Pages:
Author

Topic: Binance Chain !!! - page 5. (Read 651 times)

member
Activity: 630
Merit: 37
March 13, 2018, 05:22:40 PM
chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy

açıklama geldiği anda bnb %50 pump yedi : d
member
Activity: 378
Merit: 11
March 13, 2018, 05:18:04 PM
chainin tarihini falan vermemişler fakat şimdiden etkisini gösterdiyse tarihe yakın neler olur kim bilir birde bnb alt yapılı projeler çıkınca o zaman gör şenliği Cheesy
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
March 13, 2018, 04:53:58 PM
Tweet ve açıklama da tam olarak ne işe yarayacağı ile ilgili bilgi yok yüzeysel düşünceler ve planlar yazılmış ama mutlaka BNB fiyatına olumlu etkisi olacaktır daha da.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
March 13, 2018, 03:22:15 PM
Ne işe yarayacak yani öncekinden farkı nedir ?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
March 13, 2018, 03:12:34 PM
Binance son günlerdeki olaylardan sonra kendini hızlıca toplamaya kararlı gibi. Bu gelişme çok süper olacak.
full member
Activity: 420
Merit: 100
March 13, 2018, 02:59:43 PM
Süper olur binance chain farklı bir şey olur ve waves falan hikaye olarak bu gidişle eğer binance bunu gerçekleştirebilirse izle şenliği borsa namına bir şey kalmaz
member
Activity: 202
Merit: 17
March 13, 2018, 02:53:53 PM
arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?

Bundan sonra kendi blockchain altyapı teknolojilerini geliştireceklerine dair açıklama yaptılar. O yüzden sağlam pumplandı.

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360001668872-Binance-Chain
member
Activity: 168
Merit: 10
March 13, 2018, 02:30:35 PM
Ben de twitterdan görmüştüm zaten elimde tutuyordum. %50 yakalamiş oldum. Kar realizasyonu sağlattı bana bu Smiley
member
March 13, 2018, 02:22:46 PM
arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  
Çoktan paylaşıldı hocam. Bunu yazmaya ayıracağınız vakti sağ üst arama yerine sadece “bnb” yazsaydınız konuyu görür ve bu kadar yorulmazdınız Smiley

kardeşim iyi oku istersen bnb konusu zaten var onu ben de biliyorum binance in  yaptığı duyuruyu paylaştım ben. eğer daha önceden paylaşıldıysa link yollayabilir misin ?
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
March 13, 2018, 02:20:10 PM

member
March 13, 2018, 01:51:28 PM

Pages:
Jump to: