Pages:
Author

Topic: BALONLARIN ANASI : ETHEREUM (Tam bir ANAÇ ) - page 4. (Read 700 times)

full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ethereuma balon diye bu işten hiç anlamayan çomardır. Ethereum v2 çıkacak 2019 yılı içerisinde o zamanki fiyat geldiğin ne denilecek acaba. Türk milleti olarak çok tez canlıyız falan da sabretmeden para kazanamazsınız.
member
Activity: 238
Merit: 14
haha iyi oluyor bunlara ya.  balon balon diyin satıp satıp çıkın bu piyasadan tepelerden tekrar alın düşünce gene gelin burda ağlayın. çekirdeğim var izlemesi güzel oluyor.

gerçi bunların olay biraz farklı.ben sattım herkese sattırayım içim soğusun hesabı Grin

member
Activity: 238
Arkadaş ne kadar baloncuyuz yav. Bu balonlar bir gün söner bir gün şişer. Merak etmeyin eninde sonunda şişireceklerdir tekrar. Umarım sonunda kazanan yine biz olacağız.
member
Activity: 574
"yatırımın iyisi kötüsü olmaz" sözünü okudum o topicde. yani bitcoin çakılırken ne bekliyordunuz ki. bakın bitcoin 3000 dolara gelsin ethereum çok rahat 50 dolar civarına gelir.

O nedenle bitcoine bakıp ondaki yeni olumlu veya yeni olumsuz gelişme oluştuğunda bunun ethereuma ve diğer kriptolara etkisi ne olur bunu ölçüp, tartıp ona göre yatırımı şekillendirmek daha önemli.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Ethereum bile bu kadar değer kaybı yaşamışken güvenilir tek liman btc olarak bir daha kendini gösterdi ath lere bakarsak aç kalırız önümüze güzel umutlarla önümüze bakalım biz.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Ethereum bir balonda,bu piayasanın hepsi balondur. 200 doları bile geçemeyen Eth var karşımızda.İcoların neredeyse çöp olduğu bir piyasadayız şu an. Eth ölürse herşey ölür
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
buyuk konusmayın sımdı balon dersiniz 3 ay sonra 1800 dolardan alıp 2x daha yaparmı diye soru sorarsınız. ether gibi saglamların saglamı bir coin icin buyuk konusmamak gerek.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Aklıma kriptopara geldi birden o daha 10 dolar olmadığı zamanlarda bas bas bağırıyordu ethereum 100 dolar olacak falan diye. O zamanlar genel bir kanı vardı şimdi senin fikrine hemen hemen uyuyordu desek yalan olmaz.O zaman birşey gösterdiyse gün doğmadan neler dolar diye. Belli olmaz ilerde keşke 1500 dolardan alsaydım demeyelim de Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
1400 dolar olurken "dünyanın en iyi altcoini"
200 dolara düşünce "dünyanın en büyük balonu"
hayat size güzel gagaş. tinerin markasını söyleyin de arada içelim.
full member
Activity: 616
Merit: 118
hesap kitap yapmayı bilmeyenlerin açıklamasıdır eğer aklı başında biri varsa  grafik okumayı da biliyorsa %90 değil tam tamına 3x düşüş gerçekleştirdi. ki %90 dan fazla yapar ancak bana soracak olursanız diğer altcoinlere göre hala iyi direnç gösteriyor.

ben usd değil btc fiyatına bakarım ki olması gereken de odur.

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Goşun la, bir goyuyon beş alıyon diyen tayfa: Godumun etiryomu, batırdın ocağımızı, kurtar bizi reyiz hüloğğğ
Kripto ekosistemini takip eden yatırımcı: Bu ay testlerine başlanacak Constantinople güncellemesi ile ciddi gelişmeler olacak, yaklaşık 8 ay sonraki İstanbul güncellemesiyle de Ethereum adeta bambaşka bir evrene geçecek, haliyle de bunlar hep fiyatına yansıyacak
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Ethereum 1400 dolara ulaştığında Balonların Anası olarak tarihe geçti. bugün itibariyle zirve noktasından %90 değer kaybına ulaştı....Son ATH seviyesinden %90 aşağıda bu rezaletin baş mimarları aç gözlülerdir ve nihayet onlarda aradığı cevabı bulmuş oldu. Sona kalan dona kaldı. Artık herkesi 1500 dolardan ethereum alanlar neler düşünüyor başlığına bekleriz:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.42505632
Pages:
Jump to: