Pages:
Author

Topic: Bitcoin Dağıtıyorum - (Bitcoin Define Avı) - Bölüm 3 - page 4. (Read 14641 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Ödül limitini arttırabilirsen cüzdanı da ikiye bölüp iki farklı noktaya bırakırsan işler daha eğlenceli hale gelebilir .

Sonrasında forumdaki 2 arkadaşın aralarında ki diyaloglarına güzelce şahit olabiliriz Smiley

Biri diğerini vurur sonra akşam haberlerinde sanal para için birbirlerini öldürdüler diye birde bitcoin imajına zarar veririz bencede eğlenceli olur Cheesy

Trilyon gömecek halimiz yok be kardeş ne yaptın Smiley

100 TL bıraksak ortaya 50 şer 50 şer kırışıp yemek yerler . Hoş sohbet ederler .

Ederler mi ya ? Smiley)
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Ödül limitini arttırabilirsen cüzdanı da ikiye bölüp iki farklı noktaya bırakırsan işler daha eğlenceli hale gelebilir .

Sonrasında forumdaki 2 arkadaşın aralarında ki diyaloglarına güzelce şahit olabiliriz Smiley

Biri diğerini vurur sonra akşam haberlerinde sanal para için birbirlerini öldürdüler diye birde bitcoin imajına zarar veririz bencede eğlenceli olur Cheesy
biri bulmuş çekmiş,
Mehmet hamdi bol
Alp işık
Çakır geliyor benim aklıma
full member
Activity: 140
Merit: 100

member
Activity: 74
Merit: 10
Bir çok olasılık denedim hepsinden eminim fakat Türk Bitcoinci kısmını çözemedim gibi Smiley
full member
Activity: 268
Merit: 109
izmir ve istanbulda çok var yayılabilir aslında ama millet birbirini keser:D
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
kim hangi şehirde yaşıyor ona göre diğer sehirlerede yayılabilir aslında.
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
evet beyler işler kesat biraz yardım edersiniz, merak etmeyin oyunun kumbarası olacak alıp gitmem. Gelen miktarı oyuna harcar, dağıtırım, üç beş birşey atınız lütfen haftaya yeni oyunu düzenliyorum Wink

1JjCuHDBLi5ToGBro7QuzZnGCbqmxokr7R

Pamuk eller cebe beyler Smiley

Akşama 1 waves ' imi bozdurup gönderiyorum Smiley

Teşekkürler..
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Başlığı yeni gördüm, kumbara boş görünüyor.
Altlardan karlı çıkarsam atarım bir miktar.

iyi eğlenceler
sr. member

sr. member
Bitcoin Freak
evet beyler işler kesat biraz yardım edersiniz, merak etmeyin oyunun kumbarası olacak alıp gitmem. Gelen miktarı oyuna harcar, dağıtırım, üç beş birşey atınız lütfen haftaya yeni oyunu düzenliyorum Wink

Evvet, pamuk parmaklar cüzdana Smiley

arkadaşlar gerçekten çok güzel bağışlar geliyor teşekkür ederiz
sr. member
Bitcoin Freak

full member
Activity: 364
Merit: 104

Evvet, pamuk parmaklar cüzdana Smiley
sr. member

Akşama 1 waves ' imi bozdurup gönderiyorum Smiley
sr. member
Activity: 546
beleşe oyun olmaz beyler azcık tip gönderin arkadaşa destek olun. öyle armut piş ağzıma düş yok Smiley

Oyuna sponsor bulsak iyi olur  Cheesy katılım baya yüksek olmuş arda oyunlarına tebrik ederim
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
beleşe oyun olmaz beyler azcık tip gönderin arkadaşa destek olun. öyle armut piş ağzıma düş yok Smiley
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
aynen bende takip ediyorum. yeni oyunları bekliyoruz Grin
member
Activity: 112
Merit: 10
Güzel uygulama hocam. Takip ediyorum Smiley
sr. member
Arda biraz daha geliştirmeni bekliyorum açıkcası . Takipteyim sürekli olarak .

Kademeli olarak biraz daha eğlenceli hale getirebilirsin Smiley

jr. member
Activity: 64
Merit: 5
Çok heyecanlı  Cheesy bu oyun fikrini ben de çok sevdim. Katılamasam bile takip edeceğim çünkü takibi bile keyifli.
full member
Activity: 140
Merit: 100
4. Bölümü merakla bekliyorum.İlk üçünü görmüştüm ancak hayati meselelerden Ankara'da olmama rağmen katılamamıştım gene Ankara'ya özel bir etkinlik olursa gerçekten katılmak isterim. Smiley
Pages:
Jump to: