Pages:
Author

Topic: ApeCoin Çılgınlığı - Otherside - BAYC - YugaLabs - page 3. (Read 1739 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
ape coinin amacı nedir kısaca bahsedecek varmı sitesi aynı raca gibi yani milyar$lık piyasan var siten bile paintten cıkma.

Amacını bilen var mıdır bilmem olay NFT işte başka bir amacının olduğunu sanmam millete NFT satıyorlar o kadar,  siteye çokta takılma adamlar uğraşmıyor sitelerle eskisi gibi.
hero member
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
metaverse muhabbeti yüzünden artıyor satışa katılmak için 300 ape lazımmış  her zaman olduğu gibi para parayı çekti.
Durduk yere çıkmıyor elbette bir sebebi olabiliyor metaverse sayesinde fiyat iyi pumplanmış oldu ilk çıktığından beri al sat ile 3-5 x kazanma şansı verdi ama Ape’yi nir balon gibi gördüğümüz için pek bulaşmadım. Popüler bir NFT nin coini olması sebebiyle oldukça hacim var.
member
Activity: 854
Merit: 50
Bu ortamda hemde şu kısa dönemde 10.5 dolardan alanlar için minmum x2 ile çıkma fırsatı verdi. Malesef daha düşer diye almayan tayfadanım. Bu sefer de düşer ise yine 10 dolara tekrardan kaldırmazlar diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 149
Merit: 6
AMERİKA
ape coinin amacı nedir kısaca bahsedecek varmı sitesi aynı raca gibi yani milyar$lık piyasan var siten bile paintten cıkma.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
metaverse muhabbeti yüzünden artıyor satışa katılmak için 300 ape lazımmış  her zaman olduğu gibi para parayı çekti.
legendary
Uçuyor kaçıyor izliyoruz belliydi gideceği yani üstüne oynanıyordu coini aynı GMT gibi, 3-4 kere düşürdüler GMT yi sonra tekrar pumpladılar adamlar aldı alacağını daha da alırlar mı bilmem.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Aldı başını gitti umarım yatırımcılarını üzmez. 10 dolardan tekrardan toplayan birisi varsa şuan 2.5x yapmış durumda. Piyasada hacimi vakumladı gidiyor şuan Cheesy
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Piyasanın kötü gittiği şu günlerde en iyi performansı sergiliyor. Bugün bir kaç arkadaşım mevcut sepetlerini bozup ape eklemek isteklerini yazdılar.
Alma vs diyemedim. Çünkü doge olayında kararını etkilediğim insanlara sonrasında gt olmuşluğum var.  Grin

Piyasada dönen parayı sünger gibi vakumlamak için ortaya atılan karadelik gibi bir şey bunlar.
Umarım organizasyon sahipleri buradan vakumladıkları paralarla gerçek projelere yatırım yapıyorlardır.

Normalde kripto dünyasına o kadar çok para aktı ki, bu alandaki gelişmelerin deli dehşet şekilde hızlanması web3 - metaverse gibi teknolojilerin beklenenden hızlı hayatımıza girmesini beklemek gerekirdi. Bu kadar paraya rağmen teknoloji namına bir bok olmuyor.  Undecided
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Güzel antlaşmalar işbirlikleri içine girdiler o yüzden fiyat toparladı. En son coinbase haberi gelmişti ondan sonra haber geldi mi bilmiyorum. Sonuçta bu nftler apeler tarafından meşhur oldu desek yanlış olmaz.

Burada okuduğumda alımdan vazgeçmiştim. neden derseniz çok olumsuz yorumlar vardı ancak görüyorum ki son zamanlarda çok iyi yükselmiş. 16 doların üstünde fiyatlamış ve bu yükseliş sürer mi bilmiyorum. katlanmış gibi görünüyor ancak bunun yerine dot almak veya Solana almak fiyatlanan projelerden alacaksam bana daha mantıklı geliyor hala.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Güzel antlaşmalar işbirlikleri içine girdiler o yüzden fiyat toparladı. En son coinbase haberi gelmişti ondan sonra haber geldi mi bilmiyorum. Sonuçta bu nftler apeler tarafından meşhur oldu desek yanlış olmaz.
legendary
Yine güzel pump yedirdiler bu Apecoine 16,65 dolardan işlem görüyor şuan, zarar edenler zararlarını çıkarmışlardır büyük ihtimalle.
Bol pumplar Smiley
member
Activity: 854
Merit: 50
Kenara para ayırdım nu APE için ama marketin biraz daha aşağı gideri var diye bekliyorum.Bu APE de bu gidişattan nasibini alırda aşağılara sarkarsa çokda güzel olur. Gelmez ise aşağılara yolu açık olsun  Grin
legendary
Bugün %10-12 lik yükselişle 12 dolar seviyelerine tekrar geri geldi, neden yükseliyor kimse bilmiyor birileri yükseltip tepeden millete satmanın peşinde yine diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2044
Merit: 1133
yavşaklara airdrop fikri vereyim:

lan çıkıp şu açıklamayı yapsanıza!!! elinde, anlaşmalı borsalar da dahil, en az 20k dolarlık apecoin bulunduranlar arasında yapılacak olan çekilişle 3 kişiye nft vereceğiz. bitti ape ertesi gün 50 dolar. lan bu kadar basit bir şeyi niye akıl edemiyorsunuz da benim parayı piç ediyorsunuz it herifler:)
3 senelik araba alacağıma ape'den gelecek karla 0 araba hayali kurarken şu an 90 model tofaş alabiliyorum ahhaha.

Hahahahha

Birazda ben alayım dostum bak ozaman 90 model alabiliyonmu bırak dokasını 80 bile alamazsın Cheesy o kadar şanslıyımdır.
valla hocam tek korkum @wolwoo'nun görüp de bir şekilde ape'yi almasıSmiley) o zaman senin şansınla gelecek 80 model arabayı el arabası bile alamam:))
piyasa boka sardı ve sanırım %30 zararlar bu arkadaş ile yollarımı ayıracağım. kısmet değilmiş ne yapalım.
Bugün aklımdan geçmedi değil  Cheesy @gospodin girdiyse vardır bir bildiği diyerekten dalacaktım ama hadi yine iyisin  Grin
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Benimde öylesine baktığım bir kaç youtuber vs artık ne diyorsanız fenomen vardı. ApeCoin listeleneceği gün aşırı bir şekilde hype yaşattılar kendi takipçilerine bir çoğu da etkilenip satın almışlardır, Ape bazıların büyük zararlar ettirdi. Biraz da ters bir dönemin içerisinde listelendi. Market genel olarak düşüş içerisinde olmasaydı o arkasına aldığı rüzgarla daha yukarlara gidebilirdi. Market yeşile dönerse apeden iyi bir yükseliş bekliyorum ne yalan söylüyeyim Smiley
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
çekirge bir sıçar, iki sıçrar, üçüncüsünde sıçar:))

benim hikaye de tam olarak bu oldu. birkaç gün boyunca al sat ile yoluma bakarken geçen gün bir mallık yapıp, aç gözlülük, elimdeki tüm para ile ape'ye girdim. daha doğrusu o bana girmiş bulunmakta. an itibariyle %20 civarı zarar ile duruyorum. satmam lan sıfıra kadar yolu var.

Ne kadar deneyimli de olsanız açgözlülük yapabiliyorsunuz. Örnek olmuş konu. Herkes bakıp ders çıkarmalı. Maymuncuklar iştah açıyor. Ama bir yandan da cep yakıyor. Cheesy Ben balinaların kontrol ettiği coinlere girmeme kararı aldım uzun zaman önce. Teknolojisi olanları hariç tutuyorum. İstisna olabilirler. Ama hype coinlerde balinalar ağırlıkta ise orada ben yokum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

lan çıkıp şu açıklamayı yapsanıza!!! elinde, anlaşmalı borsalar da dahil, en az 20k dolarlık apecoin bulunduranlar arasında yapılacak olan çekilişle 3 kişiye nft vereceğiz. bitti ape ertesi gün 50 dolar. lan bu kadar basit bir şeyi niye akıl edemiyorsunuz da benim parayı piç ediyorsunuz it herifler:)
3 senelik araba alacağıma ape'den gelecek karla 0 araba hayali kurarken şu an 90 model tofaş alabiliyorum ahhaha.

Hahahahha

Birazda ben alayım dostum bak ozaman 90 model alabiliyonmu bırak dokasını 80 bile alamazsın Cheesy o kadar şanslıyımdır.
valla hocam tek korkum @wolwoo'nun görüp de bir şekilde ape'yi almasıSmiley) o zaman senin şansınla gelecek 80 model arabayı el arabası bile alamam:))
piyasa boka sardı ve sanırım %30 zararlar bu arkadaş ile yollarımı ayıracağım. kısmet değilmiş ne yapalım.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273

Hahahahha

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

legendary
çekirge bir sıçar, iki sıçrar, üçüncüsünde sıçar:))

benim hikaye de tam olarak bu oldu. birkaç gün boyunca al sat ile yoluma bakarken geçen gün bir mallık yapıp, aç gözlülük, elimdeki tüm para ile ape'ye girdim. daha doğrusu o bana girmiş bulunmakta. an itibariyle %20 civarı zarar ile duruyorum. satmam lan sıfıra kadar yolu var.

Valla üzüldüm bak, demiştim demeyicem keşke bırakaydın ama sağlık olsun fiyat geri gelirde  çıkarsın inşallah zararsız, artık buradan sana ekmek çıkmaz git başka coin bul biraz ondan kazan sonra onu da bırak Smiley
Pages:
Jump to: