Pages:
Author

Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥 - page 3. (Read 18433 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110
  Spotcoin ICO başladı. Satış barını da yayınlamışlar kampanyanın, şuanda alınan yatırım toplam 6.1 milyon dolar görünüyor. Bu da projenin softcapi geçtiğini gösteriyor. Projenin hardcap değerinin 30 Milyon Dolar olduğunu hatırlatmak istiyorum. 5 gün sürecek satışlar sonunda satılmayan tokenlerin yakılacağı bilgisi paylaşıldı.

jr. member
Activity: 896
Merit: 9

Spotcoin ICO yarın başlayacak ve Cuma günü sona erecek arkadaşlar. ICOya katılmayı düşünen arkadaşlar bir üst mesajdaki arkadaşımızın teklifini değerlendirebilir, fiyatı da makul yazmış. Erken bir hardcap gelebilir projeden, muhtemelen çoktan yatırım anlaşmalarını tamamladılar.

bende erken bir hardcap bekliyorum Spotcoin ekibinden, 5 gün sürmeyebilir bile ico süreci. Umutlu olduğum bir proje umarım beklentilerimizin karşılığını alırız.
copper member

Spotcoin ICO yarın başlayacak ve Cuma günü sona erecek arkadaşlar. ICOya katılmayı düşünen arkadaşlar bir üst mesajdaki arkadaşımızın teklifini değerlendirebilir, fiyatı da makul yazmış. Erken bir hardcap gelebilir projeden, muhtemelen çoktan yatırım anlaşmalarını tamamladılar.
full member
Activity: 672
ELIMDEKİLERİ satıyorum almak ısteyen imzamdakı konuya bakabılır
copper member
  Spotcoin whitelist an itibariyle açıldı. https://medium.com/spotcoin/spotcoin-ico-whitelist-opens-today-1b965020f15 linkinden ICOya katılım için yapılması gerekenleri inceleyebilirsiniz.

ICO fiyatının 0.5 dolar olarak belirlendiğini ve 22-27 Ekim arası satışların süreceğini hatırlatmak istiyorum. Yani ICO sadece 5 gün sürecek.

full member
senelerce bekleyecez bu mk ıcosunu herhalde

Bu proje kazandıracak gibi görünüyor o sebeple hiç canını sıkmamanı öneririm. Byron diye bir koreli satışı organize ediyor, zaten paraları da var. Hardcap yapan projeleri görüyoruz, darmadağın oldular. Beklemeleri daha iyi, piyasalar biraz düzelsin kazandırsın ki daha fazla küfür etme, moralin yerine gelsin.  Smiley
INSALLAH GORECEZ BAKALIM .bunun ıco zamanıda dolar bızde 4 tl ydı yahu sımdı 6,5 kafadan %50 kar yapıcaz zatende cıksa bı keske Cheesy
member
Activity: 602
Merit: 12
Oldukça başarılı bir proje son zamanları  en iyi projelerinden biri olan ubex den bile iyi diyorlar bakalım satış zamanlarında ne yapacak.
copper member

Bu proje kazandıracak gibi görünüyor o sebeple hiç canını sıkmamanı öneririm. Byron diye bir koreli satışı organize ediyor, zaten paraları da var. Hardcap yapan projeleri görüyoruz, darmadağın oldular. Beklemeleri daha iyi, piyasalar biraz düzelsin kazandırsın ki daha fazla küfür etme, moralin yerine gelsin.  Smiley
full member
copper member

Spotcoin bounty kampanyası bildiğiniz gibi sona erdi. Bu sebeple g0blin şuanda cüzdan bilgisi talep ediyor bounty hunterlardan. Kampanyaya katılan arkadaşların g0blin.com adresini ziyaret edip cüzdan bilgilerini girmeleri gerektiğini hatırlatmak istiyorum.
copper member

g0blin platformundaki bounty programı bu sabah itibariyle sona ermiştir. Bounty programına katılan arkadaşlar stakelerini ara ara kontrol edebilirler. Spotcoin henüz ICO satışlarına başlamadı bu bilgiyi de vermek istiyorum. stormturk spotcoinin Türk adminlerinden, sorularınızı bu başlıktan cevaplandırmaya çalışacak.
full member
hala bır haber yok .ne beklıyorlar hala
copper member

Yukarıda yazan arkadaş Spotcoinin kanal admini, proje ile ilgili güncellemeler olduğunda burada paylaşacak. Kısa süre içerisinde bir hareket gelecek diye tahmin ediyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 189
valla spot uzattıda uzattı, bounty tokenları unuttu millet resmne, bakalım ico süreci ne zaman bitecek. can sıkmaya başladı iice
newbie
Activity: 106
Merit: 0
Takip edemeyen arkadaşlarımız olabilir en son ASURA ile stratejik ortaklık anlaşması yapıldı ve bunun akabinde bir airdrop düzenlenmesi planlanıyor .
Asura veya Spotcoin tarafında veya 2 yönlü yapılabilir.Şu an için tam bir bilgi verilmediğinden fazla işin detayına giremiyorum ama gündemde böyle bir aktivite yapılacak şekilde gözüküyor .
newbie
bunlarda sıktı artık.bı dunya para ytrdık bekleyıp duruyoruz.tam ıco zamano btc artısı varken. 1 ay sonra da altcoın rallısı baslar.bunlar ne zaman ıco yapcak sıkıldık artık

Bekleme süreci hepimiz için biraz sıkıcı olabilmekte ama yöneticiler ICO etabı haricinde Karadeniz NEO oluşumununda başını çekmekteler ve bununla ilgili çalışmaları ve sürekli olarak yeni ortaklıkları var,
başlangıç olarak işler biraz uzamış olsada ICO dan sonra herşeyi daha sağlam temeller üzerinde inşa etmek NEO tabanlı bir exchange platformu için çok önemli.Sonuç olarak hepimiz bu ICO dan max. fayda sağlamak istiyoruz ve ekipte sürekli bunun için çalışıyor .
newbie
Effect.ai tutucularına spotcoin verilmeyecekmiydi geçen ay sonu . Halen gelen giden yok .

Selamlar öncelikle ICO satışını beklemelisiniz .
Her ICO da olduğu gibi public sale satışı bittiğinde dağıtımlara başlanacak.
Airdrop için spotcoin hesabınıza yeni bir sekme eklendi buradan size dağıtılacak olan toplam airdrop miktarını görebilirsiniz .

*** Bu arada eklemekte fayda görüyorum ,elinde QLC,SWTH,EFX ve RPX tutan holderlar için bu airdroplar düzenlendi fakat verilen tarihlerde airdroplar için Spotcoin accountlarında airdroplara kayıt yapılması gerekiyordu yani cüzdanınızda bu tokenları tutmuş olsanız bile airdrop kayıtlarını yapmadıysanız token alma hakkınız bulunmuyor .Yanlış anlaşılma olmasın diye bunu belirtmek istedim .

https://www.youtube.com/watch?v=5DB9XcWs5Ts  bu linkte airdrop tokenlarının nasıl kontrol edileceği gösteriliyor .
copper member

Herkes sıkıldı artık. Hepimiz bekliyoruz, bir başlasalar kolayca satış hedeflerine ulaşacaklar da başlamıyorlar bir türlü. Türk admin arkadaşımız var Telegram kanallarında onunla konuştum, son düzenlemelerin yapıldığını ve duyurunun ICO Manager tarafından yapılacağını belirtti. Herşey hazır, artık başlamalarını bekliyor herkes.
full member
bunlarda sıktı artık.bı dunya para ytrdık bekleyıp duruyoruz.tam ıco zamano btc artısı varken. 1 ay sonra da altcoın rallısı baslar.bunlar ne zaman ıco yapcak sıkıldık artık
copper member

Spotcoin satışlarına başlamak için gün sayıyor. ICO için henüz net bir tarih açıklamanmasa da ekip piyasaların biraz toparlanıp kısa süre içerisinde hardcap yapabilecekleri zamanı bekliyorlar.
Pages:
Jump to: