Pages:
Author

Topic: Bitcoin Dağıtıyorum - (Bitcoin Define Avı) - Bölüm 3 - page 2. (Read 14641 times)

member
Activity: 195
Merit: 10
Fethiye taraflarında yapan yok mu bunu 😂
member
Activity: 252
Merit: 11
yeni çıkacak coinler için yapılabilir. bir miktar üyelik durumuna göre dağıtılıyor zaten.  en büyük pay ise define avında verilebilir. o zaman heycan dorukta 🤑
member
Activity: 61
Çok güzel proje, eğlenceli bir iş. Samsun'da olduğunda biz de dahil olalım belki bir gün biz de devam ettiririz. Smiley
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Antalyada yapıcak varsa haber vermeyi unutmasın  Grin
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Güzel düşünülmüş bir oyun . Arda tebrik ederim. Daha önce denemişsin fakat bir wallet oluşturup tekrardan maddi açıdan destek çıkalım oyunun geri kalanını sana zahmet bir devam ettirelim. 20 TL ' lik bir bütçe beni üzmeyecek bir mebla eminim ki bu sefer arkadaşlar da destek çıkacaktır . Mutlaka devam etmeli Smiley
full member
Activity: 364
define avi gibi bir oyun Smiley eglenceli ama herkesin katilabilecegi gibi bir sey olsa daha eglenceli olurmus. sanal lokasyon falan dusunulebilir bunun icin. aslinda bunun uygulamasi yapilsa patlar gider kisa surede.
full member
Activity: 448
Merit: 124
orijinal bir fikir olmuş =)
full member
Activity: 602
Merit: 120
Güze bir eğlence bulmuşsun ama genel anlamda düşündüğümde bizim insanımızın durumu şuanda biraz kötü bundan dolayı aynı iki kişi gider bulunduğu yere ve karşılıklı almaya çalışırken insanların başının yanması muhtemel. Pokemon go oyunu yüzünden bile neler olmuşken. Bırak bizimkiler klavye arkasında kalsınlar.. dağıtım yapacaksanız en azından çekilişle falan dağıtım yap..
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Güzel bir yarışmaydı gerçektende. Devamını bekliyorum şahsen. Ankarada olması ayrı bir şans olmuş benim için.
Teşekkür ediyorum. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi dileği ile.
member
Activity: 70
Survivor'a dönmüş olay. Tebrik ederim fikir çok güzel ve eğlenceli. Forumun yeni Acun'u sensin dostum Cheesy
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Değişik ve eğlenceli Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 112
full member
Activity: 126
eğlenceli fikir Cheesy yakınlarda olsaydım bende sansımı denerdim :d:D
full member
Activity: 238
Eğlenceli oyunmuş kardeşim. İlerde haberlere bile çıkar sallıyorum bitcoin 100,000$ oldu verdiğin para büyük miktarlara ulaşmış olucak. Tebrikler umarım ihtiyacı olan birileri alıyordur.
member
Activity: 108
am I back ?
3.bölüm kazanabilen olmadı mı hala?
full member
Activity: 336
Merit: 154
Çok eğlenceli olmuş ben de Ankara'dayım fakat yeni gördüm oyunu. Ama 3. bölüm çok kolay olmuş Smiley Biraz daha zorlaştırılabilir. Tabi ona göre de ödül arttırılabilir.
full member
eğlenceli geldi banada aydında yapan olursa katılırım zevkle ama daha çok bulmacalı olmalı filmlerdeki gibi Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Ardacik ' la en son konuşmam da destek veren yok sağolsun dedi .

Bir de ortalık karışık milletin başını yakmayalım dedi . Güneş batarken atını batıya doğru sürdü .
full member
Web Developer
Antalyada yapan yokmu bunu? olursa etiket atarsa sevinirim eğlence,spor olur hem.
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
4. bölüm ne oldu sayın ardacık. Vazmı geçtiniz.
Pages:
Jump to: