Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]Cardstack: Blockchain+Tally Protokol Deneyim Katmanı - page 6. (Read 1290 times)

member
Activity: 714
Merit: 82
beyler projeyi anlayan var mı? halk diliyle özetleyebilecek var mı? nedir bu projenin numarası?
full member
Activity: 266
Merit: 242
KYC ilk adımı olarak [email protected] eposta atın arkadaşlar, sizleri listeye alsınlar. Ben attım e-postayı katılmayacak olsanız bile atın kenara dursun
full member
Cardstack , blok zincir teknolojisini kullanılabilir ve ölçeklenebilir hale getiren devrim niteliğinde bir deneyim katmanıdır
https://medium.com/cardstack/introducing-cardstack-5926b4b9870f
full member
Bounty ödülleri çok düşük kalmış ama hardcap yapacağını düşündüğüm bir proje. Çeviri bayağı zorlamıştır ama gayet güzel olmuş.

Evet hocam ödüller dediginiz gibi düşük ama proje güzel duruyor. Olumlu ve destekleyici yorumunuz için teşekkürler
full member
full member
https://concourseq.io/Q/CardStack
ConcourseQ, ICO'ları araştıran ve inceleyen ortak bir inceleme topluluğu. Bir hesap sahibi olan herkes sayfanıza bilgi gönderebilir ve CardStack eklenmiş
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Gördüğüm kadarıyla bu projenin yapılması kolay değil. Konsept olarak geliştirilebilirse çok iyi. Umarım proje gelişimini tamalayabilmesi için iyi yatırım alabilir, böylece proje sağlam yapılabilir.
sr. member
Yinemi beni kullanmışlar hayret birşey bu adamlar resmen beni takip ediyor, bir önceki imzada 3-4 kişi vardı benim profili kullanan hepsini rapor ettim zorla diskalifiye ettirdim ama bu kadar kısa sürede hemen kene gibi yapışmışlar yine daha 2 gün oldu imzaya gireli.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Bounty'de hidrocop'un kullanici adi baska bir sekilde taklit edilmeye çalisilmis haberiniz olsun, listeye bir bakin bosuna emekler gitmesin.

bu şerefsizin eth adresine baktım da bayağı taklit yoluyla kazanmış herhalde aslında bu üyeler banlanmalı forumdan da adam kendi idsini vermiyor ki sadece eth adresini yazıyor ya ne adi adamlar var ya . hidro şikayet et knk
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bounty'de hidrocop'un kullanici adi baska bir sekilde taklit edilmeye çalisilmis haberiniz olsun, listeye bir bakin bosuna emekler gitmesin.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bounty ödülleri çok düşük kalmış ama hardcap yapacağını düşündüğüm bir proje. Çeviri bayağı zorlamıştır ama gayet güzel olmuş.
full member
Blockchain'de Bir Milyar Kullanıcının Nasıl Elde Edileceği: Bölüm 2

https://medium.com/cardstack/how-to-get-one-billion-users-on-blockchain-part-2-6986b1e51866
full member
Blockchain'de Bir Milyar Kullanıcının Nasıl Elde Edileceği: Bölüm 1

https://medium.com/cardstack/how-to-get-one-billion-users-on-blockchain-part-1-630b470696ad
member
Activity: 378
Merit: 11
Bende wepowerdan sonra bunun imzasına girecegim süre henüz belli degil ama projeyi bende inceledim güzel bir projeye benziyor.
sr. member
Evet henuz tarihler belli degil, arkadasin dedigi gibi uzunda surebilir ama ben projeyi cok begendim. Daha once bitclave imzasinda 5-6 ay kaldim. Begendiğim projede zamana cok aldiris etmem ben

Cardstack ile , son kullanıcılar, ayrı bulut abonelikleri veya hizmet tokenleri karmaşasından endişe duymadan çoklu uygulamalardan veya dApps'lerden gelen özellikleri karıştırıp eşleştirebilir. Bu da heyecan verici olan bir şey
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Ödül miktarı çok düşük arkadaşlar neden stakeniz varken başka kampanyaya girmeye çalışıyorsunuz pek bir anlam veremedim.

Hocam odul miktari dusuk ama insallah imzaya girecek olan sayisida dusuk olur. Malum bounty icin ne kadar az imza o kadar cok kâr demek. Stake varsa cikmak repux icin cok uzayacagi icin olabilir ben 2 haftalik stakelerimi yaktim repuxda buna gectim. Ha bu arada ali abi bunun tahmini imza suresi kac hafta

CardStack'ın daha ne zaman satılacağı belli değil kim bilir kaç ay sürecek bir proje dolayısıyla bitmek üzere olan bir imzadan çıkmak pek mantıklı değil. Üç haftası geçtiyse ben başka kampanyaya geçmem örneğin CoinMetro'da mutluyum şu an.
member
Activity: 490
Merit: 16
Ödül miktarı çok düşük arkadaşlar neden stakeniz varken başka kampanyaya girmeye çalışıyorsunuz pek bir anlam veremedim.

Hocam odul miktari dusuk ama insallah imzaya girecek olan sayisida dusuk olur. Malum bounty icin ne kadar az imza o kadar cok kâr demek. Stake varsa cikmak repux icin cok uzayacagi icin olabilir ben 2 haftalik stakelerimi yaktim repuxda buna gectim. Ha bu arada ali abi bunun tahmini imza suresi kac hafta
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Ödülün %1 olması ve çok alt dala ayrılıyor olması hoş olmuyor, 4 ana dal yap geç zaten az bir ödül veriyorsun ama hardcap yapma ihtimali büyük olan bir proje. Abimede teşekkürler tercüme ve erken konu açtığı için eskiden hiç haberimiz olmuyordu

Bende dusunmuyor degilim aslinda repuxdan cikip buna girmeyide 3 haftalik stakeler var ve ben sanirim sonuna kadar repuxda kalicam bu kampanyaninda hardcap yapmasi buyuk olasilik bencede. Aliyagiz a emekleri icin tesekkurler.
Pages:
Jump to: