Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC (Read 12698 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
Ziya abi hesabim da eski yaptıgım postlara bakinca seninkine denk geldik. Umarım bu sepetteki bnbler duruyordur. Bi güncelleme gelse iyi olur

merhaba. bu mesajdaki bnb ler katlana katlana arttı ve kademeli olartak 160-190 usd arası bir ortalama ile sattım. maliyeti 7 dolar falandır adet başı.
işin sonunda çok büyük bir para kazandım ama ''malesef'' beni zengin edemedi çünkü zaten 2013 de kripto işine girdiğimde dahi zaten halim vaktim yerindeydi.
oyun konsolları üzerine bir mağzam var gelirim zaten çok yüksek.
yani benimki para para parayı çeker hikayesidir.
iyi dileklein için gerçekten çok teşekkür ederim. darısı senin başına Smiley

son söyleyeceğim şey , herkes satarken alın , herkes alırken satın
member
Activity: 370
Merit: 10
Ziya abi hesabim da eski yaptıgım postlara bakinca seninkine denk geldik. Umarım bu sepetteki bnbler duruyordur. Bi güncelleme gelse iyi olur
full member
Activity: 721
Merit: 100
Piyasanın kokusunu almak çok önemli yalnızca BNB almak dünya kadar karı cebe koymak demekti ama yine kaçırdığımız fırsatlar kervanına ekledik.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
Çöpler dışında ayı boğa farketmez sabırlı adamın er geç kazanacağını gösteren bir konu bu. Beklemeyi bildikten sonra kazanmamak o kadar zor ki.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
uzun vadenin ayı sezonunda dahi kazandırabildiğini göstermiş arkadaş bize güzel güzel. umarım katlanarak da artar.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
valla helal olsun satılmadıysa iyi durumdadır şimdi sepet daha da. iyi sabır varmış hocam sizde. iyi kazanırsınız umarım.
jr. member
Activity: 154
Bu konuyu çoktandır takip ediyorum ama artık bir zahmet  sattım de bu nedir arkadaş okadar dalgalanma oldu hiçmi satmadın.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
hortlatiyim dedim buralari hocam . Bnb  sayesinde  cok zarar etmemissiniz.

eksik olmayın. hort iyidir  Grin
member
hortlatiyim dedim buralari hocam . Bnb  sayesinde  cok zarar etmemissiniz.
jr. member
Activity: 532
Çok başarılı bir sepet yapmışsın. Boğa gelirse en azı 4-5x yapar bu sepet. Ama eklenecek coinler var hala. Top 25 bak istersen.
jr. member
Activity: 420
Bu dönemde erimeyen sepet yok. Panik yapıp bozmanızı tavsiye etmem bekleyin kara geçeceğiniz günler gelecek yine.
member
sepet asiri derece erimist durumda maalesef Sad
member
Activity: 448
Durup dururken konuyu niye hortlattınız ya, adamı son güncelleme tarihine baksanıza o sepet 3 te 1 inden fazla düşmüş , sadece icx in fiyatına bakmanız bile fikir verebilir.  Yükselirken zaten herkes kazanıyor marifet değil ki bu.
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Bir ara ZRX ve NEO yu al sat yapıp biraz kar etmiştim ama piyasanın bu zamanlarında alım yapmak daha akıllıca gözüküyor altcoin tutma taraftarı değilim şuan elimde portfolyomun yüzde 80 lik gibi büyük kısmı bitcoinde duruyor diğer kısmıda nakit olarak borsada durmakta. Altcoinlerden önce Bitcoinin atak yapacağını umuyorum.
full member
Activity: 386
Merit: 178
Sepet oluşturanlara başarılar dilerim sepet yapmak bilgi cesaret deneyim sabır ister. Uzun vadeli küçük bir sepetim var ama zarardayım nasılsa dibi gördüm diye satmadan bekliyorum belki yıl sonu sert hareket gelir.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Sepet güzelmiş daha iyi zamanda alınabilirmiş fakat artık hangi coinler olursa olsun sepet yapıp hodl yapmak tamamen mantıksız geliyor bana.
jr. member
Activity: 154
sepet genel olarak sağlam coinlerden oluştuğu için yükseliş döneminde iyi karlar elde edilmesi olağan bir durum hale gelmiş.
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
Herkes zararda siz nasıl kardasınız anlamıyorum wan ico altında seyrediyor şşuanda bunlar karlı değil malesef bazılarınada nerden girdiğini bilmiyorum ama hepsi çok iyi düştü hem btc hem dolar karşısında zarardasınızdır şuanda btc olarakda dolar olarakta
member
Activity: 560
Merit: 11
çoğu kişinin zarar ettiği bir yıl devam ediyor ama siz az da olsa kar yapmışsınız. sermayenin eriyip gittiği bir piyasada olan için durum daha zor. sırf sene başında paraya geçilse ve bitcoindeki şu 6000'lerde küçük küçük al-sat yapılsa durum ne olurdu ki.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Btc olarak karda olsan da TL olarak zarardasın . Hiç sevmesem de bu lafı boğa sezonunu beklemek lazım. Ama 2021 e kadar beklemek zorunda kalabiliriz diyenler var
Pages:
Jump to: