Pages:
Author

Topic: Beşiktaş Fan Token - page 4. (Read 841 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 24, 2023, 02:31:39 AM
Paribu Türkiye’de köklü kripto para geçmişi olan aracı kurumlardan bu satış için bile hesap oluşturulabilir bence kilitli 20 adet alınıp kenara bekletilebilir kilitsiz için ise maksimum arzı deneyebiliriz Beşiktaş ciddi taraftarı olan bir takım ve temiz kazanç için bu taraftarların ilgisini çekerse hemen kılçıksız kar bırakabilir elbette uzun vade isteyenler de tutabilir bir sene boyunca dolaşım 500 bin adet bence gayet düşük bir seviye potansiyel olabilir
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 23, 2023, 02:49:49 PM
Öncelikle anlaşmanın geç yapılması kulübe ciddi bir para kaybettirdi. Geçen sene verilen teklifler bunun çok daha üzerindeydi. İkinci olarak anlaşmanın Paribu ile yapılmış olması kullanıcı kitlesini küçültüyor. Socios veya başka bir platformdan yapılsa daha çok ilgi olurdu. Örneğin potansiyel bir alıcı olarak ben Paribu kullanmadığım için istesem de alamıyorum. Token konusunda ise buna yatırım yapacağıma BİST üzerinden BJKAS hissesi alırım, kulübe gerçekten ortak olurum ki yaptığım tam olarak budur.
Umarım kulüp hedeflediği geliri bu projeden sağlar. Uzun vadede işe yarayacak bir token olarak görmüyorum.

Paribu kullanmadığım için mantıken BIST üzerinden BJKAS hissesi almak bana da daha cazip geldi. Kendim Beşiktaşlı değilim ama birader için yatırım amaçlı alıp kenara atmaktan bir zarar gelmez. Zaten Fenerbahçe dışında GS ve besikta iki üç senede bir mutlaka şampiyon oluyor, bir de yakın vadede şampiyonluk gelirse sevinci ikiye katlar keratanin 😂
member
Activity: 692
Merit: 50
September 23, 2023, 10:36:36 AM
Beşiktaş kulübü Fan token konusunda geç kalmışa benziyor. Geçtiğimiz dönemdeki koşuda fan tokenler oldukça fazla hacim topladılar ilgide yüksekti. Beşiktaş önceden Fan token cıkarmış olsaydı bu furyadan oldukça kazançlı çıkabilirdi keza hala geç değil, fan tokenlere ilgi tekrardan artacaktır. Ufak bir meblağ ile deneme yapabilirim en kötü zarar edip aylarca tutarız diğerlerinde yaşadığım senaryolar gibi.

Aynen ya shitcoinlerde ne paralar kaybettim. Biraz alıp unuturum bende. Taraftarı olduğum token sonuçta. Öncelikli bilet ve kombine satışı yapsalar yeter.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 23, 2023, 10:21:27 AM
Beşiktaş kulübü Fan token konusunda geç kalmışa benziyor. Geçtiğimiz dönemdeki koşuda fan tokenler oldukça fazla hacim topladılar ilgide yüksekti. Beşiktaş önceden Fan token cıkarmış olsaydı bu furyadan oldukça kazançlı çıkabilirdi keza hala geç değil, fan tokenlere ilgi tekrardan artacaktır. Ufak bir meblağ ile deneme yapabilirim en kötü zarar edip aylarca tutarız diğerlerinde yaşadığım senaryolar gibi.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
September 22, 2023, 06:09:04 PM
Öncelikle anlaşmanın geç yapılması kulübe ciddi bir para kaybettirdi. Geçen sene verilen teklifler bunun çok daha üzerindeydi. İkinci olarak anlaşmanın Paribu ile yapılmış olması kullanıcı kitlesini küçültüyor. Socios veya başka bir platformdan yapılsa daha çok ilgi olurdu. Örneğin potansiyel bir alıcı olarak ben Paribu kullanmadığım için istesem de alamıyorum. Token konusunda ise buna yatırım yapacağıma BİST üzerinden BJKAS hissesi alırım, kulübe gerçekten ortak olurum ki yaptığım tam olarak budur.
Umarım kulüp hedeflediği geliri bu projeden sağlar. Uzun vadede işe yarayacak bir token olarak görmüyorum.

Socios'un talep ettiği komisyon miktarı Beşiktaş'ı Paribu ile anlaşma yapmaya itmiş olabilir. Ayrıca Beşiktaş, Fenerbahçe veya başka bir token projesi fark etmeksizin her proje tabanda geniş kitlelere yayılmak istiyormuş gibi görünmek ister ama aslında gücü elinde bulundurmak ister. Bu sebeple onları suçlamıyorum aslında. Ben olsam ben de aynı şeyi yapabilirdim çünkü kapitalist sistem bizleri monopoly'deki tekelci amca Pennybags olmaya zorluyor. Sistemin doğası bu iken kimseyi suçlayamam.

Taraftar tokenler hakkında söyleyebileceğim fazla bir şey yok. Ne işe yaradıklarını anlamıyorum. Bitcoin artınca onların da fiyatı artıyor. Bitcoin düşünce onların da fiyatı düşüyor. Taraftar token almak yerine Bitcoin almak daha iyi değil mi? Bitcoin yeni ATH'ler yapabiliyor en azından.😅
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
September 22, 2023, 02:22:41 PM
member
Activity: 692
Merit: 50
September 22, 2023, 01:48:22 PM
Güzel bir analiz olmuş. Bir miktar alınıp denenebilir. Belki bende alırım 3-5 binlik.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 22, 2023, 01:18:03 PM
Beşiktaş’ın resmi fan tokenı $BJK Paribu’da ön satışa çıkıyor.
Ağ: Ethereum/ERC20
Maksimum arz: 50M
Toplam arz: 5,500,000
Kilitli satılacak miktar: 5,000,000
Kilitsiz satılacak miktar: 500,000
Kilitli satış fiyatı: 25₺(En az 20,üst sınır yok.)
Kilitsiz satış fiyatı: 50₺ (En az 10 en fazla 200 adet alınabilecek.)
Ön satış tarihi : 26 Eylül 2023 11:00
İlk kilit açılımı: 15 Mayıs 2024
https://www.paribu.com/besiktas-token

Ben küçük meblağ ile deneyeceğim.Sanırım sirkülasyon 500 bin olacak ve bu aslında az bir miktar.50 TL ön satış fiyatı olacağına göre yaklaşık 930 bin dolar başlangıç marketcap olacak.Fenerbahçe'ninki 2 milyon civarı Galatasaray'ınki ise 7 milyon civarı marketcapa sahip. 2x potansiyeli olduğunu düşünüyorum ve maksimum kilitsiz olarak 10 bin TL'lik alındığını varsayarsak 10 bin TL kar potansiyeli taşıyor gibi sanki.
Pages:
Jump to: