Pages:
Author

Topic: arbitraj yapabilmek , borsalar arası bitcoin veya btc/altcon alıp satmak - page 2. (Read 12261 times)

jr. member
Activity: 33
Merit: 1
eskisi gibi arbitraj fırsatı yok, piyasanin hali duman, bekliyoruz umutsuzca..
newbie
Activity: 4
Merit: 2
Herkese slm,

Arbitraj firsatlari icin www.arbing.info araci ile artik ekran basinda beklemenize gerek yok.

www.arbing.info/ArbitrageAlert sayfasindan istediginiz borsalar ve coinler arasi alarmlari kurup, arbitraj firsatlari icin bildirimler alabilirsiniz
full member
Activity: 392
Merit: 101
arbitraj yapmak diğer adıyla yani ingilizcesiyle arbitrage yapmak artık çok zor,  çünkü bunlar için bazı botlar üretildi artık otomatik yapıyorlar
jr. member
Activity: 630
Arbitraj ile ugrasmak gercekten buyuk bir zaman kaybi diye dusunuyorum. Cunku surekli ekran basinda olmayi gerektiriyor. Harcanan emeginde karsiligini herzaman alamayanilirsiniz. Cunku islem masraflari ve transfer ucretleri sonrasinda elinizde pek bir kar kalmaz. Bu nedenle en iyisi hodl...Hep kazanir hic sasmaz...
jr. member
Activity: 84
Hocam arbitraj konusuna hiç girme bence çünkü bazı borsalar arbitraj yapanları fark ediyor ve haftalarca transferini sistemde bekletiyor. Ne zaman en dibe vurursa o zaman bırakıyor başıma geldi hitbtc de 22 gün bekledim benm gibi binlerce kişide aynı durumdaydı. Dibi gmrünce transferi gerçeklertirdiler.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Bu tür kestirme kazanç yollarının pek sağlıklı olabileceğini düşünmüyorum, uzun vadede buna harcayacağınız emeğin karşılığını bile alamamış olursunuz
copper member
Activity: 196
botların olduğu bir ortamda ne kadar mümkün olur, bize kadar sıra gelir mi?
doğrusu kolay gözükmüyor.
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
bir kaç piyasada hem btc hem dolarınız olduğunda ve buna ek olarak birazda piyasa okuyabilebiliyorsanız güzel işlemler yapabilirsiniz.Ama şu sıralar cüzdanlarda kırmızıları oynadığımız için insan korkar oluyor.
jr. member
Activity: 140
Önceden arbitraj ile iyi paralar kazanılıyordu fakat bankaların aldığı önlemler ve bitcoindeki değer kaybı nedenileriyle artık arbitraj imkanı çok kalmadı malesef. Arbitraj yapmayı düşünen arkadaşlara Alp Işık'ın Arbitraj videosunu izlemelerini tavsiye ederim.
newbie
Activity: 34
Bunu yapmayı herkes düşünmüştür bize yedirmezler Smiley
member
Activity: 588
Merit: 18
Arbitraj işi bir aralar gerçekten kar getiriyordu. bu arbitrajlardan çok büyük karlar elde edenler oldu. Şu sıralar böyle bir şeyin yapılmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum. Bence bu tarz şeylerin şu an için peşinden koşmak boşa zaman kaybı.
member
Activity: 249
Merit: 11
bu arbitraj işinin biraz riskli olduğunu düşünüyorum. Düzenli takip edecek şekilde trade yapmak bana daha mantıklı geliyor.
newbie
Activity: 98
Yeterli miktarda coin olsa arbitraj yapılacak borsalarda hazırda tutulsa ve fırsat buldukça yapılabilse nasıl olur? Gönderim hem ücreti hem de zaman olarak bu işi çok kısıtlıyor
newbie
Activity: 30
bu iş için AI sistemleri geliştirmişlerdi
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Hacimler düşük, botların sayısı arttı. Artık arbitraj yapabilmek daha zor. Hacimler artıp fiyatlar yükseldiğinde tekrar güzel fırsatlar çıkacaktır.
member
Activity: 104
Merit: 19
ağustos 2017 yılında çok güzel cex.io sitesiyle yapıyorduk. Şimdi o site de tehlikeli duruma düştü. Çok güzel fırsatlar veriyordu
full member
Activity: 367
Merit: 100
Zamanında bu konuda biraz kafa yordum şimdiki durumda bişey kazanılmayacağını düşünüyorum. En azından elle hesaplama yaparak arbitraj yapmaya çalıştığınızda br bakıyorsunuz zararlı çıkmışsınız.
newbie
Activity: 8
Arbitraj Yapmayı hiç denemdim iyiki de denememişim çok riskli ve kâr etmek çok zor
copper member
Activity: 77
Merhaba,

Türkiye içi arbitraj imkanı sunan, Türkiye'nin TEK global borsası www.coinbaba.net in tanıtımını ilgili başlık olduğu için yapmak isteriz.

Dünya'nın en büyük borsaları ile API bağlantımız sayesinde:[/b][/color]

* Dünya piyasaları ile entegre borsa ve eşzamanlı fiyatlama !
Bu sayede Dünya'daki BTC, ETH, BCH ve LTC'deki alış/satış emirleri aynı anda platformumuzda yayınlanmakta olup, platformumuzda bu fiyatlardan TL veya USD ile alım/satım yapabileceksiniz.  

* Türkiye'deki diğer borsalar ile arbitraj imkanı !
Dünya ile eşzamanlı fiyatlama sayesinde, CoinBaba.net ile Türkiye'deki yerel borsalar arasında oluşan ve zaman zaman %5'e varan fiyat farkını kar fırsatına dönüştürebilirsiniz.

* Yüksek hacim ve emir listesi !
API bağlantımız sayesinde, faaliyete yeni geçmiş olmamıza rağmen, platformumuzda işlem gören tüm kriptoparalar için Türkiye'nin en büyük borsalarının en az 5 katı büyüklüğünde emir listesi ile, “Türkiye'nin en büyük borsası” ünvanını da almış olduğumuzu düşünüyoruz. Bu sayede, alım ve satım işlemlerinde diğer borsalarda yaşanan piyasa derinliği problemi, platformumuz ile çözülmüş olup, almak veya satmak istediğiniz miktarın tamamını daha dar fiyat aralığında anında alıp satabilirsiniz.

Örneğin, CoinBaba.net haricinde bir yerel borsada 5 BTC satış yapmak istediğinizde, 5 BTC'nin tamamını eritmeniz hem çok uzun süre alabillmekte, hem de satışa başladığınız en yüksek fiyat ile satışı tamamladığınız en düşük fiyat arasında 400 TL-600 TL'ye varan fiyat farkları görülebilmektedir. Eritmek istediğiniz veya almak istediğiniz BTC miktarı arttığında, bu fark çok çok daha yükselmektedir. CoinBaba.net 'in API bağlanıtısı sayesinde, 5 BTC'yi saniyeler içerisinde 10 TL-50 TL fiyat aralığında kolayca eritebilirsiniz. Aynı durum alım işlemi veya diğer kriptoparalar için de aynen geçerli olmaktadır.      

* USD kuru ile işlem imkanı:
Türk Lirasının yanısıra USD yatırma/çekme ve USD ile alış/satış yapabilir, bu sayede kriptopara haricindeki birikimlerinizi tercihinize göre USD olarak da tutabilirsiniz. Platformumuzdaki USD işlemlerinde herhangi bir kur komisyonu alınmamaktadır !

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

NOT: platformumuz ile ilgili açtığımız topic linki aşağıdadır:
https://bitcointalksearch.org/topic/wwwcoinbabanet-turkiyenin-tek-global-kriptopara-borsas-4455760

www.CoinBaba.net
Instagram: @Coinbabanet
Twitter: @Coinbabanet
copper member
Activity: 94
Merit: 6
NakitCoins.com ⭐ Instant Exchanger
Arbitraj yapmak çok zor değil aslında. Piyasayı iyi takip edin ve yabancı/ yerli borsa fiyatlarını inceleyin. Genelde hacimler yükseldiğinde TR de fiyat farkı da yükseliyor. Düşük hacimde fiyatlar TR de biraz daha ucuz oluyor. Yabancı borsalara para göndermeniz zaman alıyor fakat farklı yöntemlerle (OTC) yabancı borsalardan anında alıp yerli borsada satabilirsiniz. (Hacim ve fiyat takibi gerekiyor)
İstanbulda bir yer var yabancı borsalarla çalışıyor  Wink . Yakında kendi cüzdanlarıda çıkıyor, tek bekledikleri ek hizmet olarak kredi kartı/banka kartıyla cüzdan dan alımı sağlamak, ve yaz sonrası uluslararası borsa açıyorlar.
Herkese bol kazançlı tradeler
Pages:
Jump to: