Pages:
Author

Topic: BALONLARIN ANASI : ETHEREUM (Tam bir ANAÇ ) - page 2. (Read 700 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
20k da olsa eth ponzinin, dolandırıcılığın kralıdır. Ama dolandırılmayıp para kazandığınız sürece, al satta kazandığınız sürece sıkıntı yok. Eth ninde gözümde en dandin coinden fazla değeri yok. Kim ne derse desin. Piyasa zaten balon. Siz hep şöyle uçacak böyle kaçacak diyorsunuz ama ben geleceklerini sadece teknolojilerinde görüyorum. En kral teknoloji dünya geneline yayıldığında kriptoparası zaten sıfırlanacak. Önrmli olan teknolojisi. Bu teknolojidede kriptoparanın bir önemi kalmamış olur zaten.

Bir ekosistem yaratılmak isteniyor, bc ile bir toptan ağ isteniyor ancak kripto paralar istenmiyor. O aşamada bir ihtimal btc bankalar arası büyük para birimi gibi kullanılabilir. Dolaşımda yine bildiğimiz paralar olmaz. Satoşi abimizin isyanına lafımız yok ama maalesef buna izin verilmez Smiley

Bir balon piyasadayken kazanabildiğinizi kazanın yeterli.

Çokta kraldan çok kralcı olmaya gerek yok. Ha eth de düşüşüne rağmen doğuşundan itibaren hızlı yükselişinide hesaba katınca sana bana ona zarar yazabilir ama unutmayın hala 3-5$ dan alan 10x karda Smiley

1500den alanda alırken zengin olma hayaliyle alıyorsa her piyasada terste kalma vardır bunuda bilerek girmediyse zaten haketmiştir.
5-10yılda 10x kazandıran ne var? Hatta btc x1500 yapmış. Yahut ripple x35000 yapmış doğuşundan sonra ath ye kadar. Şimdi burada zarar ettirdi demekte olmaz. Zamansız girişle zarar eden olabilir sadece.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
hocam merhabalar siz kriptopara piyasasına genel olarak karşısınız sanırım bitcoine güvenmiyordunuz altına yönlendiriyordunuz şimdi de ethereuma mı sardınız  Grin ethereum bence balon değil daha da uzatmak istemiyorum nokta  Wink
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
bir haberde ethereum için dolandırıcılara yer açan altcoin diye okumuştum. ee doğrudur. iconun alası ethereum tabanlı tokenlerde.

balon konusunda ise tamamen patlak vermiyorsa o balon değildir. tam tersi balondur. ismi aklımda kalmadı. 400-500 dolara kadar yükselen bir alt vardı. tepe yaptığı yerlerde müthiş düştü ve sıfıra indi. bu tipik bir balon. ama bitcoinde, ethereumda, litecoinde bunu görmek mümkün değil.

ben inanıyorum ki eğer bitcoinde yavaş yavaş büyüyen ve önceki tepe noktaları küçük bırakacak yükseliş yaşanır da ethereum da buna ayak uydurur ise yeni rekorları görebilir.
member
Activity: 633
Merit: 15
Etherium olmasaydı onun yerine illa ki bir başka platform koin gelecekti, sonuçta evrim kaçınılmaz.

Etherium balon derken icolar balon olup etheriumu da patlattı demek istemiş olabilir arkadaş.

Fiyatını şişik bulduğum için hiç bir zaman etherium yatırımı yapmadım.

jr. member
Activity: 224
Merit: 4
ether 1500'e ulaşmadan önce dibi neresiydi. kaç ay o dip noktada kaldı, fiyat neydi ve 1000 dolara ulaşmış kaç x yaptı. bu gibi takipler ile aslında patlamaya hazır bomba olduğu anlaşılır. yani alıyorsan küçük karlar ile satmasını bilmeli. yok tutuyorsun, 3000 dolara ulaşacak falan bunlar ciddi zararlara yol açıyor.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Basit bir kural ile bunun önüne geçebilirsin Düşme trendinde al, Yükselme trendinde sat. Grafik takip edemiyorsan veya analiz yapamıyorsan yapanları takip edebilirsin başkalarının ağzıyla girmektense araştırıp girebilirsin ama bizim insanımız araştırmaz tembeldir bu kadar net o zaman gidip 1500 dolardan alırsın o ethereumu.
full member
Activity: 658
Merit: 153
La sen ne kadar boş bir adamsın balonların anası demişsin ethereum gibi bir coine ayıp be bu piyasanın %40ını ethereum ve ethereum tokenlerı barındırıyor bir tek sen mi balon olduğunu anladım ethereum olmasa piyasa ölürdü şuan
member
Activity: 476
Merit: 12
sende balonların babasısın o zaman dostum. saçma sapan , hiçbir derinliği olmayan başlık açmayı kendine görev edinmişsin. bir tane de içi dolu bir başlık aç da görelim . işin gücün goygoy
full member
Activity: 490
Merit: 193
Ethereuma balon dedin ya daha ne diyeyim bilmiyorum sana.eth dediğin şey bugün piyasaya çıkış amacı yolunda vaadettiğini veren ve en güvenilen kriptoparalardan biri.2000 in üzerinde coin tokenin yarısından çoğu yapmak istediklerinin %1 ini bile gerçekleştirmiş değil.şimdi belki zordayız ama ethin ilerde yükseleceğine inanıyorum
member
Activity: 392
Merit: 11
Hiçbir şey için değil sadece burayı kolay para cenneti sanan vizyonsuzların bu kendince dalgaları için yükselsin istiyorum piyasa. Keriz silkelemelerini de şimdi anlıyorum.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
sırf konu açılmak için açıldıysa ayrı da ortada 13 bin dolar değer kaybı yaşayan bitcoin varken ethereuma saldırmak ne derece makul ve mantıklı bilmiyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
Bitcoinin durumu ortadayken ethereuma yüklenmek nasıl yorumlanmalı bilemiyorum, markette tek başına yükselecek hali yok sanırım, hepsi birden düşüşte ama değişir bunlar unutulur bu laflar.
member
Activity: 546
Merit: 10
Bu konuda çok geyik çıkar ama konu sahibine. İlk alanlar eminim şuan lüks dairelerinde şaraplarını yudumlarken gülümseme ile okuyorlardır bu yazıyı. Zira 4 dolar olduğu dönemlerde alım yapıp tutan adamlar bu dehşet düşüşe rağmen parasını 50'ye katlamış durumda. Gerçi 1500'ü geçtim ben 400 dolarken hatta şu haliyle bile elden 100 milyon kere çıkarırdım ama tutan tutuyor işte.
jr. member
Activity: 93
Merit: 2
Ethereum piyasada işlevini tam olarak yerine getiren bir elin parmaklarını geçmeyecek projelerden biri. Cmc'de sıralı 2000+ coin+token'den kaç tanesinin çalışan özelliği yada özellikleri var önce ona bakmak lazım. Ha ethereum'un sıkıntıları yok mu var. Scam icolara engelleyecek bir yöntem geliştiremediği sürece bu sorunu çözmüş bir platform ethereumu alt edebilir.
jr. member
Activity: 168
Bence bu Yükseliş ya da bu düşüş tamamen Ethereuma bağlı. Eğer ki yakınlarda bir boğa sezonu gelecekse,bu tamamen ethereum a bağlı olacak. Yani tüm her şey ethereum a bağlı.Hatta icolara geleceği bile ethereuma bağlı
jr. member
Activity: 316
ETH ye balon demek, kendi ağı altında çıkan tokenlere de hakarettir ki bunların içinde çok değerli projeler de var, bunları sadece bir para birimi olarak değil yarattığı teknolojilerle de değerlendirmek gerekir.
sr. member
Activity: 446
Merit: 250
CAT.EX Exchange
Bu piyasaya balon diyenler girmesin lütfen yada yol yakınken uzaklaşsınlar çünkü haklı çıkmayacak ve kuduracaklar kendi iyiliğiniz için diyorum bu balon benzetmesi gerçekten hoş değil
member
Activity: 448
Merit: 33
Ethereumi bitcoin ve kripto para çeşitleri her zaman çıkabilir de düşebilir de. Düşüp çıkması balon olduğunu göstermez.
Taliplisi olduğu sürece çıkacaktır. Taliplisi yoksa da düşecektir. Bitti.
Şuan için bu sektöre talep az. Bu yüzden de düşüş olması gayet normal. Ama er yada geç (çöp değilse) her coin tavanda gördüğü rakamları yeniden görecektir. Şuan için panik yapmaya gerek yok.
jr. member
Activity: 322
bunu yazanlar bize cüzdan da gösterse gerçekten çok sevineceğim ve sadece bu elemanın ekran görüntüsünü aldım. edit yapacağım buna.
member
Activity: 633
Merit: 15
Etheriumu etherium yapan ico balonuydu, balon patlayınca doğal olarak dibi boyladı.

Etherin artık pek çok platformda rakibi mevcut, eski şaşalı günlerine geri dönmesi çok kolay olmayacaktır.

Pages:
Jump to: