Pages:
Author

Topic: [BCN] Bytecoin (yalnýzca iþlemci (CPU) ile madencilik, gerçek anonimlik) - page 2. (Read 13218 times)

full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
bi ara takıldı mbu coine ama bi 6 ay kadar önce pozisyonumu BTC yapıp çıktım. şimdilerde ara sıra bakıyorum. fiyat 3-5 sat arası gidip geliyor. zaten bir tek poloda kaldı exchangei sanırım. 2-3 BTC hacim bile yapamıyor günlük. ama bu hacim bile bi alım satımın göstergesi. 3den toplanabilir kısa vadeli. 5den satılır. la böle uğraşmaya değmez ama.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
bu coin yaşıyor mu?

nodelar yaşıyor demekki coin de yaşıyor. Ama rağbet görüyor mu şüpheli.
full member
bu gece bi açık bırakayım bakalım senkronlayabilecek mi.
senkronladı. sikkeleri çektim diyelim nasıl aktarıcam baka bir yere?

Exchange sitesine transfer için, cüzdanı çalıştırıp komut satırına transfer 0  Deposit Adres  Miktar  Payment ID şeklinde yazıp enter'la
"payment id" ne oluyor?

Exchange sitesinin balance kısmında bulabilirsin onu..
teşekkürler yardımın için
hero member
Activity: 1103
Merit: 500

Exchange sitesine transfer için, cüzdanı çalıştırıp komut satırına transfer 0  Deposit Adres  Miktar  Payment ID şeklinde yazıp enter'la
"payment id" ne oluyor?

Exchange sitesinin balance kısmında bulabilirsin onu..
full member

Exchange sitesine transfer için, cüzdanı çalıştırıp komut satırına transfer 0  Deposit Adres  Miktar  Payment ID şeklinde yazıp enter'la
"payment id" ne oluyor?
legendary
Activity: 1554
Premine'ı yüksek bytecoin yerine forklanmış ve geliştirilmiş daha adil ve yenilikçi moneroya bakmanızı tavsiye ederim.
hero member

full member
full member
hero member
Bytecoin üzerinden gidelim, bytecoin sitesinde gerekli dosyaları indirebilirsin.

bytecoind.exe - önce bunu çalıştırıp ağ ile senkron olman gerek. Bytecoin blockları fazla olduğu için bu işlem uzun sürebilir. Bende 4 GB ram var ve epey uzun sürdü. Bu işlem aşırı RAM kullanıyor.

simplewallet.exe - Ağ ile senkron olduktan sonra bunu çalıştır. Bu senin cüzdanın. İlk kez kurulum yapıyorsan senden bir cüzdan adı isteyecek, mesela xxx yazıp enterla, daha sonra şifre isteyecek, kullanacağın şifreyi yazıp enterla. Bu kadar. Cüzdan hazır.

Cüzdanı kullanmak istediğin zaman önce bytecoind.exe'yi çalıştır, bir süre senkron olması için bekle, daha sonra simplewallet.exe'yi çalıştır, cüzdan adını yaz, şifreni yaz, bu kadar.

Önemli : bytecoind.exe senkron olduktan sonra komut satırına "exit" yazarak sistemden çık yoksa her seferinde senkronizasyon için uzunca süre beklersin. "exit" "save and exit" yapıyor.
full member
Miner gate deki withdraw butonu çalışmadı bir türlü paramı wallet a aktaramadım siz de de varmı bu problem ?

Coin bazlı withdraw sorunu olabiliyor arada ama düzeltiyorlar. Ben şuan fantom ve byte withdraw ettim, çok kısa sürede cüzdana geldi.

@ferman,

Dostum problem ne? Belki yardımcı olabilirim.
walleti kuramadım. ya da kurdum bilmiyorum. senkronizasyon yapmıyor da olabilir. çıkamadım işin içinden.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
Bu CryptoNote Technology coinlerle uğraşmak büyük dert, ben vazgeçtim.
hero member
Miner gate deki withdraw butonu çalışmadı bir türlü paramı wallet a aktaramadım siz de de varmı bu problem ?

Coin bazlı withdraw sorunu olabiliyor arada ama düzeltiyorlar. Ben şuan fantom ve byte withdraw ettim, çok kısa sürede cüzdana geldi.

@ferman,

Dostum problem ne? Belki yardımcı olabilirim.
full member
ben daha walleti kuramadım bir sürü coin içerde kaldı Cheesy
newbie
Activity: 81
Merit: 0
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Sadece byte değil, quazar da fena değil.. Ama CPU mining GPU mining kadar uzun soluklu olabilir mi bilemedim. Undecided

280x ile günlük getiri 2$'u bulmuyor hangi coini kazarsan kaz şu anda.
laptopumda Cryptonote kazarak günde 2$'dan fazla kazanıyorum ben ama :-)
hero member
Activity: 826
Sadece byte değil, quazar da fena değil.. Ama CPU mining GPU mining kadar uzun soluklu olabilir mi bilemedim. Undecided

Quazar cryptonote klonu, yenilik getirmiyor. Türklerin çıkardığı pump&dump coini, ona göre yatırım yapın.

Quazar'ı Türkler mi çıkardı ?
legendary
Activity: 1554

Quazar cryptonote klonu, yenilik getirmiyor. Türklerin çıkardığı pump&dump coini, ona göre yatırım yapın.
hero member
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Şu anda ciddi kar getiriyor CPU'dan mine etmek BCN'yi, kısa zamanda bir şeyler kazıp para kazanmak isteyenler varsa değerlendirebilir bu şansı.
Sonuçta bu işlerle uğraşmamızın en temel amacı para kazanmak, paranın geçmişine bakmadan :-)
Pages:
Jump to: