Pages:
Author

Topic: BALONLARIN ANASI : ETHEREUM (Tam bir ANAÇ ) - page 3. (Read 700 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
waves bitti ethere mi başladınız gömmeye Cheesy %90 düşmeyen altcoin mi kaldı bitcoin bıle %90 düştü nerenizle bakıyorsunuz markete merak ettım açıkçası Cheesy

etheryum balon mu degıl mı tartışmasını fiyat üzerinden değil teknoloji üzerinden yaparsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız, zaten fiyatına bakıp aaa bu super projeymış dendıgı ıcın batıyor mıllet
member
Activity: 1256
Merit: 43
Bazı arkadaşlar 1800-2000 dolar olunca keşke alsaydık demeyin de falan yazmış. Siz ETH'nin 1800-2000 dolar falan olacağına GERÇEKTEN inanıyor musunuz? Eğer gerçekten inanıyorsanız, GERÇEKTEN helal olsun; böyle inanç az bulunur.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
en bastan kanim isinmamisti ethereum'a; zoraki al-sat yaptim, ico'lar icin elimde tuttum falan.. ama su an 1,5 ethereum'um var; ne alirim, ne satarim. dursun... ha 500-600 dolar olursa satarim.. gecen yil bir anlik dikkatsizlik yüzünden de bir miktar caldirdim zaten: dedim ya, hic sevemedim su eth'yi...
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Aslında bahsettiğiniz konu kripto paraların hepsinin kaderinde var, birazda bizlerden kaynaklı oluyor bu konuşmalar, çıkınca hep birlikte çok daha yukarılara gidecek, çok iyi diye överiz, 10-12 aylık düşüş dönemine ise hayatta dayanamayıp bitti, battı gibi söylemlere başlarız. Hiçbirşeyin bittiği yok aslında, satmadıysanız zararda değilsiniz, hesabınızda güvenilir olmayan coinler olmadıkca sorun yok, sadece biraz fazla bekletmiş olacak hepsi bu kadar.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu piyasada bir şey belli olmuyor evet 1500 oldu 5000 binde olabilir  gene alıcıları çıkar ve her zaman öyle olacaktır . maalesef bu diğer coinler içinde böyle yüksekten alanların moralini düşünmek istemiyorum
full member
Activity: 980
Merit: 152
Ocak ayından bugüne %90 düşmeyen coin var mıdır? Tabi Ethereum'un 1400 doları görmesi benim de yadırgadığım bir durumdu, bir yerden patlayacağı belliydi ama şu andaki fiyatı da Ethereum'un gerçek kalitesini yansıtmıyor. Sonuçta piyasa düzelirse Ethereum'un tekrar yükseleceği aşikar, bu aşamadan sonra sorulması gereken soru hangi coinler yükselemeyecek!
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
İnsanlar ne kadar sabırsızlar, kimse bu piyasada 1 koyup 1 ay sonra 10 alırsın demedi ki, bu bir süreç, o zaman 500 $ alıp 1400 $ satanları ne yapacağız? Ya da ethereum 1 $ iken alıp 1400 $ olduğunda satanlar...

Sadece düşüş kaybına ya da fiyatına göre bir kripto para öldü bitti demek, bu piyasayı hiç bilmiyorum demektir.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Çok boş bi başlık ne anlatmaya çalışıyo ne diyo hiçbişey anlamadım ama para kaybetmiş galiba onu anlatmaya çalışıyo olabilir  Roll Eyes Roll Eyes  Anaç yazmış bi de.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bitcoin reis uçtu da bizim mi haberimiz yok. Btc ne kadar düştüyse ethereum da o kadar düştü. Battalgazi gibi direnecek hali yoktu. Fazla da kafaya takmayın sabır sabır sabır
member
Activity: 322
Merit: 32
Balon demek pek doğru olmasada Ethereum sevimsiz bir hal aldı artık ve Vitalik Buterinin de açıklamaları ile bunda etkisi büyük malesef. Ethereuma güvenli liman diyorduk fakat altcoinler içinde daha az değer kaybeden coinler oldu.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Bence olay sadece ether değil ki, hepsi aynı durumda. Bu durumdan etkilenmeyen altcoin var mı ki? Çoğu 10x-20x yaptı sonra başladığı yere döndü. Her çıkışın elbet bir inişi olacaktır.

Aynen hocam ona bakarsak Bitcoinde iyi bir yükselişten sonra bayağı bir düşüş yaşadı. Onada balon diyelim o zaman. Piyasadır bu inişide var çıkışı da. Nerde alıp nerede satacağını öngürürsen iyi kar edersin. Ben hold yaptığım için ethyi 1500 dolardan satmadım mesela ve büyük bir fırsatı kaçırdım şuanda da pişmanım.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
seni tthero dan sonraki en boş konuları açan adam ilan ediyom hacı baba. ota b.koa konu açmakta eksik kalmıyon
member
Activity: 518
Merit: 15
Ethereum ve Bitcin'e balon diyenler bence kriptoparalardan elini ayağını çeksin, mevduata veya dövize yatırım yapsın.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Eth balonsa Bitcoinde balondur o zaman, Bitcoinide 20bin dolardan alanlar vardı şuan 6bin dolar. Ethereum yatırımcısına çok iyi paralar kazandırdı. 1 yılda oda BTC gibi uçuşa geçti.
full member
Activity: 300
Merit: 103
Şimdi balon diyorsunuzda tekrar yükselişi yakaladığında ne diyeceksiniz merak ediyorum. Bu kötü piyasada düşmeyen coin yoktu. Yüksekten alanlar için durum vahim elbette ancak tekrar yükseleceğini düşünüyorum.
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
Ben piyasaya girdikten çok kısa süre sonra bahsettiğin değerlere ETH ulaştı. Tam da bahsettiğin aç gözlülük yüzünden rezil durumdayız şu anda. Yaşananlardan ders alır mıyız onu da düşünmüyorum, açlıktan olacak hepimiz aç gözlüyüz  Smiley
member
Activity: 596
Merit: 14
abi balon balon siz uğraşana kadar yazık günah giden gidiyor balon diceğinize güzel bir proje bakın yapın ne biliyim boş durmayın yani. böyle tartışmalar gerçekten üzüyor.
full member
Activity: 406
Merit: 102
1400 dolar olurken "dünyanın en iyi altcoini"
200 dolara düşünce "dünyanın en büyük balonu"
hayat size güzel gagaş. tinerin markasını söyleyin de arada içelim.
ahahahah en haklı yorum bence etherum zivrelere çıktıgında 10 postun 8 9 etherum yok böle olcak yok btc nin yerine geçicek diyenler şımdı demedigini bırakmıyor  Grin
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ethereum 2015 yılında 1 dolarken şu forumda neler söylendiğini bir okusanız keşke çok gülersiniz. Hele 10 dolar olduğunda kıyametler kopmuş burada. Ben o zamanlar yoktum, ama şimdi açıp okuyabiliyorum eskileri. 10 dolar olduğunda büyük bir balon spekülasyonu döndü. Düşünün 10 dolarken balon denilen ETH, şu anda her şeye rağman 200-300 dolar aralığında gidip geliyor. 1400 dolarlık tarihi zirvesi de gözümüzün önünde duruyor.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bence olay sadece ether değil ki, hepsi aynı durumda. Bu durumdan etkilenmeyen altcoin var mı ki? Çoğu 10x-20x yaptı sonra başladığı yere döndü. Her çıkışın elbet bir inişi olacaktır.
Pages:
Jump to: