Pages:
Author

Topic: [ANN][OAX] openANX - Merkezi Olmayan Borsaların Gerçek Dünya Uygulaması - page 7. (Read 12726 times)

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Blog postlarının kurallarıyla ilgili hatırlatmalar mevcut. Sanırım Rus spammer'lar translate tarzda makalelerle katılım yapmışlar. Bunların icabına bakılacağı bildirilmiş. Ayrıca şu şartlar hatırlatılmış:

-İçerik özgün olmalıdır, kopya içerikler ve diğer hileler diskalifiye edilecektir.
-En az 800 karakter veya üzerinde olmalıdır uzunluk olarak.
-Ayrıca özensiz gönderilerin de eleneceği belirtilmiş.

Biz de hatırlatmış olalım blogcular varsa.

Orijinal Post: https://bitcointalksearch.org/topic/m.19588990
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
İlk imza kampanyam olacak. Çok heyecanlıyım  Grin Grin
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bende girdim bakalım imza kampanyasına.Scam gibi gelmedi bana açıkçası.

İmza kampanyasına ayrılan fon az gibi geldi bana.

Olsun akmasada damlasın en azından baştan yakaladık gibi projeyi. Smiley
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

İmza kampanyasına ayrılan fon az gibi geldi bana.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
sr. member
Kripto dunyasının en buyuk ozelliklerinden biri anonimlikken neden insanlar kimliğini ortaya cıkarsınlar? Hangi gerizekalı cıkıp 100bin dolar yatırıp kendini ortaya cıkarır. Icoların en buyuk özelliklerinden biride kara para aklama işidir. Neyse zamanla öğrenirsiniz.

Tamam.
sr. member
Activity: 317
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Neymiş bounty 5bin doları gecerse kimlik onayı isteyeceklermiş. Kripto dunyasına tam zıt bir uygulama. Yok vergilendireceklermiş falan filan. Kimse yatırım yapmaz buna

Konuyu okudunuz mu spam mı yapıyorsunuz?

Yatırımla bu KYC uygulamasını ne alakası var? Know-Your-Customer zaten belli bölgelerde kurulu legal şirketlerle ilgili zorunlu bir prosedür. Ayrıca kimse bounty'den 5 bin dolar kazanmayacağına göre mesele de yok.
Evet spam yapıyorum. Okumadım uydurdum. Madem kimse 5bin dolar kazanamayacak neden böyle bir kural koyuyorlar?
Bountysinde kimlik onayı isteyen yatırımcıdanda isteyebilir. Ayrıca her cevirdiğin projeyi begenmek zorunda değiliz, sende begendirmek zorunda değilsin

Yasal zorunluluktan dolayı olabilir mi? Yukardaki arkadaş zaten yazmış bir kere de ben yazayım belki 2 defa yazılınca anlarsın.
Kripto dunyasının en buyuk ozelliklerinden biri anonimlikken neden insanlar kimliğini ortaya cıkarsınlar? Hangi gerizekalı cıkıp 100bin dolar yatırıp kendini ortaya cıkarır. Icoların en buyuk özelliklerinden biride kara para aklama işidir. Neyse zamanla öğrenirsiniz.
sr. member
Neymiş bounty 5bin doları gecerse kimlik onayı isteyeceklermiş. Kripto dunyasına tam zıt bir uygulama. Yok vergilendireceklermiş falan filan. Kimse yatırım yapmaz buna

Yatırımla bu KYC uygulamasını ne alakası var? Know-Your-Customer zaten belli bölgelerde kurulu legal şirketlerle ilgili zorunlu bir prosedür. Ayrıca kimse bounty'den 5 bin dolar kazanmayacağına göre mesele de yok.
Evet spam yapıyorum. Okumadım uydurdum. Madem kimse 5bin dolar kazanamayacak neden böyle bir kural koyuyorlar?
Bountysinde kimlik onayı isteyen yatırımcıdanda isteyebilir. Ayrıca her cevirdiğin projeyi begenmek zorunda değiliz, sende begendirmek zorunda değilsin

Yasal zorunluluktan dolayı olabilir mi? Yukardaki arkadaş zaten yazmış bir kere de ben yazayım belki 2 defa yazılınca anlarsın.
sr. member

sr. member
Activity: 462

https://anxintl.com/

Adamlar kurumsal bir firma oldugu icin anladigim kadariyla boyle bir yola legal olarak basvurmak mecburiyetindeler. Zira verilen tokenler harcama olarak gosterilecek olabilir.

beyinsi'nin aksine ben scam olacagini dusunmuyorum. Adamlarin firmasi bu projeden once bir suru is yapmis gibi.
sr. member

sr. member
hero member
Activity: 742
Merit: 501
bana bariz scam gibi geldi....
sr. member
Satışın/bounty'nin ne zaman biteceğiyle ilgili bir bilgi bulamadım. İmza listesine eklemeye çalışıyorum, biliyorsanız söyler misiniz lütfen.

OpenANX ICO 22 Haziran'da başlayıp 1 ay sürecek, maksimum sınıra ulaşılmazsa. Bounty zaten belirsiz oluyor artık ICO sonrası toparlanma durumuna göre.

Takım çok kalabalık . Ben projeye güvendiğim için imzasına girmiştim bakalım SONM gibi öldüreceklermi Bancor gibi güldüreceklermi Cheesy

İyi bir ekip var Asya pazarı zaten çok önemli. Güzel iş çıkaracaklarını umuyorum ICO sürecinde ve sonrasında.

openANX guzel ve ilgi goren bir proje. Ben satisinin Bancor gibi olacagini dusunuyorum. Zaten satilacak tokenler yaklasik 22.5m tutarinda olacakmis. Kasla goz arasinda biter.

Fazla bir şey kalmadı artık hep beraber göreceğiz sonucu. Dediğiniz gibi zaten maksimum cap çok da astronomik bir tutar değil.

full member
Activity: 351
Merit: 100
openANX guzel ve ilgi goren bir proje. Ben satisinin Bancor gibi olacagini dusunuyorum. Zaten satilacak tokenler yaklasik 22.5m tutarinda olacakmis. Kasla goz arasinda biter.

Satışın/bounty'nin ne zaman biteceğiyle ilgili bir bilgi bulamadım. İmza listesine eklemeye çalışıyorum, biliyorsanız söyler misiniz lütfen.

Bence bircok baska proje gibi bounty de satimin bitmesiyle biter diye tahmin ediyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Takım çok kalabalık . Ben projeye güvendiğim için imzasına girmiştim bakalım SONM gibi öldüreceklermi Bancor gibi güldüreceklermi Cheesy
sr. member
Gelişmelerden haberdar olmak için mutlaka openANX Slack Kanalına katılmanızı tavsiye ederim.

ICO başlamasına 1 hafta kaldı artık geri sayım devam ediyor!

Ekip Küresel Blockchain Konferansı için Hazır!

sr. member
Activity: 784
Merit: 259
güzel bir icoya benziyor. bende katıldım bunun imzasına. ilk kez bir imza kampanyasına katılacam bakalım nasıl olacak Smiley)
sr. member
Çeviri için teşekkürler, imza için listede kabul edilmiş gözüküyoruz ama herhangi bir pm gönderilmedi, pm göndereceğiz yazıyor.

PM sanırım göndermiyorlar tek tek. Listede bakarsanız isimlerin karşısında APPROVED yazıyor ve kazanılan stake'ler de işlenmeye başlanmış. O şekilde kontrol sağlayabilirsiniz.  Smiley
Pages:
Jump to: