Pages:
Author

Topic: ApeCoin Çılgınlığı - Otherside - BAYC - YugaLabs - page 5. (Read 1739 times)

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Paribu'ya kadar pek çok borsa listeledi. Ekosisteme doğru düzgün katkı sağlamayan ve piyasadaki likiditeyi sünger gibi çeken projelerden nefret ediyorum.

Bu arada ApeCoin logosunda homo eraktus kafa tası var. Bence yatırımcılarına subliminal mesaj veriyorlar.  Grin

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
biriside airdrop için 5 tane nft ödünç almış 3-4gün oncesinden.
1.2 milyon dolarlık ape coin gelmiş airdrop olarak.sonrada nftleri geri vermiş  Smiley
1.2 milyon dolar kazanmak bu kadar kolay işte kafayı kullanana.bizde nerde oyle zeka.

Bizde onu ödünç alcak ne para var ne arkadaş ne de o çevre biz nerden alalım, burada bile genelde parası olan adam para kazanıyor biz kıyıdan köşeden ne koparsa onla yetiniyoruz işte.
Hayeller hayatlar Sad
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
biriside airdrop için 5 tane nft ödünç almış 3-4gün oncesinden.
1.2 milyon dolarlık ape coin gelmiş airdrop olarak.sonrada nftleri geri vermiş  Smiley
1.2 milyon dolar kazanmak bu kadar kolay işte kafayı kullanana.bizde nerde oyle zeka.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
ftx borsasında 7,5 dolardan almaya çalıştım ama olmadı. anında 40 dolara kadar çıktı ve üzüntüyle telefonu kapatıp trafiğe küfür edip yola devam ettik. çok kısa süre sonra bir daha baktığım zaman fiyatın 12 dolara indiğini gördüm. millet 40-50 dolardan deli gibi almış. yahu arkadaş bu ilk patlamadan sonra daha ne kadar yükseleceğini düşünüyorsun? 50 dolara aldığın ürünün kaça çıkıp da kar elde edeceğini tahmin ettin? bir de airdrop olarak dağıtılan tokenlerin olduğunu unutmayın.

yukarıdaki ekran görüntüleri zaten efsane. 170-200 dolardan alanlar var. allah akıl fikir versin ne diyeyim.
burada bahsettiğim gibi zamanında alım gerçekleştiremedim ve bu durum içimde bildiğin yer etti. ilk çıkışının ardından bir daha 2x yapınca bugün elimdeki tüm para ile 10,25 dolardan alım gerçekleştirdim ve 13,95'e sat emri verdim. niye böyle bir şey yaptım diye düşünürken bu başlık aklıma geldi. resmen apecoin çılgınlığı ile hareket edip elime almış görünüyorum:) iş, güçten fırsat olmuyor diye takip de edemiyoruz. tam batık!
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
member
Activity: 164
Merit: 18
Yine büyük bir hüsran cogu kullanıcı icin binance borsasın da 28 dolar gate io da ise 280 küsüt dolara kadar yükseldigi gçrülen cogu insanı tersde bırakn bir coin hayır 500 dolar mı olucagını sanıyorlar zirveden alıp sonra twitter ve telegram gruplarında isyan ediyorlar  üzülüyorum şişirilmiş bir coin. Oldugunu düşünüyorum
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
ApeCoin ciddi bir çıkış yakalayarak çok şaşırttı herkesi gerçekten. Şu ana kadar 2 kattan fazla yaptı ve 14 dolardan işlem görüyor. Binance, KuCoin, Coinbase gibi büyük borsalarda bile listelenmesinin bu yükselişte büyük bir payı olmuştur ona şüphem yok. Şu sıralarda ciddi bir hype var ama ben çok SHIB havası alıyorum bu coinden. Yani umut vermeye devam eder bir yerde bir patlatır tam olur. Temkinli yatırım yapmakta fayda var bundan sonra. Zaten 2 katı yakalayan insanlar bence önemli bir kısmını çekmişlerdir.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Kripto dünyasında bir tabir var ''Ape İn'' deniyor buna.
Bir ön satış yada pump sırasında ne aldığını neden sıraya girdiğini bilmeyen kalabalık için kullanılıyor. Maymunlar içeride anlamında. Smiley

Bu ape'de shiba gibi bir para çekme operasyonu.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Valla aklım almıyor birde bu kadar bedava verildiği halde üstüne bu tokena para girmeye devam etti. Bedava paranın da bu denli büyüğünü hiç gormemistim

Arka arkaya sağlam borsaların listelemesi biraz da hype’da etken oldu. Bir de borsadan yüzde 20 alıp çıkayım diyen kişilerin borsaya riske ettiği paraların içinde kaybolan yüz binlerce dolar olduğunu düşünüyorum. Bu etkenler üst üste gelince gelecek adına değil, günü kurtarıp yüzdelik kâr almaya çalışan insanların avlandığı bir durum olduğunu düşünüyorum. Benim de aklım alıyor diğer türlüsünü.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Valla aklım almıyor birde bu kadar bedava verildiği halde üstüne bu tokena para girmeye devam etti. Bedava paranın da bu denli büyüğünü hiç gormemistim
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
Bugün bir twit gördüm adamda 30 civarı nft mevcut yalan olmasın 230 bin küsur tane token almış. Bugünkü fiyatla 2.5m USD.

Bizde üç kuruş kar için gece gündüz takipteyiz.
https://twitter.com/kevwuzy/status/1504465879869714437?t=nUEckXo99aRIir9e7ZpUAw&s=19
Hakketen biz alsak çakılırdı  Tongue Cheesy para parayı çekiyor
Lazio 50m$
Valencia 2 peehh
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Bugün bir twit gördüm adamda 30 civarı nft mevcut yalan olmasın 150 bin küsur tane token almış. Bugünkü fiyatla 2.5m USD.

Bizde üç kuruş kar için gece gündüz takipteyiz.
https://twitter.com/kevwuzy/status/1504465879869714437?t=nUEckXo99aRIir9e7ZpUAw&s=19
Edit: token miktarı duzeltme
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Bugün Coinmarketcap verilerine baktığımda bende apeyi gördüm foruma yazacaktım ne bu diye tam bir hype yapan saçma projelerden birisi gibi. supply miktarına baktığımda akıl karı değil 200 dolar seviyesinden satın alınması hele bir de 430 dolardan alan adamın şu an ruh halini merak ediyorum. insanlar kriptoda nasıl intihar ediyor sorusuna cevap verilecek projelerden birisi bu. kazanan çılgınca kazandı, kaybeden çılgınca kaybetti. tam bir kumarmış.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
ftx borsasında 7,5 dolardan almaya çalıştım ama olmadı. anında 40 dolara kadar çıktı ve üzüntüyle telefonu kapatıp trafiğe küfür edip yola devam ettik. çok kısa süre sonra bir daha baktığım zaman fiyatın 12 dolara indiğini gördüm. millet 40-50 dolardan deli gibi almış. yahu arkadaş bu ilk patlamadan sonra daha ne kadar yükseleceğini düşünüyorsun? 50 dolara aldığın ürünün kaça çıkıp da kar elde edeceğini tahmin ettin? bir de airdrop olarak dağıtılan tokenlerin olduğunu unutmayın.

yukarıdaki ekran görüntüleri zaten efsane. 170-200 dolardan alanlar var. allah akıl fikir versin ne diyeyim.
Hastalık bu dostum hastalık ben artık öyle görüyorum bunun akılla mantıkla izahı yok  öyle olmuş olsa bu alımlar bu fiyatlardan gerçekleşmez ayrıca bu alım yapan tayfa ya tutarsa tayfası bunların ne piyasa bilgisi ne grafik yorumculuğu vs yok sadece ya tutarsa deyip dalıyorlar sonrada ağlanıyorlar ben diyorum ki bunlar akıllanmaz !
full member
Activity: 348
Merit: 119
4 milyar $ market hacmine ulaştı ve çıkmaya devam ediyor...Bakalım nerde duracak bu maymun
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
https://etherscan.io/tx/0xd6a4ed5536b352ed54663251d2025e6cbd00efdf45ec474e0dbb0997f9667e31

Çok pis geçirdiler  1725 tanesine 100 ethye yakın ödendi.

Bu piyasanın acıması yok Cheesy

Ethereum zincirindeki botlar sıradan kullanıcılar için çok tehlikeli olmaya başladı. Bir başkası da 430 dolar ortalama ile 1 milyon dolardan fazla ödeyerek satın aldı. 1-2 dakika içerisinde fiyat 7 dolara düştüğünde neler hissettiğini düşünmek istemiyorum. 1 milyar supply ile bu fiyatları ödemeleri çok net ahmaklık.

Bu işlemde edilen kar olağanüstü tabi aynı oranda başka birileri de zarar etti.

member
Activity: 278
Merit: 53
https://etherscan.io/tx/0xd6a4ed5536b352ed54663251d2025e6cbd00efdf45ec474e0dbb0997f9667e31

Çok pis geçirdiler  1725 tanesine 100 ethye yakın ödendi.

Bu piyasanın acıması yok Cheesy
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Sadece NFT tutanların sahip olduğu bir token, millete acımadan kitliyorlar, millette acıyı hissetmeden alıyor.
Gereksiz hype var, zaten token sahibi kişiler belli, yüzüne bile bakmam bu tokenin bana burdan ekmek çıkmaz.
full member
Activity: 348
Merit: 119
Zengin bir topluluğun tokenine büyük bir çoğunluk tarafından şu anda tam bir APE oluyor.
Aşırı oynak , hype bitene kadar dokunmamak en iyisi. Unide botlar çoğu kişiyi rekt etti. Bakalım mcap nerde sabitlenecek.
Pages:
Jump to: