Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 14. (Read 41410 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
bountyleri ne zaman dağıtacaklar biliyormusunuz?birde ico hesabına aktarımını nasıl yapacağız?ben hesap detayı verdiğimizi hatırlamıyorum

ICO hesaplarının içine Eth adresi girildi. Timelar oraya tanımlanacak diye hatırlıyorum.
Bountylerin dağıtımı ICO katılımcıları timelarını aldıktan 2 hafta sonra olacak.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bountyleri ne zaman dağıtacaklar biliyormusunuz?birde ico hesabına aktarımını nasıl yapacağız?ben hesap detayı verdiğimizi hatırlamıyorum
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bounty cilerin  bounty si ne oldu acaba bir bilgisi olan var mı?

Şimdi baktım ben, gelen giden birşey yok.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Chronobank Cloudflare açığından etkilenen sitelerden biriydi. Burada kimse bahsetmemiş ama timelarınız yüklendiğinde güvende olması açısından şifrenizi değiştirmelisiniz.

evet bana da mail gelmiş bu konuda
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Bounty cilerin  bounty si ne oldu acaba bir bilgisi olan var mı?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Chronobank Cloudflare açığından etkilenen sitelerden biriydi. Burada kimse bahsetmemiş ama timelarınız yüklendiğinde güvende olması açısından şifrenizi değiştirmelisiniz.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
dağıtım bu gün başlıcaktı alan oldumu acaba aranızda
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Hiç belli olmaz hocam. Genel beklenti büyük. Kısa sürede iyi seviyelere gelebilir bence.
hero member
Activity: 518
yükselmesi benim gibi yatırım yapmışların hayali ancak öyle bir seviyeye gelirmi bu coin 0,01 btc eşit şuanda öyle çıkacak 2 yada 3 x yapması eth üstüne çıkacak yani aslını geçicek! bence zor
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Chronobank iyi para topladı, ortaya iyi işler çıkartmaya çalışıyor. Ethereum ve Zcash gibi coinlerden sonra ben bu coinde gelecek görüyorum. 6-12 ay tutanlara güzel paralar kazandırabilir.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
chronobankçılar, yazılımlarını şimdiden hazır hale getirmişler, bence gayet güzel gözüküyor. Gerçek hayattada kullanılırsa, fiyatı çok güzel seviyelere gelebilir.

güzel yazılım desteği sunuyorlar ,chronobank projesine:

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
25 demi dağıtılacak tı bunlar myeher adresimi gönderdim. VLS gibi sembol falan yapılcakmı bunada yoksa direk gelicekmi
ethereum zincirinde asset bu, time token. vls demi eth assetiydi? onu bilmiyorum,öyledir

vls dediğiniz v-slice ise, evet ikiside ether tabanlı token
hero member
25 demi dağıtılacak tı bunlar myeher adresimi gönderdim. VLS gibi sembol falan yapılcakmı bunada yoksa direk gelicekmi
ethereum zincirinde asset bu, time token. vls demi eth assetiydi? onu bilmiyorum,öyledir
hero member
Activity: 518
hero member
blog ödülleri listesi yayınlanmış.

TAM LİSTE: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HRQAgS01ImKzuUUkY9X7jvShFG8W15V4HGuaR-08PbA/edit#gid=964505233

Hayırlı olsun.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
ooo süprize bak, hemde sondan, foruma bir güzellik yapmak şart oldu Smiley

edit: ingilizce başlıktaki liste daha düzeltilmemiş, muhtemelen eleman ugurusta gibi iki kez başvurmuş.
bir mesajda ben attım bakalım

edit2: elemanı yakaldım slack te düzeltti sağolsun, yeşil bölgeye geçtim rahatladım.

tam bende seni tebrik edecektim ki durumu görmüşsün. Elemanın sonraki kaydını silmişler sanırım. Benimde sonraki kaydımı silse bile sanırım yine listede olurum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ooo süprize bak, hemde sondan, foruma bir güzellik yapmak şart oldu Smiley

edit: ingilizce başlıktaki liste daha düzeltilmemiş, muhtemelen eleman ugurusta gibi iki kez başvurmuş.
bir mesajda ben attım bakalım

edit2: elemanı yakaldım slack te düzeltti sağolsun, yeşil bölgeye geçtim rahatladım.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Tebrikler @ugurusta, türklerden sende varsın listede... ama senin 2 kaydın var. nasıl olacak bu iş

Yeni çocuk kısmetli geldi desenize Grin Teşekkür ederim @beyinsi

Bir de Site için ether adresi aldım ve tanıttım. Buradan sonra işlemleri yaparken bu site ve kendi sitelerinde kullanılan e-mail adreslerinden belirleyerek mi yapacaklar yoksa bana buradan mesaj falan atıp oradaki bilgilerimi mi isteyecekler nasıl olacak ?

@beyinsi İki kayıt içinde hiç bir fikrim yok. ICO yöneticisinden bilgi mi almanız lazım yoksa bırakalım kalsın mı ?
hero member

@goraset, sürpriz yumurtadan sen çıktın  Smiley listeye bakarken, @Webcelerator iki kere yazıldığını gördük. son sıradan sende alacan +50time'ı . Tebrikler
hero member

Evet 2 kere adın geçiyor ikiside onaylı. ses çıkarma  Smiley arada kaynarsan 4.59TIME alırsın.

- ico sitesine üye olduğun hesaba imza parası yatacak (15-20gün sonra)
- 1.33time alman gerekli..

Siteye giriş yaptığımda benden ether adresi istiyor. Bu istediği adrese mi gönderecekler ? Yoksa direkt TIME olarak mı ödeme yapacaklar.

Kusuruma bakma lütfen sitede halen yeniyim ve ilk defa imzaya katıldım bilmediğimden soruyorum...

Sen galiba 50 time alacaksın Grin en fazla post atan ilk 20 kişiye 50 time muhabbeti dönmüş ama kesin değil.
goraset 4 mesajla kaçırmış.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YDkF47yCP1tlYITTO-np3CQKKQGcTIyTwvyky17F9VI/edit#gid=650635540

wayy bunu görmemiştim.  sürpriz oldu.  Grin
baştan böyle birşeyden bahsetmemişlerdi. Umarım doğrudur...  Smiley

ben zaten çok yazıyorum, bunun için özel çaba harcamamıştım. güzel olur...

Tebrikler @ugurusta, türklerden sende varsın listede... ama senin 2 kaydın var. nasıl olacak bu iş

vereceklermiş,doğruymuş.
Pages:
Jump to: