Pages:
Author

Topic: Beşiktaşın bu sezonki durumu - page 2. (Read 685 times)

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
February 13, 2024, 07:21:32 AM
Beşiktaş kanadında da nihayet Ernest Muci ve Al-Musrati gibi güzel transferler geldi. Ernest Muci'ye 10 milyon euro bonservis ödendi ve Al-Musrati de 11 milyon euroluk satın alma opsiyonuyla kiralandı. İkisi de Beşiktaş'ın oyununu biraz toparlayabilecek nitelikte oyuncular. Bu yüzden her ne kadar henüz erken olsa da verilen paraların boşa gitmeyeceğine inanıyorum. Ernest Muci'nin daha ilk maçında 90 dakika oynayıp sergilediği performans taraftarları memnun etmişe benziyor.  Smiley
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
February 10, 2024, 04:29:09 PM
Sonunda Beşiktaş da güzel para harcayarak transfer yaptı. Çebi geçen yaz transfer için 32 milyon euro harcadı yazmışlar ama elde var sıfır. Ayrıca rezalet maaşlar da yük. Hasan Arat bekledi bekledi ama ultra bomba olmasa da güzel ve mantıklı transferler yaptı. Ayrıca talip varsa kesinlikle oyuncu da satılmalı. Bu muhabbette benim aklıma hemen Vida geliyor. Dünya kupasından sonra güzel piyasası vardı, orada güzel fiyata satılmalıydı. Galatasaray ve Fenerbahçe güzel satışlar yaptı, helal olsun. Beşiktaş da yapmalı. O yüzden arnavut çocuğun transferi çok iyi.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
February 09, 2024, 01:07:49 PM
Başkan iddialı konuşuyor bana işe yaramayan oyuncu satamaz menajerler diyor ama bana göre öyle bir satarlar ki başkan hissetmez bence gelecek sene çok iyi hazırlanması ve gözlemci ekibinin en iyi şekilde hazırlanması lazım Beşiktaş bu sene feda sezonu gibi sezon yaşıyor umarım gelecek sene daha iyi olurlar çünkü Türkiye ligi denilince akla gelen ilk takımlardan aramızdaki rekabet de çok iyi
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
February 09, 2024, 12:19:44 PM
Beşiktaş transfer dönemini de sönük geçirdi. Sezonun ilk yarısında kötü kadroları nedeniyle ligi hedefledikleri bölgenin uzağını tamamlamışlardı. Ara transfer döneminde takımın ihtiyacı olan transferleri yapacaklarını düşünmüştüm. Fakat transfer dönemini çok sönük geçirdiler. Galatasaray ve Fenerbahçe kadar iyi transferler yapmasalar bile Trabzonspor kadar iyi transferler yapmalarını beklerdim. Sezonun kalan yarısında lig üçüncülüğü için onlarla yarışacaklar.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
February 01, 2024, 12:57:56 PM
Beşiktaş'ın kadrosu gerçekten yetersiz. Kış transfer dönemini de şu ana kadar iyi geçiremediler. Sağ beke Svensson alındı o kadar. O da Rosier'in yerini doldurmak için alındı ki onun kadar iyi oynayabilir mi ondan şüphe duyarım. Fernando Santos elindeki kadro el verdiğince bir şeyler denemeye çalışıyor. O da bir yere kadar yani geçen Pendik maçındaki ağır yenilgi ve kısa zaman içerisinde Sivasspor yenilgisi moralleri yine bozmuştur.

Hasan Arat'ın Fernando Santos'a düzgün bir bütçe vermesi lazım yoksa Beşiktaş'ın toparlanması zor olacak.

Artık vereceği bütçe gelecek seneyi etkileyecek.Bu sene Beşiktaş, çok kötü oynadı.Beklemediğim kadar kötüydü.Alışılagelmedik kayıpları gösterdiler.Belki de en büyük kazanç bu sene genç oyunculara tanınan fırsat olacak.Semih önemli bir kazanç olacak Beşiktaş için.Beşiktaş gelecek sene Santos ile şampiyonluğa oynayacak kadro kurması gerekecek.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
February 01, 2024, 06:18:01 AM
Beşiktaş'ın kadrosu gerçekten yetersiz. Kış transfer dönemini de şu ana kadar iyi geçiremediler. Sağ beke Svensson alındı o kadar. O da Rosier'in yerini doldurmak için alındı ki onun kadar iyi oynayabilir mi ondan şüphe duyarım. Fernando Santos elindeki kadro el verdiğince bir şeyler denemeye çalışıyor. O da bir yere kadar yani geçen Pendik maçındaki ağır yenilgi ve kısa zaman içerisinde Sivasspor yenilgisi moralleri yine bozmuştur.

Hasan Arat'ın Fernando Santos'a düzgün bir bütçe vermesi lazım yoksa Beşiktaş'ın toparlanması zor olacak.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 30, 2024, 03:48:03 AM
Beşiktaş futbol takımı camia kadar büyük değil bu sezon. 4,5 milyon euroya Bahtiyar'ı transfer ettiler. 4,5 milyon euroya Onana'yı transfer ettiler. Fenerbahçe 9 milyon euroya Szymanski'yi transfer etti. Yanlış transferler nedeniyle takımın kalitesini camianın büyüklüğünün altına düşürdüler. Doğru transferler yapmadıkları için bu sezon kötü bir sezon yaşıyorlar. En iyi transferleri Aboubakar saç ektireceğini söyleyip maça çıkmadı. Aboubakar'ın Fenerbahçe'ye transfer olabileceği konuşuluyor basında. Kaliteli bir futbolcu ama disiplinsiz. Fenerbahçe'de oynamasını istemem. En iyi transferleri en iyi futbolcuları. Fakat onu bile Beşiktaş'ta görmek istemem. Kötü transferler nedeniyle kaçınılmaz bir son yaşıyor Beşiktaş.

Aboubakar’ın Fenerbahçe’ye gelmesini ben de istemem. Oyuncular önce takıma aidiyet hissetmeli ve o şekilde sahaya çıkmalı. Ben Aboubakar’da bunu göremedim. Belki de basına yansımayan şeyler vardır o yüzden haklıdır ama bilmiyorum iyi bir futbolcu ama sırf Beşiktaş’ta yaşadığı sorunlardan dolayı Fenerbahçe’de olmasını istemem. Başka şartlar olsaydı kesinlikle isteyeceğim bir futbolcu olurdu.

Bazı oyunculara çok fazla para verdiler ve beklediklerini alamadılar oyunculardan. Daha önce de dediğim gibi yeni yönetimin işi çok zor.

Hocam Sergen zamanındaki şampiyonlukta ligin ikinci yarısını sakatım falan ile oynamamış bir adam Aboubakar, adamlar gökhan töreyi forvet oynattılar kaç maç forvetsizlikten, bu şartlarda hatay maçında 7 gol atmasalar şampiyon Galatasaray oluyordu az kalsın, ha ayrıca  Fenerbahçenin şu anki sisteminde bence ona ihtiyaç da yok, oyunu rakip ceza sahası civarı ve içine o kadar iyi yıkıyorlar ki, orada problem çözecek adamları ile sonuca gidebiliyorlar. Orta sahada Fred yokken biraz bocalıyorlardı ama Krunic oranın derdini de çözebilecek kalitede.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
January 30, 2024, 02:30:25 AM
Beşiktaş futbol takımı camia kadar büyük değil bu sezon. 4,5 milyon euroya Bahtiyar'ı transfer ettiler. 4,5 milyon euroya Onana'yı transfer ettiler. Fenerbahçe 9 milyon euroya Szymanski'yi transfer etti. Yanlış transferler nedeniyle takımın kalitesini camianın büyüklüğünün altına düşürdüler. Doğru transferler yapmadıkları için bu sezon kötü bir sezon yaşıyorlar. En iyi transferleri Aboubakar saç ektireceğini söyleyip maça çıkmadı. Aboubakar'ın Fenerbahçe'ye transfer olabileceği konuşuluyor basında. Kaliteli bir futbolcu ama disiplinsiz. Fenerbahçe'de oynamasını istemem. En iyi transferleri en iyi futbolcuları. Fakat onu bile Beşiktaş'ta görmek istemem. Kötü transferler nedeniyle kaçınılmaz bir son yaşıyor Beşiktaş.

Aboubakar’ın Fenerbahçe’ye gelmesini ben de istemem. Oyuncular önce takıma aidiyet hissetmeli ve o şekilde sahaya çıkmalı. Ben Aboubakar’da bunu göremedim. Belki de basına yansımayan şeyler vardır o yüzden haklıdır ama bilmiyorum iyi bir futbolcu ama sırf Beşiktaş’ta yaşadığı sorunlardan dolayı Fenerbahçe’de olmasını istemem. Başka şartlar olsaydı kesinlikle isteyeceğim bir futbolcu olurdu.

Bazı oyunculara çok fazla para verdiler ve beklediklerini alamadılar oyunculardan. Daha önce de dediğim gibi yeni yönetimin işi çok zor.
sr. member
January 30, 2024, 02:00:11 AM

Hocam Beşiktaş transferde gerçekten, özellikle bir önceki yönetim döneminde bahsettiğiniz kabul edilemez hataları yaptı, benzer hatalar Trabzonsporda da var. Ama daha garibi, ve bizim ülke futbolunun geberikliğini gösteren durum ise, çok çok kötü sezon geçiren bu iki kulübümüz kaç haftadır kazanamasa da 3. ve 4. sırada hala. Yani GS ve FB olmasa, daha doğrusu onların göze gelen futbolu olmasa bizim lig tamamen cacık.

Bu arada Fener başkanı Abdülkerim için o paraları etmez dedi, ondan sonra aldığı stoperlere 50 milyon euro bağladı, transferde cimbomun vizyonu, hele ki boey i de bu paralara satmışlarken herkesi geçti.
sr. member
January 29, 2024, 02:50:08 PM
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 19, 2024, 07:17:45 PM
bence takımın en iyi isimlerinden biri olan rosier'i nice'e postalamışız kiralık olarak... gerçekten hiç anlam veremedim, ghezzal sakatlandıktan sonra eski seviyesinden uzaklaştı ama aynı dönemde kim eski seviyesinden uzaklaşmadı ki... bence çok yanlış bir hamle; üstelik kiralık olarak gönderilmiş, takımınızdaki eli ayağı düzgün tek adamı neden kiralık olarak gönderirsiniz ki... iyi bir bonservis teklifi gelseydi bunu anlayışla karşılayabilirdim ama kiralık olarak göndermek çok saçma olmuş. anç döneminde kötü transfer politikalarına sahiptik ama yeni dönemde de bazı anlamsız işler yapmaya devam ediyoruz bu alanda...
sr. member
January 15, 2024, 12:46:08 PM
Başımıza musibet gelmeden yeni kahramanlar cikaramiyoruz futbolda, Semih 4 maç üst üste gol atan en genç futbolcu oldu. Serdar Topraktepe Rıza hoca sonrası takımı almamış olsa, belki de hiç göremeyecektik çocuğu, kısa alanda çok seri, fizikli, çabuk düşünüp karar verebilen saf bir yetenek bence, bu arada takımın yeni mottosunu da çok beğendim, bizim stadimizda bizden fazla kimse kosamaz mücadele edemez uzunca bir süre dillerden düşmeyecek gibi
hero member
Activity: 756
Merit: 701
January 15, 2024, 03:22:54 AM
Rıza hocaya dönersek, önceki fikirlerim hala aynı, hatırlayalım Sergen hoca ligin son haftalarında Gökhan Töre yi forvet oynattı, sakatı cezalısı falan olduğunda hiç dert etmedi, birileri çıkar oynar dedi, şampiyon oldu, Ersin var diye kaleci aldırmadı mesela, güvendi, topçuya o güveni hissettirdi. Şimdi futbolcu olsanız hangisi ile yol yürümek istersiniz, cevabı zaten herşeyi apaçık ortaya koyar.

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ı şampiyonluk sezonunda çok başarılıydı ama bir sonraki sezon çok kötüydü. Aynı teknik adam aynı futbolcular bir sonraki sezon herkesi şaşırttı. Sergen Yalçın da devreyi tamamlayamadan görevinden istifa etmek zorunda kaldı. Bence Sergen Yalçın efekti gelip geçici bir şeydi. Gerçi Beşiktaş yabancı bir teknik direktör bulamazsa yine dönüp dolaşıp onun kapısına gidecek. Fakat Beşiktaş'ta aynı başarıyı tekrarlayabileceğini sanmıyorum. 51 yaşında olmasına rağmen kulüp kariyerinde çok boşluk var. Beşiktaş'tan sonra başka bir takımı çalıştırmadı. Beşiktaş ile anlaşmazsa Anadolu takımlarının dışında bir takımı çalıştıramaz.

Ben bu konuda ne yazık ki düşüncelerinize katılamıyorum hocam. Sergen hocanın teknik direktörlük mentalitesini tam olarak anlayabilen bir teknik kadro ( sadece takım için değil yönetim kısmınıda dahil edin) yoktu Beşiktaş'ta şimdide yok diyebilirim. Kendisi de sözleşme konusunda yaşanılan sorundan bir televizyon kanalında bahsetmişti. Misal şuanda Samet Aybaba Futbol şube sorumlusu olarak yer alıyor ama Rıza hocanın ayrılmasından önceki bir zamanda çelişkili açıklamalarda bulunmuştu diye hatırlıyorum ve ayrıldıktan sonra dediğim şey ; bu takımda herkesin bir lafı isteği var ama hiçkimsenin ortak bir çabası yok. Yani her telden bir ses çıkıyor gelen teknik direktörde bunların ortasını bularak birşey yapmaya çalışıyor. Misal Fenerbahçe ile Galatasaray'la Beşiktaş'ın arasındaki fark şu ya iş yapabilecek adamlara bayılacak parası var ya da iş yapmasını bilen adamları var kadrolarında. Beşiktaş'ta ise bunlar yok şimdi Samet hoca ile onu yapmaya çalışıyorlarda bakalım neler olacak.

Lucescu konusundaki gospodin hocamıza katılıyorum misal. Kendisinin nahoş tutumlarını bir köşeye bırakarak şunu diyebilirim Mustafa Denizli gibi bir hoca kafasındaki sistemden vazgeçmeyen eski nesil formatlara çakılı kalmış bir teknik direktör. Buraya gelse en az 2 sene bir başarı olamaz ve ektiği tohumlar tutarsa 3.sene de birşeyler yapar bunu da kaldıracak bir durumda değiliz.

Teknik direktör eleştirileri konusunda aşağı yukarı aynı şeyleri söyleyebilirim ama bence asıl sorun teknik direktör değil. Mesela Fenerbahçe’den örnek vereyim. Bu sene öyle bir kadro kuruldu ki hangi teknik direktörü koyarsak koyalım bir başarı yakalar. Elbette bazı farklar vardır teknik anlamda, istediği oyun anlamında ona göre oyuncu tercihi de yapacaktır ama asıl söylemek istediğim konu teknik direktörlere verilen kadrolar. Kadrolar yetersizken başarı beklemek anlamsız oluyor ve teknik direktör değişip yeni oyuncular alındığında bakın demek ki oluyormuş deniyor ama şartlar aynı değilken böyle söylenmesi doğru değil. Belki de eski teknik direktör varken yeni oyuncularla takviye yapılsa onlar da bekleneni verebilirdi.

Teknik direktörleri kollamıyorum ama kadro kalitesinin de iyi ya da kötü olması teknik direktörlerin gidişatını belirliyor diyorum.

Beşiktaş’ta olay kadro kalitesinin yanı sıra oyunculardan da kaynaklanıyordu. Belirli bir grup oynamak istemedi, onlar yerine oynayanlar yeterli gelmedi ve teknik direktör istifa etti. Şimdi ise aynı kadro 2 haftadır çok iyi futbol oynuyor. Oyuncuların teknik direktör ve maç seçmesi gibi bir seçeneklerinin olması bence iBeşiktaş’ı olumsuz etkiledi. Eski teknik direktör başarılıydı demiyorum ama oyuncuların davranışlarının da teknik direktör kadar payı var bu süreçte diyorum.

Bir de Beşiktaş’ta transferlerin sonuçları malum ve tüm bunlar sonunda yeni bir yönetim geldi. Şimdi de yeni hoca ile iyi bir başlangıç yaptılar.

Teknik direktör konusunda da şunu ekleyeyim, Portekiz’deyken dünya kupası maçında Ronaldo’yu oyuna almayıp zorda kalınca alıyordu ve bence takımdaki Ronaldo krizini iyi yönetememişti. Şimdi ise krizlerin olduğu ve beklentinin büyük olduğu bir takıma geldi. Bakalım burada ne yapacak.
legendary
January 13, 2024, 01:51:20 PM
ben sergen'in gelmemesinden memnun olanlardanım, hatta o kadar memnunum ki lucescu'ya bile razı gelirdim, her şeyden önce sergen geldiği an futbolcular üzerinde sıradaki adam şenol mu sorusu oluşurdu, bu da haliyle futbolcuları sahanın patronu yapardı, bu kısır döngüden çıkmak ve takımı yeni bir yüze emanet etmek çok önemliydi ve bunu fernando santos ile yaptık (başkası da olabilirdi)...

açıkçası, fb'nin ve gs'nin heyvan gibi süper kadrolara sahip olduğu bir sezonu kaçırmak beni üzmüyor, rakiplerimizin daha kötü olduğu sezonlarda daha kolay şampiyonluklar yakalamak bizim için daha akıllıca olur. kabul etmeliyiz ki bu sezon yarışmak için yeterli olmadığımız gibi zorlu rekabet koşullarına sahip olması nedeniyle yarışmak için de iyi bir sezon değil.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
January 12, 2024, 11:13:02 AM
Rıza hocaya dönersek, önceki fikirlerim hala aynı, hatırlayalım Sergen hoca ligin son haftalarında Gökhan Töre yi forvet oynattı, sakatı cezalısı falan olduğunda hiç dert etmedi, birileri çıkar oynar dedi, şampiyon oldu, Ersin var diye kaleci aldırmadı mesela, güvendi, topçuya o güveni hissettirdi. Şimdi futbolcu olsanız hangisi ile yol yürümek istersiniz, cevabı zaten herşeyi apaçık ortaya koyar.

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ı şampiyonluk sezonunda çok başarılıydı ama bir sonraki sezon çok kötüydü. Aynı teknik adam aynı futbolcular bir sonraki sezon herkesi şaşırttı. Sergen Yalçın da devreyi tamamlayamadan görevinden istifa etmek zorunda kaldı. Bence Sergen Yalçın efekti gelip geçici bir şeydi. Gerçi Beşiktaş yabancı bir teknik direktör bulamazsa yine dönüp dolaşıp onun kapısına gidecek. Fakat Beşiktaş'ta aynı başarıyı tekrarlayabileceğini sanmıyorum. 51 yaşında olmasına rağmen kulüp kariyerinde çok boşluk var. Beşiktaş'tan sonra başka bir takımı çalıştırmadı. Beşiktaş ile anlaşmazsa Anadolu takımlarının dışında bir takımı çalıştıramaz.

Ben bu konuda ne yazık ki düşüncelerinize katılamıyorum hocam. Sergen hocanın teknik direktörlük mentalitesini tam olarak anlayabilen bir teknik kadro ( sadece takım için değil yönetim kısmınıda dahil edin) yoktu Beşiktaş'ta şimdide yok diyebilirim. Kendisi de sözleşme konusunda yaşanılan sorundan bir televizyon kanalında bahsetmişti. Misal şuanda Samet Aybaba Futbol şube sorumlusu olarak yer alıyor ama Rıza hocanın ayrılmasından önceki bir zamanda çelişkili açıklamalarda bulunmuştu diye hatırlıyorum ve ayrıldıktan sonra dediğim şey ; bu takımda herkesin bir lafı isteği var ama hiçkimsenin ortak bir çabası yok. Yani her telden bir ses çıkıyor gelen teknik direktörde bunların ortasını bularak birşey yapmaya çalışıyor. Misal Fenerbahçe ile Galatasaray'la Beşiktaş'ın arasındaki fark şu ya iş yapabilecek adamlara bayılacak parası var ya da iş yapmasını bilen adamları var kadrolarında. Beşiktaş'ta ise bunlar yok şimdi Samet hoca ile onu yapmaya çalışıyorlarda bakalım neler olacak.

Lucescu konusundaki gospodin hocamıza katılıyorum misal. Kendisinin nahoş tutumlarını bir köşeye bırakarak şunu diyebilirim Mustafa Denizli gibi bir hoca kafasındaki sistemden vazgeçmeyen eski nesil formatlara çakılı kalmış bir teknik direktör. Buraya gelse en az 2 sene bir başarı olamaz ve ektiği tohumlar tutarsa 3.sene de birşeyler yapar bunu da kaldıracak bir durumda değiliz.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 12, 2024, 03:37:31 AM
lucescu'nun tekrardan türkiye'ye gelmemesine sevindim. kiev ile yaptığımız karşılaşmalarda ne tipte olduğunu insanlar gayet güzel gördü. bu toprakları ve insanlarını küçümseyen bir kişinin buradan ekmek yemesini bırakın, tatile bile gelememesi lazım ama garip bir insanlar topluluğumuz var. şu an gelen hocanın kariyeri/kupaları gayet başarılı. beşiktaş'a gelmesi artık bir iddia gibi bir şey mi bilemiyorum. umarım takım seneye kadar düzelir yoksa bu galatasaray'ın mızmızlığı hiç çekilmiyor. arada tiner kokulu beşiktaş da gerekiyor.
sr. member
January 12, 2024, 01:27:51 AM

Sergen Yalçın tespitiniz çok doğru hocam, futbolculuk dönemlerinde asla uzun süreli keyif yaptırmadı, dönem dönem çok büyük keyifler yaptırdı ama hep canı istediği kadar oynadı. Antrenörlüğünde de her gittiği takıma alinin değdiği belli oldu ama en büyük başarısı bir sürü eksikle şampiyonluk kazanmasıydı. Şu anda yönetim portekizli efsane hocalardan birini getirdi takıma, Sergen hoca da Antalya'ya gitti Nuri Şahin'in Borussia Dortmund' a gitmesinin akabinde. Rıza hoca sonrası aradaki boşlukta takımı çalıştıran Serdar Topraktepe özellikle Semih i oynatarak çok önemli bir iş yaptı, futbolumuz çok iyi bir santrafor kazanacak diyebiliriz rahatlıkla.
legendary
January 11, 2024, 02:11:58 PM
yeni hoca sonunda belli oldu, bu sezon o kadar çok hoca değiştirdik ki bu kaçıncı oldu inanın sayamadım, umarım fernando santos sezon sonuna kadar takımın başında kalır ve iyi veya kötü diyebileceğimiz bir istikrar yakalarız. gerçekten, bir beşiktaş tarafarı olarak birkaç günde bir teknik direktör değişikliğine gidilmesi beni inanılmaz yordu...

ayrıca, bu kadar kötü bir performansı bu sezon gösterdiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum aslında... fenerbahçe ve galatasaray'ın dışında ligdeki seviye de çok düşük olduğu için biraz iyi sonuçlar alsak ligi üçüncü sırada tamamlayabiliriz ve yıllar sonra bu sezona bakıldığında üçüncülük bir başarı olarak bile görülebilir. :)
sr. member
December 28, 2023, 12:08:13 PM

sr. member
December 27, 2023, 03:57:36 AM
Rıza Çalımbay futbolcu olarak kesinlikle çok büyük bir efsane fakat aynı şeyleri hocalığı için söyleyemem. Bir kere en ufak bir olumsuzlukta mutlaka suçlu ilan edeceği birilerini arıyor, bu antrenörlük hayatında hep böyle oldu, şimdiki süreçte de benzer şeyler yaşandı hatta, ki bu kadar kendisinin dışında yapılmış kadro yapılanma hatasında bile dikkat çeken ilk şey dünkü maçtan sonraki basın toplantısındaki ifadeleri. Rıza Çalımbay büyük topcudur ama vasat bir hocadır, şu anda Beşiktaş'a gereksiz romantizm değil, radikal kararlar lazım bence.

Alanya maçından sonra Mert'i yerden yere vurdu resmen. İyi de bir önceki hafta Fenerbahçe maçında seni tarihî farktan o kurtardı. Kaldı ki kaleciler böyle hataları yapar. Ne son ne de ilk
Zaten Rıza Hoca, takım ile bağları atalı çok olmuş.
Bjk bir defa daha feda derse kolay kolay belini doğrultamaz. Fenerbahçe den daha uzun süre başarısızlik gelir.
Ara transfer döneminde Aboubakar'a yine Arabistan yolları gözükebilir. ( Ya da Fenerbahçe'ye transfer olabilir)

Hocam memlekette o kadar başarısızlığa alıştırılmış bir fenerli kitlesi var ki, beşiktaş üç defa daha feda dese de çok dikkat çekmez, adamların ellerinde övünebilecekleri 6-0 dışında hiçbir şey kalmadı neredeyse. Grin

Pages:
Jump to: