Pages:
Author

Topic: Arkadaşlar çevremde ki insanlar kafayı yemiş olabilir mi? - page 5. (Read 705 times)

member
Activity: 322
Merit: 11
Halk yıllarca bu tip dolandiriciliklara kandı. Kooperatif adı altında yatırım şirketi holding adı altında yillarca kandırıldığını da şimdi mi akıllı insan oldular acaba. Boş konuşuyorlar uğraşma onlar için değmez bile.
member
Activity: 224
Merit: 10
şaşırmaya gerek yok. suç sende insanlara neden anlatmaya çalışıyorsun? hele haberlerde devamlı çiftlik bank-btc birlikte anıldıktan sonra, ocaktan sonra gerçekleşen büyük düşüşten sonra ne gerek var insanlara anlatmaya. Arkadaşların duyar sorar bir muhabbet esnasında birisi çıkar blockchain ile ilgili konuşmaya başlar sende bakarsın arkadaşların dinlemeyi biliyor ozaman fikrini verirsin. yoksa hiç gerek yok kendini yormaya.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Aradaki farkı şu şekilde anlatabilirsin.
Ciftlikbank Türkiye üzerinde bir sirket ve sana senelik 2.2 kat kazanç garantisi veriyor.
Kripto para ise dünya tarafından kullanılıp risklerin olduğu bir iş. Seklinde daha kolay anlarlar inşallah 😂
member
Activity: 602
Merit: 12
hocam bunda şaşılacak durum yokki sonuçta haklılar çünkü elle tutulan bir şey olmadığı için çoğu kişinin saçmalıkta nitelendireceği bir sektördür bu. zaten böylede olsun. çünkü bir çok kardeşimizin canı yanar bu sektörde
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
Teknolojiyi sadece telefon ve facebook olarak bildikleri için eleştirel bişey söyleyince sanki boş jonuşan bizmişiz gibi tavır alıyorlar :')
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Hocam anlayacağınız kişi teknolojiden analamayan biriyse çokta şaapmamak lazım bence eğer biraz haşır neşirse anlatmaya gerek bile kalmamıştır bence 😁
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Bizim insanımız biraz değil baya bir cahil.Geçen bi düğün vardı konuşuyoduk adam tutturdu bitcoin patlayacak.dedim niye ?
dedi çok çıktı.dedim alt yapısını ve hangi birimleri yok edebileceğini biliyor musunuz ?
dedi hayır
dedim geber!
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
Ya kime bu bitcoin veya altcoinleri anlatmaya çalışsam bana hemen çiflik bank gibi bişey oda. Senide dolandıracaklar diyip duruyorlar. Bizim insanımız neden böyle Undecided
Pages:
Jump to: