Pages:
Author

Topic: Binance Chain !!! - page 4. (Read 651 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 255
March 14, 2018, 07:27:22 AM
abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.
Bunu yazmaya geldim bu coin ortamı süper aslında tek bir haberle dengeler değişiyor sonra haberin gerçekleşmeye başlamasına bir kaç gün kala fena dumplanıyor coinler sistemdeki paranın yüzde 50 si hodl oluyor sonra 6 ay kilit sonra bir gazla paranı kurtarıyorsun ama adamlar x5 yapmış oluyor... BNB denen coini 1-2 dolarlarda almamak hataydı Binance kullanan insan için ama şimdi 10 dolarda olan coini almamakta hata olacak mı göreceğiz şahsen ne zaman bir coine x50 to the moon rocket denirse o coin bir daha düzelmiyor athsininden sonra :/ Vurup kaçın düzeltmede gene alın gene vurup kaçın yoksa Hodl günleri ızdıraplıdır ...

Not : Hodler ... :/
legendary
Activity: 2268
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
March 14, 2018, 05:33:01 AM
bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber

Hocam geçmişte çok örneği var borsa hack olaylarının bu sebeple ne olursa olsun borsa coinlerine yatırımdan büyük pay ayrılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu bnb'nin göğe çıkamayacağı anlamına gelmez ama dakikalar içinde sıfırı görme olasılığı fazla.
member
Activity: 140
Merit: 15
March 14, 2018, 05:07:22 AM
abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.
member
Activity: 224
Merit: 12
March 14, 2018, 03:03:44 AM
bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
March 14, 2018, 02:26:52 AM
Binance ilk çıktığından beri hep öncü oldu ekip çok çalışkan sene sonu rakamları konuşulmaya başlandı ve iyi kazandıracak gibi duruyor. Zaten hacim den de anlaşılacağı gibi herhangi olaganüstü bir durum olmazsa yürür gider gibi duruyor.
member
Activity: 490
Merit: 16
March 14, 2018, 01:28:05 AM
Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.

gördüğüm en mantıklı yorumlardan bir tanesi bende katılıyorum size. neden durduk yere adam karını azaltsın kesin altından bi boklar çıkacak ama kokusu yakındır bakalım ne gelişmeler bekliyor bizi kriptopara piyasasının yılı 2018 olacak dediler ama daha 3 ay oldu bir boğa sezonu bile geçirmedik  Grin
full member
Activity: 420
Merit: 100
March 13, 2018, 10:37:29 PM
Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.

Aynen öyle hocam valla binance a helal olsun adamlar tam güven veriyorlar daha da güven oluşturacaklar sonradan girdiler ama piyasanın lideri oldular adamlar
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
March 13, 2018, 09:26:30 PM
Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
March 13, 2018, 07:59:16 PM
Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
March 13, 2018, 07:57:17 PM
Arkadaşlar gaza gelip yüklenmeyin.Açıklama fiyatlanmış bir kaç gün toparlanma sürecine girer sonra alırsınız alıcaksanız. Ha ben bu token daha "cent" ler ile satılırken açılan konuyu görünce "borsa coini kendi blockchaini bile yok niye artsın" demiştim. Ağzıma sıçmadıkları kaldı.  Cheesy
full member
Activity: 350
March 13, 2018, 07:03:21 PM
Açıklamayı yaptıktan sonra sağlam pumplandı zaten, binance coin elde tutulması gereken coinlerden bundan sonra da sırtı yere gelmez denebilir
full member
Activity: 518
March 13, 2018, 06:46:54 PM
Anlasıldı Bınance bnbyı uçarcak helal olsn ıyı ıs yapıor adamlar en az 100 dolar bklıorm sene sonuna kadar
full member
Activity: 742
Merit: 140
March 13, 2018, 06:33:56 PM
Bitfinex ve Binance gibi borsalar merkezsiz borsa adımları atarlarsa diğerleri Waves vs Etherdelta gibi olur.

Tabi diğer borsalarda aynı adımı izler kimse rüzgara karşı işemez.

Kısacası merkezsiz borsalar çıkmayacak, merkezi borsalar merkezsiz borsaya dönüşecek gibi duruyor...

Binance piyasaya yön verecek gibi.

Elde BNB tutmak lazım nisan ayında coin burn de var.

full member
Activity: 336
Merit: 111
March 13, 2018, 06:30:09 PM
Haber mükemmel. Binance coin gidişatı iyi yöndeydi şimdi daha iyiye gider. Artış hemen gelmiş haberden sonra. Hedef 25-30 dolar seviyeleri, orda çıkış yaparım fazlasını beklemek aç gözlülük olur zarar yaptırabilir
member
Activity: 742
Merit: 19
March 13, 2018, 06:25:12 PM
Binance merkezsiz borsasını kurarsa iyice yükselecektir.Tabi haliyle rakipleri biraz geride kalacaktır.Haberi bile fiyatlandı BNB'nin.Waves!in ve diğer merkezsiz borsaların bu rekabette kendilerini acil geliştirmesi lazım.Yoksa vaziyetleri kötü olur.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
March 13, 2018, 06:25:09 PM
Bir miktar yatırım yaptım binance a.  Bakalım neler olacak binance gerçekten piyasayı domine etti resmen bu haberden sonra bende binanceın. Bir borsa olarak zor durdurulacağını düşünüyorum hacmi zAten yüksek bir de bu olaydan sonra ben daha da yükseleceğini düşünüyorum hacminin bakalım neler olacak
legendary
Activity: 1264
Merit: 1008
March 13, 2018, 06:08:00 PM
Binance Chain diye bahsedilen coin kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı amaçlıyor, Türk websitelerinde haberi olmasada www.ccn.com üzerinde detayları bulabilirsiniz bunun dışında şu an kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen borsalar (Bitfinex, Binance), kendi merkezsiz borsasını oluşturmayı düşünen coinler (Eos)

Bu tür büyük firmalar varken Waves gibi hantal projeler yem olacaktır, bu saatten sonra yükselmesi anca balinaların zevkine bağlıdır ama Waves 1.5 yıldır ortaya düzgün bir borsa koyamadı.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
March 13, 2018, 06:05:18 PM
Böyle bir zamanda artması gerçekten harika! Demekki iyi haberler geldikçe odak noktadaki coinler düşüşten bağımsız olarak artabiliyormuş. Bnb sepetimde bulunuyor hedef fiyatım 50$ suları. Dump piyasası başlamadan 15+ gösterilmişti yine olacaktır hatta geçecektir
member
Activity: 560
Merit: 12
March 13, 2018, 05:31:23 PM
Bugünki bnbdeki yükseliş bu yüzdenmiş.Resmi açıklamayı yaptılarsa kısa süre sonra yapar binance. Yazılımcı falan arıyorlardı bulmuşlar demekki.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
March 13, 2018, 05:28:51 PM
Ben de okudum bu açıklamayı. Ama nasıl bir şey olacak, ne zaman olacak kafamda soru işaretleri var...
Uzun zamandır kullanıyorum Binance'yi. Az bir şey de almıştım BNB 80 binlerden. Hedefim 300 bin sat civarlarından satmak. Sonra düşerse yine alırım.
Pages:
Jump to: