Pages:
Author

Topic: Binance Chain !!! - page 3. (Read 651 times)

full member
Activity: 658
Merit: 153
March 14, 2018, 07:18:31 PM
adamlar dogru adımlar atarak neler başarabiliceklerini kanıtlıyolar daha neler gelir neler bu bnb den takip ediniz
member
Activity: 280
Merit: 10
March 14, 2018, 06:01:51 PM
binance kendine ait, yani şahsına münasır bir blok zincir çıkarması çok ama çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum, şu anda piyasa düşük ama ilk etapta 1000 doları görecektir binance,
newbie
Activity: 154
Merit: 0
March 14, 2018, 05:02:38 PM
bu tip bir zincir çıkarma yaklaşımını doğru buluyorum, sebebi ise blok zincirin, kırılamaz, hacklenemez, aldatılamaz olmasıdır, bu yüzden bu tip girişimleri destekliyorum
member
Activity: 294
March 14, 2018, 04:24:34 PM
binance nın bu haberi, bnb koini önemli oranda etkiledi, bu haberle birlikte bnb nin fiyatı arttı,
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
March 14, 2018, 04:08:40 PM
Binance yaşadığı olumsuzlukları çabuk atlattı sanki. Bu kadar çok saldırı altında olup da, büyüyerek bu olaylardan çıkmak ciddi anlamda şans, bilgi ve beceri ister. Binance güven veren bir borsa. Şimdiye kadar yaptığım işlemler de bir sıkıntı görmedim. BNB kendi zincirine geçmesi muhakkak bir pump yaşatacaktır. Ama biraz bekleyip Dump olmasından sonra girmek sanki daha kazançlı olacak gibi.
member
Activity: 1106
Merit: 25
March 14, 2018, 04:00:13 PM
bende geçen gün elinde bnb tutan ilk 500 bin kişiye enj verecekler diye az biraz aldım. adamlar gerçekten coinlerini uçurmak için ciddi çaba sarf ediyorlar. böyle giderse binance uzun süre zirveden inmez. umarım aynı kaliteye poloniex te ulaşır. neredeyse 1 yıl oldu ve hala eski kalitesine ulaşamadı
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
March 14, 2018, 03:33:25 PM
Binance Chain diye bahsedilen coin kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı amaçlıyor, Türk websitelerinde haberi olmasada www.ccn.com üzerinde detayları bulabilirsiniz bunun dışında şu an kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen borsalar (Bitfinex, Binance), kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen coinler (Eos)

Bu tür büyük firmalar varken Waves gibi hantal projeler yem olacaktır, bu saatten sonra yükselmesi anca balinaların zevkine bağlıdır ama Waves 1.5 yıldır ortaya düzgün bir borsa koyamadı.
Elinde hazır çok büyük kitle olan binance varken diğer hiçbirine laf düşmeyecektir bence burda, merkezsiz borsa işini ne zaman yaparlar bilmiyorum ama o tarih waves gibilerin bittiği tarih olucaktır muhtemelen, waves onca zamandır bekletiyor aylar önce yapması lazımdı şimdi binanceın önüne geçsin de görelim.
full member
Activity: 321
Merit: 100
Token That Will Transform The Venture Capital Mark
March 14, 2018, 03:21:40 PM
Binance coin yani BNB alış satışlarda komisyonu azaltmak amacı ile kullanılıyordu. Kendine ait bir blok zincirine sahip olunca ne değişecek? Ekstra hangi işlev için kullanacağız? Bence fazla abartılan bir konu bu. Eğer Binance ekibinin aklında ilginç fikirler yoksa gereksiz olmuş. Bir coinden birkaç farklı meziyet beklemek yanlış ve gereksiz bence
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
March 14, 2018, 03:00:54 PM
Binancenşn merkezsiz borsa olma yolunda adım atacak olması sebebiyle Binanca coinde değer artışı olması muhtemel sonuç. BNB'nin fiyatı dahada yükselebilir.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
March 14, 2018, 02:52:08 PM
Binance piyasanın lideri olmak için atılım yapıyor. Diğer büyük borsalar ayak uydurmazlarsa hacmin çoğu binanceye gelecek.
member
Activity: 364
March 14, 2018, 02:37:50 PM
BNB bir süredir trend bir konumda bunun ilk sebebi bence kendi borsasında yaptığı fee ücreti indirimi. Şimdiki bu gelişmeler ile kendine daha iyi yerler de de bulabilir; tabi düşüşlerin sonu gelirse.
full member
Activity: 210
March 14, 2018, 02:23:01 PM
ya bunu 2 dolarken falan almıştım. ne yükseldi bir ara şimdi yine çılgın atmaya başlamış şöylek durduk yerde çılgın atan coinler her zaman ilgimi çekiyor. almadım tabi. yükselen bir şeye atlayacak kadar yüreğim yok. sonra kalp dayanmıyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
March 14, 2018, 02:04:50 PM
arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  

Ben buldum falanmi sandin bunu kardes? Heyecanlada yazmissin Smiley Neyse iyi niyetlisin en azindan. Yalniz Binance guven kaybetmeye basladi bunu goz ardi etme derim.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
March 14, 2018, 11:58:05 AM
Google, Amazon, Microsoft gibi şirketler daha da büyümek için başka pazarlara girdiler ve bazılarında başarılı oldular bazılarında olamadılar. Binance'te kendini bu piyasanın devi olarak görüyor anlaşılan.

Piyasada çok fazla platform projesi var, o yüzden herkes kendi iyi bildiği işi yapsa daha iyi olur bence.
member
Activity: 476
Merit: 31
March 14, 2018, 11:09:28 AM
binance bana hiç itici gelmiyor bazı arkadaşların aksine adamlar güvenlik için çabalıyor birşeyler ortaya koymaya çalışıyor güvenlik zaafiyetlerini gidermeye çalışıyorlar binance'dan ben umut doluyum gelecekte borsalarda ciddi bir yeri olacaktır
full member
Activity: 336
Merit: 111
March 14, 2018, 11:02:16 AM
binance en çok kullanılan exchangelerden bitanesi. Son hacklenme olayı ile sistemi dha güvenli hale getirmek için kendi blockchainlerini kurmayı planlıyolar. Binance için büyük bi adım market için de güzel bi adım oldu. Volume çok yüksek ve BNB ile ödeme yapıtğınızda çok az fee ödüyosunuz. 6-7 ayda buraya gelmesi zaten müthiş bişi bide bu blockchainle kendilerini update etmeleri BNB nin uzun dönemde çok kar bırakacağının haberi. Binance istediğiniz fiyattan alın uzun dönemde zarar etmeyeceğiniz bi token. Sürekli kendilerini yenileyen daha iyi işler çıkarmaya çalışan tüm token/coinler uzun dönemde kazandırır.
full member
Activity: 252
The Standard Protocol - Solving Inflation
March 14, 2018, 09:41:36 AM
Binance her türlü calışıyor iyi bir borsa sitesi bnb almak daha kısmet olmadı ama alınabilcek bi coin kesinlikle tavsiye ederim bende.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
March 14, 2018, 09:20:13 AM
arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  

binance nedense bana itici geliyor.
şunu waves veya kucoin yapsaydı daha heyecanlanırdım. ama binance yapınca sanki bir sakatlık olacakmış gibi geliyor.
newbie
Activity: 118
Merit: 0
March 14, 2018, 08:04:01 AM
binanceyi uzun zamandır kullanıyorum. gerçekten geleceğin en önemli borsası olacaktır. Bu konuda da gereken herşeyi yapıyorlar
full member
Activity: 322
Merit: 112
March 14, 2018, 07:55:39 AM
güzel haber merkezsiz hale gelince sanıyorum artık çin veya başka bir ülkenin kararlarından etkilenmez.buda devamlı çalışan ve olumsuz açıklamalarla yerle bir olmayan bi borsa coinin demek olacaktır.yani bnb'yi ucuzdan alanların ellerinde bekletmesi çok mantıklı duruyor.ama bu fiatlardan daha ne kadar ileri gider kestiremiyorum.bi düzeltme gelirse azda olsa faydalanırım bende
Pages:
Jump to: