Pages:
Author

Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥 - page 2. (Read 18433 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110
konuyu acan arkadas gelısmeler neler ? en son 20 gun once yazmıssın. 7 000 tl lık aldık on ıcodan ama ne olacak merak edıyorum ..

ICO sona erdi ve toplam 14 Milyon dolar yatırım topladı Spotcoin. Proje hakkında benden daha bilgili olan bir arkadaş var. Hem Spotcoin Türkiye Admini ve ekiple sürekli görüşüyor. Yazayım kendisine ben, buraya detaylı olarak gelişmeleri yazsın. Birkaç saate detaylı bilgi verir merak eden herkese.
full member
Activity: 672
konuyu acan arkadas gelısmeler neler ? en son 20 gun once yazmıssın. 7 000 tl lık aldık on ıcodan ama ne olacak merak edıyorum ..
copper member
  Spotcoin kısa süre içerisinde borsa açıklaması yapmaya hazırlanıyor. G0blin ekibi bounty ödüllerini açıklayacak en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar. Umarım kazançlı bir proje olur, borsa açıklaması yapıldığında bu başlıktan detaylı bilgileri sizinle paylaşacağım.

copper member

Bu projenin ICO Manageri olan Koreli arkadaş değişik bir sistemle çalışıyor. Fiyatı düşürürse değere bakmadan satan bounty hunterlar düşürecek gibi görünüyor. İlk anda düşecektir çünkü 577000 dolar dağıtılıyor ICO fiyatına göre. Bountyde dağıtılan tokenler ucuza toplandıktan sonra gerçek potansiyeline kavuşacağını düşünüyorum.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
eğer bu coin çıkarsa borsadan alırım daha neonun son zamanlarda ilk çıktığında para edip o fiyatta kalabilen bir coini olmadı ama sepetimde olsun bir miktar belli olmaz.

Bence Spotcoin sizi yanıltacak, ekibi takip ettiğim kadarıyla çıkış fiyatının altına indirmeyeceklerini düşünüyorum en azından diğerleri gibi 10 da 1'ine düşme gibi bir durum olmayacak gibi.
jr. member
Activity: 142
Merit: 1
eğer bu coin çıkarsa borsadan alırım daha neonun son zamanlarda ilk çıktığında para edip o fiyatta kalabilen bir coini olmadı ama sepetimde olsun bir miktar belli olmaz.
copper member
ICO satışı hayırlısıyla sona erdi,şimdi finans tarafının yaptığı çalışma akabinde tokenların mint edilmesi ve hak sahiplerine dağıtılması işi var ve en kısa sürede yapılacak.
Destek veren tüm yatırımcı ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz .

Yollayın bir an önce insanların parasını, adamın asabını bozmayın. Grin Şaka bir yana çok başarılı bir ICO yaptılar bence, inşallah dump yemezler borsaya girdiklerinde.
newbie
Activity: 106
Merit: 0
ICO satışı hayırlısıyla sona erdi,şimdi finans tarafının yaptığı çalışma akabinde tokenların mint edilmesi ve hak sahiplerine dağıtılması işi var ve en kısa sürede yapılacak.
Destek veren tüm yatırımcı ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz .
copper member
Hayırlı olsun hemde 5 gün gibi kısa bir sürede bu satışa ulaşmışlar helal.olsun. şimdi token leri bekleme zamanı nr zaman dağıtacaklar hocam Cheesy

Onunla ilgili henüz bir netlik yok.Smiley Burada duyuracağım dağıtım ile ilgili net bir bilgi paylaşıldığında. g0blindeki arkadaşlar hesaplamaları yapıp spotcoin ekibine yollayacak, akabinde dağıtım Spotcoin takımı tarafından gerçekleştirilecek. Toplam 577.000 dolarlık token dağıtılacağını da hatırlatayım.
member
Activity: 602
Merit: 12
Hayırlı olsun hemde 5 gün gibi kısa bir sürede bu satışa ulaşmışlar helal.olsun. şimdi token leri bekleme zamanı nr zaman dağıtacaklar hocam Cheesy
copper member

Spotcoin satışlarıyla ilgili resmi açıklamayı yaptı. Projenin CEO'su Timothy Glick tarafından yapılan açıklama medium platformunda yayınlandı.

https://medium.com/spotcoin/weekly-roundup-october-27th-627583edde18  linkinden satış sonuçları ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.
copper member
  Spotcoin ICO sona erdi ve proje 14 milyon dolar civarında yatırım aldı. Projenin ICO ve bounty programına katılan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.
copper member

Spotcoin ICO'da son 2 güne giriliyor. Projenin bugün almış olduğu yatırım miktarı gayet iyi seviyede. An itibariyle 11.5 Milyon doları devirdiler. Son 2 gün bakalım nasıl bir performans gösterecekler, hep birlikte göreceğiz.

copper member

Spotcoin ICOnun 3. gününde 8,5 milyon dolarlık yatırım baremine geldi. Aldıkları yatırım ile ilgili günlük olarak buradan bilgi paylaşmaya devam edeceğim.

copper member
7m $ a yaklaşmış bulunmaktayız .
Softcap geçildiği için proje ve ekip çalışmaya devam edecek.
Umarım borsaya girdiğinde daha düşük fiyattan coinleri alırız diye düşünüp ICO da yatırımı tercih etmeyen arkadaşlar trene binmek için geç kalmamışlardır   Smiley
Borsa olarak kendi token holderlarına şirket gelirlerinden ve işlemlerden GAS olarak pay vereceği için ileride tercih sebebi edilen bir borsa olacağı aşikar .

Ben de proje yetkililerini tanıyan, kendileriyle birebir yüzyüze görüşmüş biri olarak Spotcoini destekliyorum.  Smiley Umarım biraz daha yatırım alır çünkü projelerin sürekliliği aldığı yatırımlarla doğru orantılı olarak ilerliyor. Zaten büyük bir mining tesisleri olduğunu ve devlet destekli olarak yollarına devam etmeleri sebebiyle gelecekte kripto varsa spotcoinin de bu piyasada sürekli olacağını düşünüyorum. Yolları açık olsun.
newbie
Activity: 106
Merit: 0
7m $ a yaklaşmış bulunmaktayız .
Softcap geçildiği için proje ve ekip çalışmaya devam edecek.
Umarım borsaya girdiğinde daha düşük fiyattan coinleri alırız diye düşünüp ICO da yatırımı tercih etmeyen arkadaşlar trene binmek için geç kalmamışlardır   Smiley
Borsa olarak kendi token holderlarına şirket gelirlerinden ve işlemlerden GAS olarak pay vereceği için ileride tercih sebebi edilen bir borsa olacağı aşikar .
copper member
2. gün itibariyle 6,3 milyon dolardan gidiyorlar ki şu piyasa için hayli iyi bir rakam. Takip edebildiğim kadarıyla hayli özverili bir ekip var bu işin arkasında. Ben halen hardcap hedefini gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum.

6.6 milyon dolar olmuş ilk günün sonunda. Bakalım 3 gün kaldı satışların tamamlanmasına, ben de hardcaptan çok ümitliydim ama yavaş kaldılar gibi biraz. Çok çalıştılar gerçekten, telegramda bile 10 adminle hizmet veriyorlar.  Smiley Hardcap yapamasalar da ileride isimlerini duyuracaklarını düşünüyorum.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
2. gün itibariyle 6,3 milyon dolardan gidiyorlar ki şu piyasa için hayli iyi bir rakam. Takip edebildiğim kadarıyla hayli özverili bir ekip var bu işin arkasında. Ben halen hardcap hedefini gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum.
copper member
Adını her yerde gördüğüm ve ciddi yatırımlar yapan bir porje ayrıca neo yabanlı olması ilgi çekiyor hardcap biraz zor ama iyi yatırım alacağı kesin

Simple liquidity dediler, çokta çalıştılar bakalım nasıl bir performans gösterecekler hep birlikte göreceğiz. Smiley İnşallah ICO süresinde gösterdikleri ciddiyeti ürün geliştirmede de gösterirler. Ciddi bir ekip, ters zamanda ICO yaptılar ama başarılı olacaklarını düşünüyorum.
member
Activity: 602
Merit: 12
Adını her yerde gördüğüm ve ciddi yatırımlar yapan bir porje ayrıca neo yabanlı olması ilgi çekiyor hardcap biraz zor ama iyi yatırım alacağı kesin
Pages:
Jump to: