Pages:
Author

Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥 - page 5. (Read 18433 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110
kar payı tokenı bu da.kar payını nasıl dagıtacak neye gore.bırı acıklayabılrı mı ?

Projenin birkaç ayağı var ve temettü dağıtımı muhtemelen yapacakları kara bağlı olarak dağıtılacak, spotpay sistemi, yüksek ölçekli borsa vb. gibi hizmetlerden kar edecekler doğal olarak. Ayrıca Spotcoinde devlet destekli mining tesisi de var, dağıtacağı temettünün bir çoğunun şimdilik buradan sağlanacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 672
kar payı tokenı bu da.kar payını nasıl dagıtacak neye gore.bırı acıklayabılrı mı ?
copper member

Spotcoin whitelist kaydı açıldı. 1250 kişinin kayıt yapabileceği ön satışlar için 1 SPOT=0.4 Dolar olarak değer biçilmiş durumda. Katılım düşünen arkadaşlar için bir önceki yazdığım mesajımı okumanızı öneririm.
copper member
whiteliste nasıl katılıyoruz bir miktar almak istiyorum uzun zamandan beri ilk defa icoya katılacağım neo diye katılmak istiyorum.

whitelist nedir tam olarak

Öncelikle https://www.spotcoin.com adresinden üyelik işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra yarın saat 17:00 civarı 'whitelist register' kısmı aktif olacak sitede pre ico kisminin oldugu yerde.

KYC işlemini yaptığınızda yatırım yapabiliyorsunuz.

member
Activity: 240
Merit: 10
whiteliste nasıl katılıyoruz bir miktar almak istiyorum uzun zamandan beri ilk defa icoya katılacağım neo diye katılmak istiyorum.

whitelist nedir tam olarak
copper member

Spotcoin ön satışları öncesi whitelistini yarın açacak. %20 bonus kampanyasıyla start alacak ön satışlara katılmak isteyen arkadaşların whiteliste kayıt olmasını öneririm. Projenin NEO platformlu olduğunu hatırlatayım tekrar. Ekip gerekli yatırımı alacaklarına inanmış durumda, ön satışlar az çok bize fikir verecek. Aşağıdaki resimde duyurularını yaptılar.

member
Activity: 162
Hocam ellerine sağlık spotcoin çok başarılı bir proje olacağa benziyor iyi bir ekipte kurmuşsunuz yatırım yapmakta fayda olacağını düşünüyorum teşekkürler
copper member

Spotcoin cüzdanlarında Effect.AI bulunduranlara da bir airdrop programı düzenlemiş durumda. Cüzdanlarında effect.ai bulunduran arkadaşların airdrop kampanyasını incelemelerini öneriyorum. Her 2 projenin de NEO tabanlı olması sebebiyle bu ortak çalışmayı yapma kararı aldıklarını düşünüyorum.

effect  bounty ödülleri gelmiş. dişe dokunur bir airdropsa boş geçemeyelim . link varmı göz atalım

Not sure how to participate?

1. Go to Spotcoin.com and register or login to your account (on June 4th at 18:00 GMT+4).

2. Fill the pop-up with your Telegram user name (without @ symbol), your non-exchange wallet adress and wait until the system notifies that you have successfully reserved spot tokens!

Böyle bir açıklama yapılmış telegram kanallarında. Spotcoin.com adresine girip üye oluyorsunuz, telegram adresi ve effect tokenlerinizin olduğu cüzdan adresinizi yazıyorsunuz. 50 spotcoin yani 25 dolar veriyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

Spotcoin cüzdanlarında Effect.AI bulunduranlara da bir airdrop programı düzenlemiş durumda. Cüzdanlarında effect.ai bulunduran arkadaşların airdrop kampanyasını incelemelerini öneriyorum. Her 2 projenin de NEO tabanlı olması sebebiyle bu ortak çalışmayı yapma kararı aldıklarını düşünüyorum.

effect  bounty ödülleri gelmiş. dişe dokunur bir airdropsa boş geçemeyelim . link varmı göz atalım
member
Activity: 602
Merit: 12
private satışta baya yatırım toplamşılar. Bence en coinlerin listesine gireceğini düşündüğüm bir proje. Bakalaım normal satış 'ta ne toplayacaklar hepimiz göreceğiz
copper member

Spotcoin private sale satışlarını bitirmiş durumda. Şuanda ön satış ve ICO satışlarına hazırlanan projenin private satışlarında başarılı bir yatırım süreci geçirdiklerini ve yatırım hedeflerine ulaştıklarını belirtmek istiyorum. g0blin tarafından yürütülen reklam kampanyası da başarıyla devam ediyor şuanda. 
copper member

copper member
Hocam öncelikle ellerinize sağlık nerde kaliteli proje var siz ordasiniz maşallah :] spot coin çok başarılı bir proje olacak yazın bir köşeye. Ekibi de çok başarılı

Teşekkür ederim. O sizin güzel bakmanızla akalı.  Smiley projeden çok umutluyum, piyasalar biraz sıkıntılı olsa da spotcoinin başarılı olacağını düşünüyorum. Satışlar başladığında az çok fikir edinebileceğiz hepimiz.
member
Activity: 602
Merit: 12
Hocam öncelikle ellerinize sağlık nerde kaliteli proje var siz ordasiniz maşallah :] spot coin çok başarılı bir proje olacak yazın bir köşeye. Ekibi de çok başarılı
member
Activity: 162
Ben en yakın zamanda kayıt yapacak hocam iyi kazandırıyor
copper member

Spotcoin 28 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında yapacağı Airdrop programının detaylarını açıkladı. Buna göre aşağıda paylaştığım resimden airdrop ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorular için 7/24 Telegram kanalından hizmet vermekte Spotcoin yetkilileri.

copper member

Projenin sanırım 5 haftası daha var. Satışlarına geç başladılar piyasa şartları sebebiyle, satışları bitene kadar da devam edeceğini düşünüyorum kampanyanın. Benim düşüncem Haziran sonuna kadar devam edebilirler, detaylı bilgiyi g0blin resmi sitesinden alabilirsiniz.
member
Activity: 152

KAç haftası kaldı biliyor musunuz twitter bounty'ye katılmak istiyorum ama bitti gibi anladım ben bounty
copper member

Rapor isteniyor ve belirli aralıklarla açılan rapor girişleri mevcut diye biliyorum. Kampanyanın bounty programı g0blin üzerinden yürütülüyor.

http://www.g0blin.com/spotcoin/ adresinden kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
member
Activity: 518
Merit: 15
Bounty leri hakkında bir sorum var. Facebook veya twitter kampanyaları için haftalık rapor yapmak gerekli mi? Yoksa kendileri mi hesaplıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?
Pages:
Jump to: