerinde yakılacağı bilgisi verildi Telegramdan iyi imzalar güzel gelirler inşallah repux da Allah’ın belası 4 ay a 20 dolar verdi

Yine de takip edebildiğim kadarıyla cardstack çok fazla bir miktar dağıtmayacak.Tabii ki repux ile karşılaştırdığımız zaman dağıtılacak para biraz yüksek. Smiley Yine de canınızı sıkmayın bu işler biraz da şans işi.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Sanırım bitti değil mi Cardstack kampanyası. Herhangi bir güncelleme ya da duyuru gibi bir şey göremedim İngilizce kampanya sayfalarında ama
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
member
Activity: 714
Merit: 82
kampanya çok uzun sürdü hala ne kadar süreceği belli değil.

artık sıkılmaya başladım, 4 aydır imzasındayım.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Cardstack'ın bir kaç bounty kampanyasına ben de katılmıştım dediğiniz gibi bayadır devam ediyor ne zaman biteceği belli mi acaba kampanyanın?
sr. member
Çok uzun sürdü ama hardcap yapsa bile ödül miktarı çok düşük ve katılımcı çok fazla, keşke ödül havuzunu arttırsalardı.Bu kadar uzun süreceğini bilseydim hç bulaşmazdım
member
Activity: 490
Merit: 16
Cardstack yüzümüzü güldürecek galiba en büyük şansım repuxdan çıkıp buna girmek olmuştur inşallah icodropstaki bilgi doğruysa 27 milyon dolar toplamışlar son satış da 24 Mayıs’ta başlıyor umarım kazançlı bir bounty olur
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Hala belirsiz sanıyorum ico tarihi, çok fazla uzattılar ico sürecini. Belkide preden hardcap yapacaklarını düşünüyorlar
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
bu cardstack projesi iyi bir projeye benziyordu arkadaşlar son incelediğimde, whitepaper ve ekip bana oldukça güçlü görünüyordu. ama ico sürecinin belirsizliğinden dolayı askıya almıştım. son durum nedir bilmiyorum, ama listemde duruyor. şahsen ileride umut vadeden bir proje olarak görüyorum.
member
10 mayıs tarihinde c kısmının whitelisti açılıyor sanırım ama token dağıtımı ne zaman olacak bilemiyorum şuan batch b de 6.5 milyon doları 6 dakika da topladığı verilmiş bilgi olarak batch a ve batch c hakkında Bilgi sahibi değiliz benim bildiğim 15 haftadır imzasındayım umarım 1000 dolar falan kazandırır da 4 aydır beklediğime değer
member
hala bir gelişme yok sanırım cardstackta napacaz bilemiyorum repuxdan çıktım buna girdim adamlar tokenleri dağıtacaklar nerdeyse bizde ne bir gelişme var ne haber öyle her hafta stake kasıyoruz sonunda gelecekse 100 dolar hiç gelmesin anasını satayım emeklerimiz boşa gitmesin gün geçtiktçe imzasına giren çoğalıyor kıçı kırık member hesapla düşüyor ortalamamız hero hesap olsam yarısını almıştım herhalde bu kadar haftayla bountyinin  Grin
sr. member
Hala belirli birşey yok 2018 i bu imza ile tamamlayacağız herhalde, ödül iyi olsa gam yemicem de girdik çıkamıyoruz. Geçen sordum telegramda çıksam stakeler ne olur diye silinir dediler o yüzden tıkıldık kaldık
member
Arkadaşlar imzasında olduğum cardstack ico su ne zaman başlayacak bilen var mı kimseden ses soluk çıkmamış baya da geriye gitmiş herhalde bu konu cardstack hakkında gelişmeleri takip eden varsa paylaşırsa sevinirim bu arada 6.5 milyon dolar toplandı yazmış Telegram admini ama ne kadar doğru bilemiyorum ben satış Yok diye biliyorum şuan
sr. member
Telegramdan sorabilirsiniz bir sorun bakalım ne cevap verecekler size çünkü benim hatırladığım 6 Mart’ta ico başlamış olmalıydı ama şimdi TBA yazıyor bu da yeni moda oldu herhalde insanları bekletmek
yok 6 martta ön satış başladı ve ico ana satışının tarihi netleşmedi sadece 2018 ilk çeyreği diyorlar. O zaman imka kampanyasını uzatacaklar demekki, bari ödül miktarını arttırsalar zaten düşük birde uzuyor
member
Activity: 476
Merit: 31
Telegramdan sorabilirsiniz bir sorun bakalım ne cevap verecekler size çünkü benim hatırladığım 6 Mart’ta ico başlamış olmalıydı ama şimdi TBA yazıyor bu da yeni moda oldu herhalde insanları bekletmek
full member
Activity: 322
Merit: 100
6 hafta imzalara stake sayılmış ve hala satış tarihi belli değil, ne dersiniz daha ne kadar devam edecek belirsizlik çok merak ediyorum

Aynen hocam bende çözemedim bir tedirginlik içindeyim imzasına girdiğimden neden böyle bir şey oldu ne topladıkları para var ortada ne bir net tarih çözemedim
sr. member
6 hafta imzalara stake sayılmış ve hala satış tarihi belli değil, ne dersiniz daha ne kadar devam edecek belirsizlik çok merak ediyorum
Pages:
Jump to: