Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 11. (Read 41410 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Bunlar sonra tüm icolar böyle olacaksa kims girmez icolarada . Bence girmesinler zaten imzacıları, çevirmenleri ve firmayı zengin edeceksin eee sen az da olsa para yatırmıssın zarardasın "yok böyle mantık" . Kendi fikrimdir arkadaşlar.

ico öncesi kampanyalara katılanlara ödemeler btc verilmeli, eğer istiyorsa satın alsın.

icoda alıyorsun 2 gün sonra borsada çöp olmuş.

Yatırımcının korunmadığı icolara daha da girmem
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
liqui.io şuanda sürünüyor ico başladan önceki seviyesinde bonuslu girenler bile bonuslarını kaybetti çoktan . zaten umutlu değildim bence çok yüksekten girdi 1 BTC 1000 time olması lazımdı. oylede olcak gibi.
Bole sacma bir coine bountyci harici girmek sacmalık. Bountysi bile dusuktu iyice dusecek anladıgım kadarıylada

İnsanı Bounty soğutan bir ico olacak bu gidişle.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
liqui.io şuanda sürünüyor ico başladan önceki seviyesinde bonuslu girenler bile bonuslarını kaybetti çoktan . zaten umutlu değildim bence çok yüksekten girdi 1 BTC 1000 time olması lazımdı. oylede olcak gibi.
Bole sacma bir coine bountyci harici girmek sacmalık. Bountysi bile dusuktu iyice dusecek anladıgım kadarıylada
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sr. member
Activity: 434
bu tarz icolarda fiyatın önce eksiye gitmesi normal.bide bountyciler dumplıcak. sonra ico fiyatının üstüne cıkartacaklardır. o sıra ucuyor kacıyor diye coine duygusal bağ kurmadan satmak lazım.

katılıyorum. seneryonuzdaki gibi olucaktır illlaki.
bende 1:100 olduğunda gönderirim çünkü bu coin yapısı gereği 2 3 x gibi bişey yapamaz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bu tarz icolarda fiyatın önce eksiye gitmesi normal.bide bountyciler dumplıcak. sonra ico fiyatının üstüne cıkartacaklardır. o sıra ucuyor kacıyor diye coine duygusal bağ kurmadan satmak lazım.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
zararına sattım ben bugün ,dayanamadım .

üzülmem sonra inş.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bunlar sonra tüm icolar böyle olacaksa kims girmez icolarada . Bence girmesinler zaten imzacıları, çevirmenleri ve firmayı zengin edeceksin eee sen az da olsa para yatırmıssın zarardasın "yok böyle mantık" . Kendi fikrimdir arkadaşlar.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
myetherwallet gas olayı nedir 0,01 eth attım ama işlemim gerçekleşmiyor gas limit 21000 olarak gösteriyor çözemedim :/

edit:çözdüm
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
iyiki almamışım time. ico fiyatının altına düşmüş
hero member
Activity: 560
Merit: 501
birde bountyler dağıtılınca görün eğlenceyi, bu fiyatı mumla ararsınz, elinde olan varsa, şimdi satsın, isterse bounty dumpı sonrası alır yeniden

YTD

elimde cok yoktu 3 time vardi. satana kadar canim cıktı fiyat yükselt indirt 400k satoşhi zarar ile ciktim yapiştirdim oradan da bitslere gelirse gelir gelmezsem batsin dedim 600k kar yaptim ciktim .  Cool
sr. member
Activity: 434
birde bountyler dağıtılınca görün eğlenceyi, bu fiyatı mumla ararsınz, elinde olan varsa, şimdi satsın, isterse bounty dumpı sonrası alır yeniden

YTD

mantıklı! bontyde extra dağıtımlar oldu kesin bountylerden sonra sağlam satış gelir .
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

YTD
hero member
Activity: 518
Merit: 500
tahminlerimdeki gibi başladı bence bundan bir cacık çıkmıcak !
hero member
ben satacam ya zaten az bişi yatirim yapmiştim :d
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Çok düşük açılmış. ICO bittikten hemen sonra borsaya girmesi hiçbir coin için iyi olmuyor. ICO sonrası 1 ay gibi bir süre bekleyip borsaya girse güzel getirisi olabilirdi. Wavesin açılışına benzettim biraz. Waves sonrasında pump görmüştü bunda da birkaç ay sonra pump görülebilir.
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Komodo da yüzüm gülmedi chronoda yüzüm gülmesi hep ya denk sattım yada zararına tek Xaurum 150 TL atmıştım 3X vermişti. Umarım diğer borsalara girdiğinde fiyatı yükselir.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
0x188453a19c992905555f2afd97a177f79423bf6bd47706809047241ea6857acb
tokeni göndermişler piyasa değeri nedir şu anda time'in
hero member
ya ben az önve baktım 3 time sell e 0.019 btc gösterdi o mu yanlış ben mi yanlış gördüm anlamadım
Pages:
Jump to: