Pages:
Author

Topic: ApeCoin Çılgınlığı - Otherside - BAYC - YugaLabs - page 4. (Read 1730 times)

full member
Activity: 982
Merit: 221
çekirge bir sıçar, iki sıçrar, üçüncüsünde sıçar:))

benim hikaye de tam olarak bu oldu. birkaç gün boyunca al sat ile yoluma bakarken geçen gün bir mallık yapıp, aç gözlülük, elimdeki tüm para ile ape'ye girdim. daha doğrusu o bana girmiş bulunmakta. an itibariyle %20 civarı zarar ile duruyorum. satmam lan sıfıra kadar yolu var.
Şu tweet ile Nisanı işaret etmişlerdi detaylar geldi mi bilmiyorum ama bir bomba patlatırlarsa toparlarsınız diye düşünüyorum.
https://twitter.com/yugalabs/status/1505014986556551172?t=5LxbSa_Q9exCWQMNgCBtng&s=19
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373

benim hikaye de tam olarak bu oldu. birkaç gün boyunca al sat ile yoluma bakarken geçen gün bir mallık yapıp, aç gözlülük, elimdeki tüm para ile ape'ye girdim. daha doğrusu o bana girmiş bulunmakta. an itibariyle %20 civarı zarar ile duruyorum. satmam lan sıfıra kadar yolu var.

Zararın neresinden dönerseniz kardır hocam yapmayın etmeyin, sizin gibi tecrübeli birisinin böyle bir riski alabilmesine çok şaşırdım, garanti kazanç yöntemiyle gidebilirsiniz, neyse sağlık olsun inşallah zararınızı en kısa sürede kurtarırsınız,
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446

legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
Ape mape derken başka bir sürü şey neler neler yapıyor. Mesela GMT 3 haftada 23x'ten dönmüş, şimdilik tabi  Smiley
legendary
ben bu ape'ye dayanamıyorum hacılar ya. anlamadığım bir şekilde beni kendisine çekiyor. alıyorum, satıyorum %5-10 kar atıp çorba parasını çıkarıp bir daha almam diyorum ama kendimi her gün 2-3 kere bu hareketi yaparken buluyorum. sanırım bu sefer patlamak üzereyim. kar alırsam daha da girmem.

Hacım bi yerde tadında bırakmayı bilmelisin bence aldıkların tek seferde gitmesin valla üzülürüz Smiley
Yediğin içtiğin senin olsun koy ver yoluna şu Ape'yi napıyorsa yapsın.

hayatıma biraz da olsa heyecan katıyorum dostum:)
an itibariyle kazığa oturmuş olarak beklemekteyim. %10 için uğraşmaya değmez ama dediğim gibi şu dönemi boş geçersem piyasadan tamamen soğurum. ya shit ya ape...
jr. member
Activity: 44
Merit: 7
Ape modası ile çok paralı insanlar bu nft lere yatırım yaptı. Yani bu coinde anlık ve çok yüksek yüzdeli hareketler görmek normal. Çok hızlı bir şekilde markete para sokabiliyorlar. Yüksek riskli ama bol kazançlı olabilecek bir proje bence. Bakalım ne olacak. ben 14den 20x kaldıraçlı açtım bekliyorum Cheesy
legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
ben bu ape'ye dayanamıyorum hacılar ya. anlamadığım bir şekilde beni kendisine çekiyor. alıyorum, satıyorum %5-10 kar atıp çorba parasını çıkarıp bir daha almam diyorum ama kendimi her gün 2-3 kere bu hareketi yaparken buluyorum. sanırım bu sefer patlamak üzereyim. kar alırsam daha da girmem.

Hacım bi yerde tadında bırakmayı bilmelisin bence aldıkların tek seferde gitmesin valla üzülürüz Smiley
Yediğin içtiğin senin olsun koy ver yoluna şu Ape'yi napıyorsa yapsın.
legendary
hero member
Activity: 1092
Merit: 830
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Ape NFT olarak iyi reklam yaptı aslında öyle yada böyle yanlışlıkla düşük satanlar yada bilmem kaç ETH şu sanatçı buradan NFT aldı gibi haberleri sıklıkla duyduk reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya bir nevi reklamları yayıldı NFT oldukça pahalı/değerli neden coin çıkarmayalım demiş olabilirler ve ciddi anlamda hacimleri mevcut burada hacimi etkileyen başlıca sebeplerin bir çok borsada listelenmesinin de etkili olduğunu düşünüyorum.

Bu arada 30 Mart Çarşamba günü BtcTürk borsasında işleme açılıyor.
hero member
Activity: 2100
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
biriside airdrop için 5 tane nft ödünç almış 3-4gün oncesinden.
1.2 milyon dolarlık ape coin gelmiş airdrop olarak.sonrada nftleri geri vermiş  Smiley
1.2 milyon dolar kazanmak bu kadar kolay işte kafayı kullanana.bizde nerde oyle zeka.

Girişimci zekası. Tüccarlığın kandan geçtiğini düşünmeye başlayacağım artık neredeyse. Cheesy Kriptopara dünyasında fırsatları değerlendirenler için her zaman para kazanma şansı var. Ve ayı piyasasına girildiği zaman bile fırsatlar hiç bitmiyor. Biraz takip etmek ve değerlendirmek gerekiyor sadece.
legendary
jpeg para eder mi diyoruz ama atladığımız nokta bu jpeg, zengin jpegi. bayc sahibi olanlar yani maymuncuk efendileri bunu avatarlarında sergilediği zaman "zengin insan" olduğunu insanlara kanıtlıyor. artık siz de zenginler kulübünde yer alabilirsiniz. mesela curry'nin zengin olduğunu herkes biliyor ama mahallemizdeki ahmet adlı arkadaşın zenginliği hakkında bir bilgimiz yok ve bu ebleh bunu kanıtlamak istiyor. olay tam olarak bu olmasa da bir kısmı bundan ibaret.

fiyat düşer diye pusuda bekliyordum ama topladıkları bu son yatırım ile bildiğin benim kalbimi kırdı maymuncuklar. 9 dolardan pusuya geçtim şimdi:)
full member
Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonun yaratıcısı Yuga Labs, yatırımcılardan 450 milyon dolar toplayarak 4 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Bu jpeg'e milyoncolarca dolar neden yatırılır anlamıyorum, tamam almışsın jpeg'ini daha neyin yatırımını yapıyorlar dünyaya ne gibi yenilikler getirecekler de hala yatırım yaparlar hiç anlam veremedim.
Ya bizim bilmediğimiz olaylar var yada ismi var diye yatırım yapıyor bu şirketler.
Piyasada çok ciddi derecede popülariteye sahipler şuana kadar evet mantıksız geliyor bu kadar yüksek paraların havada uçuşması ama artık bu popülariteye piyasa trendine ayak uyduracak şekilde yön vermeye başladılar sanki.
Coin çıkardılar Nisanı işaret eden de bir Metaverse sinyali veren paylaşım yaptılar.
Ben kısa sürede Metaverse işine de bomba gibi gireceklerini düşünüyorum işte o zaman dengeler değişebilir Sand Mana gibi dünya çapındaki kurumsalları kendi bünyelerinde Metaverse çekebilirler.
legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonun yaratıcısı Yuga Labs, yatırımcılardan 450 milyon dolar toplayarak 4 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Bu jpeg'e milyoncolarca dolar neden yatırılır anlamıyorum, tamam almışsın jpeg'ini daha neyin yatırımını yapıyorlar dünyaya ne gibi yenilikler getirecekler de hala yatırım yaparlar hiç anlam veremedim.
Ya bizim bilmediğimiz olaylar var yada ismi var diye yatırım yapıyor bu şirketler.
full member
legendary
@torrentco hocam biraz daha anlaşılır şekilde anlatırmısın Cheesy
Algılayamıyorum bu konuları
nft olayı artık defi ile iç içe arkadaşlar. sahip olduğunuz varlığı (nft) birilerine borç olarak verebiliyorsunuz. tıpkı kripto paraları yaptığınız gibi. tahminim bu maymuncuk için de olan olay budur. tabii bu yapılırken ödünç alan kişi bunu tahmin ederek yapmışsa iyi bir vizyona sahip. bir de onu riske atacak kadar parası olmalı. ucuz bir şey olmasa gerek.

maymuncuk için var mı borç alıp verme olayı @torrentco?

edit: elimdekileri 11,30'dan sabah çıkardım. allah bereket versin. 1-2 hafta daha al sat yaparım sonra cehenneme kadar gider bu ibiş.

Güzel kar bırakmıştır inşallah hocam. sizin kazançlı çıktığınız projelerde arkasında iyi bir takım yoksa durmamanız bana anti fanatik bir yatırımcı izlenimi verdi. kazanıyorsunuz ama uyarıyorsunuz da bir şey olursa diye. bu yönünüzü takdir ediyorum. apede de çılgınlık vardı gerçekten. bir kaç gündür sanki sular durulmuş şu an 10.7 dolardan işlem görüyor.
çorbama bakarım hocam. fırsat geldi mi elimdeki al sat için elimde bulundurduğum para ile vurur geçerim. bu yeri gelir btc olur yeri gelir ape gibi yeni çıkmış ama bol hypeli projeler olur. dediğim gibi derdim çorba paramı çıkarmak. vitalik'in dediği gibi bu maymuna milyon dolar vermek saçmalık/manyaklık ama iş yapıyor. para bok, nft için deli gibi zengin bir kitle var. yine de kendi açımdan riskli bir proje. bildiğim kadarıyla açılacak olan tokenler var, hype bir yerden sonra fısslayabilir vs. 10 altı olursa alırım yine satarım:))
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
nft olayı artık defi ile iç içe arkadaşlar. sahip olduğunuz varlığı (nft) birilerine borç olarak verebiliyorsunuz. tıpkı kripto paraları yaptığınız gibi. tahminim bu maymuncuk için de olan olay budur. tabii bu yapılırken ödünç alan kişi bunu tahmin ederek yapmışsa iyi bir vizyona sahip. bir de onu riske atacak kadar parası olmalı. ucuz bir şey olmasa gerek.

edit: elimdekileri 11,30'dan sabah çıkardım. allah bereket versin. 1-2 hafta daha al sat yaparım sonra cehenneme kadar gider bu ibiş.

Güzel kar bırakmıştır inşallah hocam. sizin kazançlı çıktığınız projelerde arkasında iyi bir takım yoksa durmamanız bana anti fanatik bir yatırımcı izlenimi verdi. kazanıyorsunuz ama uyarıyorsunuz da bir şey olursa diye. bu yönünüzü takdir ediyorum. apede de çılgınlık vardı gerçekten. bir kaç gündür sanki sular durulmuş şu an 10.7 dolardan işlem görüyor.
legendary

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Ödünç alma olayını bende anlayamadım. Yapılan işlemi bilmiyorum açıkcası link vs varsa atar mısın hocam öğrenelim böyle şeyleri.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Bizde onu ödünç alcak ne para var ne arkadaş ne de o çevre biz nerden alalım

Grin Grin
hocam arkadaştan ödünç almıyorlar,flash loan ile alıyorlar arkadaşa cevreye gerek yok Smiley

5 tane airdropunu claim etmemiş nft yi bir havuza almış yeterli kolletral da koymus baska bir nft ve koin ile.
airdropu almış anında odunc aldıklarını geri vermiş.
bir nevi hırsızlık asınlda nft sahibi ne hissetmiştir dusunemiyorum bile.
Pages:
Jump to: